CM Modelbaord: İlkbahar / Yaz 2015

Model seçiminden podyuma çıkana kadar geçen süre bu kadar hızlı. Birkaç hafta önce yeni modeller seçtik ve sonuçta 70’ten fazla gelecek vaat eden model Mediapark’ta bizimle birlikteydi. Çok sayıda eğitimden sonra, tüm finalistler artık kendilerini medyada görebiliyorlar. İlk rezervasyonlarından facebook, Instagram & Co. gibi kendi platformlarımızdaki varlıklarına kadar.

Newfaces: Birkaç hafta, çok başarı!

 

Markalaşma. HALKLA İLIŞKILER. Medya.

Ä°lkbahar 2015’teki cast çalışmalarımız o kadar başarılıydı ki, yeni yüzlerimizi ve moda modellerimizi ilk birkaç hafta içinde harika işlere gönderebildik! Model kadrosunda yer alan bazı isimlerin halihazırda çok sayıda rezervasyonu bulunuyor. Vay canına. Elbette modellerimizi sadece işe almadık, onlara iş ve müşteriler konusunda olabileceklerinin en iyisi olmalarına yardımcı olmak için gerçek koçluk veriyoruz! Dolayısıyla, kamera önünde özgürce poz vermek, müşteriler üzerinde ikna edici bir izlenim bırakmak ve hatta çekimlerde kendi yüz ifadelerinize güvenmek söz konusu olduğunda. Ortaya çıkan sonuç görülmeye değer: Mutlu modeller, mutlu müşteriler.

Sadece birkaç hafta sonra çok şey başarabildiğimiz için çok mutluyuz! Şimdi de genç yeteneklerimizi modellik kariyerine doğru itiyoruz. Yukarıda son haftalardan birkaç enstantaneyi özetledik ve biraz daha aşağıda 2015 ilkbahar ve yazının güncel model panosunu bulacaksınız.