Bild vom Accessoires-Shopping (Kampagnenplanung, Modelabel)

Model Ajansı, Model Etiketi ve TV – Yıl Sonu Atağı

Model ajansımız gerçekten yükselişe geçti. Bunu dört gözle beklemek için 2015’e kadar beklememize gerek yok, şimdiden başlayalım: Ä°kinci moda kampanyası! Yeni konsepte bayıldım: reklam ajansı + model yönetimi. Ve tutuyor!

Model ajansı, model etiketi – Boah! Bugün çok şey oldu.

Yeni moda etiketi (İlkbahar 2015) tamamen… davul zurna: Lukinski tarafından tasarlandı! Birkaç hafta önce ****** (çok yakında) adlı yeni projemizin lansmanını gerçekleştirdik. Yeni moda etiketi tamamen promosyon malzemeleri ve benim tasarımlarımla donatıldı, bu bir onurdur. Bu koleksiyonun en özel yanı, koleksiyonda yer alan her bir parçanın gerçekten %100 el yapımı olması! Özel insanlar için minimalist lüks! Bununla birlikte moda endüstrisinde küçük bir kilometre taşı daha koyduk. Kış/ilkbahar dönemindeki ilk koleksiyon için model seçiminde minimalist/net konseptlere, bolca altın rengine ve güçlü karakterlere odaklanıyorum.

 

Çünkü mükemmel olmalı: %100

Logo tasarımından kurumsal tasarıma ve web tasarımına kadar tüm medya, web sitesinin, çevrimiçi mağazanın ve sosyal medyanın tüm gelişimi tasarımımıza tabidir – ve 2015’teki sonuçları dört gözle bekliyoruz! Model ajansına ve yeni model markamıza ilk medya katkıları için sosyal medya ajansımız SMO ve premium TV ortaklarımız gibi güçlü medya ortaklarını önceden kazanmayı başardık! Her şey bağlantı ve ağ ile ilgili.

Ortak / Konuyla ilgili bağlantılar

Burada yeni moda projemiz, model ajansımız ve Almanya’daki medya ortaklarımızla ilgili tüm bağlantıları bulacaksınız. Röportaj veya basında yer almakla ilgileniyorsanız, lütfen istediğiniz zaman benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.