Model ajansı uluslararası oluyor

Alman model ajansları arasında, moda endüstrisinin önümüzdeki yıllarda nasıl konumlanacağını gösteren sadece birkaç oyuncu var. Büyük oyunculardan biri CM Models olacak. Sektörde sadece birkaç ay geçiren Köln merkezli model veri tabanı, şimdiden her ay binlerce kişiye ulaşıyor. Akıllı bir online pazarlama, detaylara gösterilen büyük özen ve 7/24 devam eden bir hafta sayesinde Köln Model Yönetimi’nin Facebook’ta kendilerini takip eden, doğrudan hedeflenebilir 3000’den fazla moda meraklısı var. Ayrıca Instagram, Pinterest, Youtube & Co. üzerinde hayranları bulunmaktadır. Uluslararası bir izleyici kitlesi. Almanca içerik şimdi Ä°ngilizce versiyonuyla da sunulsaydı, ulaşılan kişi sayısı katlanacaktı. Buna Ä°spanyolca konuşulan ülkeler de eklendiğinde, 2015 yılında çok dilliliğin statüko haline geleceği açıktır.

Model ajansı web sitesi: Şimdi 3 dilde

Artık sadece tek bir dil yok. Hayır, Klasik, Yeni Yüzler ve Dövme Modelleri için model ajansı olan CM Models artık İngilizce ve İspanyolca olarak da mevcuttur. Online model indeksinin Almanca temel sistemine ek olarak, artık uluslararası moda pazarı için model rezervasyonundan reklam kampanyası konseptine kadar tüm hizmetleri eksiksiz İspanyolca ve İngilizce versiyonlarda sunuyoruz. Bu yeni çok dilli özellik sayesinde, Almanca konuşulan bölge dışındaki küresel erişimde çok sürdürülebilir, aşırı bir artış bekliyoruz.

Sadece bu iki temel dil grubuna (İngilizce ve İspanyolca) çeviri yaparak x12’lik bir potansiyel artış elde ediyoruz. Kulağa hoş geliyor, değil mi? Bu büyük değerle, ajansı World Wide Web’de zirveye doğru optimize etmeye devam etmek mümkündür. Reklam kampanyaları, imaj filmleri ve dergi kapakları için uluslararası alanda faaliyet gösteren bir ajansa doğru. Artık üç dilde hizmet veren internet sitesi de var.

Uluslararası moda pazarında model yönetimi

Moda pazarı çok uluslararası bir pazar ve sadece bugün değil. Burada Amerikalı bir müşterinin çekimlerinin bir Ä°ngiliz reklam ajansı aracılığıyla yürütülmesi alışılmadık bir durum değildir. Londra’dan bir fotoğrafçı, Paris’ten bir casting ekibi ve Almanca konuşan bir model ajansı ile. En azından, önerilen modeller boyutları, karizmaları ve karakterleriyle müşteriyi ikna ettiği ölçüde. Ä°lk deneyimlerimizden sonra, örneğin Londralı mücevher tasarım markası Niomo ile yaptığımız mücevher kampanyasında (makale: Niomo London Shooting), bir reklam web sitesinin metin içeriği aracılığıyla uluslararası varlığı göstermenin ne kadar önemli olduğunu çabucak anladık. Çünkü, az önce de belirttiğimiz gibi, model yönetimi genellikle Ä°ngilizce kelimelerle çalışır. Moda ve modellik sektöründeki oyuncular birçok farklı ülkeden gelmektedir. Bir araya gelirsek çok çeşitli diller konuşabiliriz, ancak ortak anlayış çoğunlukla Ä°ngilizce, bazen de Ä°spanyolca.

Sürdürülebilir arama motoru sıralamaları ve artan erişim

Bu, model ajansımıza, aynı zamanda diğer Alman ajanslarıyla rekabet halinde, dünya çapında yeni bağlantıların çevrimiçi olarak edinilmesinde değerli bir avantaj sağlar. Özellikle medya ve reklam ajansımız Lukinski’nin profesyonel çalışmaları sayesinde pazarda güçlü bir oyuncu yaratıyoruz. Yıl sonuna kadar devasa bir erişim inşa ediyoruz. Daha ilk haftalardan itibaren her ay 10.000’den çok daha fazlasına ulaşıyoruz. Buna moda ve moda bloglarımızı da eklersek, Almanya’da modayla ilgilenen 60.000 gence ağımızla ya da modelimizle ulaşmış olacağız. Bu rakipsiz avantajla, diğer birçok rakibimize kıyasla bir model ajansı olarak çok iyi konumlanmış durumdayız.

Örneğin, içerik pazarlamasıyla hedef kitlenizde sürdürülebilir erişimi nasıl oluşturacağınızı öğrenmek istiyorsanız:

Yaşasın İnternet, Yaşasın Google

Artık Alman pazarına ulaştığımıza ve Google, Bing ve diğerleri gibi arama motorlarının ilk sayfalarında yer aldığımıza göre, kendimizi yeni pazarlara yönlendirmek istiyoruz! Hedeflenen on iki kat erişim artışı önümüzdeki birkaç ay içinde mümkün olursa (evet, arama motoru sıralamaları zaman alır), çok dillilik yoluyla optimizasyon çalışmasının ilk sonuçlarını birkaç hafta içinde göreceğiz.

Bununla birlikte, erişimdeki artış sadece müşteri kazanımı açısından tüm sektörlerdeki girişimciler için ilgi çekici değildir. İşbirliği, ziyaretçi sayısındaki her artışla birlikte müşteriler için de daha önemlidir. Çünkü medya açısından güçlü bir model kadrosu aracılığıyla yapılan bir model rezervasyonu ile yalnızca güçlü bir karakter modelinin avantajına sahip olmakla kalmazsınız: Kampanyanızı medya ağlarımızda konumlandırarak size sosyal medya gücü, güçlü erişim ağları ve harika reklam etkileri sunarız. Bu da reklam ajansımızı moda sektöründeki en heyecan verici medya ortaklarından biri haline getiriyor.

 

Reichweite (SEO Onpage Analytics Daten)

Medya ve Model Yönetimi 2015

Bu rakipsiz avantajla 2015 yılına girmek ve müşterilerimize sadece Almanya ve Avrupa’da değil, tüm dünyada tanıtım ve reklam amaçlı güçlü bir zemin sunmak istiyoruz. Modern bir model yönetimi olarak üç kat kâr edersiniz: mükemmel model, mükemmel yönetim, mükemmel tanıtım. Yeni ilginç ortaklıklar kurmayı umuyoruz ve şimdiden tamamladığımız siparişlerle podyumda çok ses getireceğiz. Bu yılı ve LeBloc 2015 ya da Köln Moda Günleri (makale: CFD 2014) gibi çeşitli büyük moda etkinliklerini dört gözle bekliyoruz.

Diğer makaleler

WordPress’te (ve WooCommerce’de) çok dillilik, SEO sayfa içi önlemleri ve içerik pazarlaması hakkında daha fazla bilgiyi web sitemde Online Pazarlama, e-Ticaret ve Web Siteleri bölümünde bulabilirsiniz: