En iyi emlakçı web sitesi: Reklam ajansı yerine kendin yap web sitesi ve web tasarımı

Kendi web siteniz mi? Birçok emlakçı için bu, çok fazla çaba ve hatta pahalı bir reklam ajansı gibi geliyor. Ancak, gayrimenkul teklifleriniz için kendi çevrimiçi varlığınızı oluşturmak için kullanabileceğiniz birçok (neredeyse) ücretsiz alternatif vardır. Bunlar arasında örneğin WordPress gibi içerik yönetim sistemlerinin yanı sıra Jimdo gibi sağlayıcılar da bulunmaktadır. 100 esneklik istiyorsanız ve biraz ilginiz varsa, WordPress şablonları olarak adlandırılan şablonlarla kendi web tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. Bugün en iyi 5 emlak temasını sunuyoruz!

Bir reklam ajansı kullanmak yerine kendi web sitenizi yapın: İşte nasıl yapılacağı!

Aylık reklam maliyetleri yerine kendi erişiminizi mi istiyorsunuz? Stratejilerimiz hakkında daha fazlasını buradan okuyabilirsiniz:

Bugün size WordPress için ucuz web tasarımları sunuyoruz. Themeforest sağlayıcısından 50-70$ karşılığında neredeyse hazır şablonlar alabilirsiniz. Themeforest, yazarların (geliştiricilerin) neredeyse hazır şablonlar sağladığı çevrimiçi bir sağlayıcıdır. Bunlar daha sonra WordPress’e yüklenebilir ve birçok işlevi olan akıllı bir web siteniz olur. Bu şekilde bir emlak acentesi olarak kendi emlak portalınızı bile oluşturabilirsiniz!

WordPress Blog Nedir?

WordPress dünyanın en popüler içerik yönetim sistemidir. Bir web sitesinin operatörü olarak, bunu şu amaçlarla kullanabilirsiniz:

 • Blog yazıları ve sayfaları oluşturun, bunları düzenleyin ve elbette tekrar silin
 • Medya yükleme ve yönetme
 • Uzantılar (eklentiler) aracılığıyla daha karmaşık katkılar da oluşturulabilir (gayrimenkul reklamlarının yanı sıra)
 • Ödeme fonksiyonlarının yanı sıra gelişmiş aramalar veya kart entegrasyonu (aşağıdaki örnekte olduğu gibi)
 • Ve çok daha fazlası

Mükemmel Jimdo Emlakçı Alternatifi

Kendi web sitesini ve ilanlarını tasarlamak isteyen tüm emlakçılar için mükemmel Jimdo emlakçı alternatifi. Ama Jimdo nedir? Jimdo ile sadece birkaç tıklama ile kendi web sitenizi oluşturabilirsiniz. Çevrimiçi araç ayrıca fotoğraf yükleme ve logo yerleştirme işlemlerini de hallediyor.

Arama motoru ve fotoğraf optimizasyonu

Emlak sektöründe bir web sitesi için çok önemli olan şey arama motoru optimizasyonu ve fotoğraf optimizasyonudur. Her ikisi de yakından ilişkilidir, çünkü önemli sıralama faktörlerinden biri bir sayfanın yüklenme süresidir. Rakiplerinizin portallarında içeriğin yüklenmesi 3 saniye sürerken sizin sayfanız 15 saniye sürüyorsa, her zaman onların altında sıralanırsınız. Yükleme süresine ek olarak, başka birçok faktör daha vardır:

 • Ä°çerik kalitesi – metinlerin miktarı ve içeriği ve yüksek kaliteli içerik
 • Sayfa içi faktörler – başlıkta anahtar kelime, H1, H2, H3, vb.
 • Ä°çerik Güncellemeleri – Google düzenli olarak güncellenen içerikleri sever
 • Yinelenen içerik – Ä°çeriği asla iki kez kullanmayın (aynı içerik sıralanmaz)
 • Alakalı terimler – Ana anahtar kelimeye ek olarak, genel bir çerçeveleme oluşturan birçok başka kelime vardır.
 • Kullanıcı Deneyimi – Ziyaretçiler sitenizde ne kadar süre kalıyor?
 • Uvm.

Bir emlakçı olarak, diğer araçların yanı sıra Photoshop’u kullanarak kendi kameranızdaki fotoğrafları ve görüntüleri yeniden ölçeklendirebilir ve küçültebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı buradan öğrenin: WordPress için emlak fotoğrafları hazırlama:

Emlakçılar için en iyi 5 web tasarımı

WordPress veya Jimdo gibi çevrimiçi araçlarla web siteleri konusuna kısa bir giriş yaptıktan sonra, şimdi araştırmamızda bulduğumuz en iyi temalara geliyoruz.

Real Estate 7 – Emlakçılar için anahtar teslim tasarım

İhtiyacınız olan her şey burada. Kendi emlak ilanlarınız için listeler, aynı zamanda ödeme sistemlerinin hazır entegrasyonu. Böylece sadece kendi emlakçı sitenizi kurmakla kalmaz, kendi emlak portalınıza bile sahip olabilirsiniz. Ancak temel özellikler, anlamlı blog yazıları (arama motoru optimizasyonu) ve kendi ev ve daire listelerinizi oluşturabilmenizle ilgilidir.

İşte tasarımın birkaç ekran görüntüsü daha:

Web tasarım: Real Estate 7

MyHome: %95 alıcı memnuniyeti – İpucu!

Hazır 6 demo ve modern bir emlak portalının ihtiyaç duyduğu her şey ile MyHome geliyor. 95 memnuniyet ve 5 üzerinden 5 yıldız derecelendirmesi ile temayı halihazırda kullanan çoğu alıcı son derece memnun! Endişelenmeyin, o kadar çok emlakçı ve şehir var ki, bir temanın iki veya üç kez kullanılması fark edilmiyor. Buna ek olarak, WordPress teması tamamen özelleştirilebilir, böylece bir emlakçı ofisi olarak kendi kurumsal kimliğinizi de benimseyebilirsiniz. Pratik!

İşte tasarımın birkaç ekran görüntüsü:

Web tasarımı: MyHome canlı olarak böyle görünüyor

 

Houzez: Şık tasarımlı emlak portalı

Demoları seviyorsanız, tüm bu temalar için demoları tek bir tıklamayla yükleyebilirsiniz. Bu şekilde bir sistemin nasıl kurulduğunu hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz. Bu şekilde bir reklam ajansına ihtiyacınız olmaz ve teorik olarak her şeyi adım adım inşa edebilirsiniz. Bu şekilde, bir emlakçı olarak hızla kendi web yöneticiniz haline gelirsiniz. Daha da akıllıca: doğrudan genç bir broker istihdam edin, “dijital yerli” olarak genellikle yeni medyaya zaten aşinadırlar. Basit bir kurulum için önerimiz.

Elbette, “Gelişmiş Arama” ve aynı zamanda “Fiyat Tabloları” gibi daha birçok işleve sahipsiniz ve elbette, ziyaretçilerinizin daha sonra doğrudan iletişim kurabileceği çeşitli acenteler oluşturulabilir.

İşte tasarımın birkaç ekran görüntüsü daha:

Web tasarımı: Ayrıntılı olarak Houzez

Zoacres – SEO optimizasyonlu ve tüm renklerde özelleştirilebilir

Şık, zarif ve arama motoru optimizasyonu için çoktan hazırlanmış. Zoacrea teması, bir emlakçının kendi web sitesinde isteyebileceği tüm özelliklerle birlikte gelir. Minimal tasarım ama yine de tüm bilgiler, hatta doğrudan mülklerin genel görünümünde. Yatak veya banyo gibi küçük simgeler, ziyaretçilerin doğru tesisi bulmasını çok kolaylaştırır! Aferin ve bu nedenle tavsiye listemizde yer almayı hak ediyor.

İşte tasarımın birkaç ekran görüntüsü daha:

Web tasarımı: Zoacres Online Portal

Reality – Çok işlevli ve büyük fotoğraflar

Hepimizin bildiği gibi, göz her zaman bizimle birlikte yer. Bu yüzden burada Reality’de çoğunlukla büyük fotoğraflar var – böylece gayrimenkul teklifleri mükemmel görünüyor. Tam ekran görünümü web tasarımının çok düzenli ve temiz görünmesini sağlıyor – bir reklam ajansı bundan daha iyisini yapamazdı. 10’dan fazla hazır tasarım taslağı ile mükemmel web sitesini en başından itibaren sanal olarak bir araya getirebilirsiniz. Frankfurt am Main, Mainz veya hatta büyük şehir Berlin’de bir emlakçı olarak varlığınızı göstermek işte bu kadar kolay olabilir.

Temanın tasarımına son bakışımız, işte şablonun ekran görüntüleri:

Web tasarım: Real Estate 7

Reklam ajansı emlakçı: Kurşun jeneratörü emlak