Norderney: En pahalı caddeler – Weststrand, Kaiserstraße & Co. üzerinde yaşamak.

Norderney – Bir adada yaşama hayali! Sylt veya Norderney gibi Alman adalarında emlak piyasası hızla gelişiyor. Her geçen gün daha fazla insan pastoral doğaya ve denize, sahil evi, tatil evi veya hatta sazdan bir kır evi gibi mülklere çekilmektedir. Ama adadaki yaşamın bir bedeli vardır. Anakaradaki birçok pahalı cadde Berlin, Münih, Hamburg veya Frankfurt am Main ‘da bulunabilirken, Norderney’de bir metrekarenin fiyatı 11.000 avronun üzerindedir. Size adanın en güzel ve en pahalı üç caddesini gösteriyoruz. Almanya’daki en pahalı yolların bulunduğu ana sayfaya dönmek için buraya tıklayın.

Sahilde yaşamak: Weststrand, Knyphausenstraße, Kaiserstraße

Norderney, Kuzey Denizi’ndeki Doğu Frizya adalarından biridir. 12 adadan sadece yedisinde yerleşim vardır. Yaklaşık 7.000 nüfusuyla Norderney, nüfusun en yoğun olduğu adadır ve bozulmamış doğası, pitoresk plajları ve çok sayıda turistik yeri ve anıtıyla göz doldurmaktadır.

Liste: En pahalı yerler ve sokaklar

Norderney’deki sokaklara daha yakından bakmadan önce, şimdi size adadaki en pahalı sokaklara genel bir bakış sunacağız. Metrekare başına satın alma fiyatı 10.000 ila 12.000 Avro arasındadır.

 • Batı sahilinde
 • Kaiserstrasse
 • Knyphausenstraße

Batı sahilinde

Norderney’deki Am Weststrand sokağı plaja yakınlığıyla dikkat çekmektedir. Burada çeşitli barlar, restoranlar, oyun alanları ve yeşil alanlar da bulunmaktadır. Ä°ster deniz manzaralı özel bir tatil dairesi, ister anakaradan uzakta kalıcı bir konut olsun – burada herkes kendini evinde hissediyor. Yani Am Weststrand’da bir arsa satın almak istiyorsanız, metrekare başına 11.200 Euro’yu hesaba katmanız gerekiyor.

Burada metrekare başına fiyat 11.200 € / metrekare

Maksimum fiyat 11.200 €/m²’ye kadar

Burada aşağıdaki gibi en iyi adresleri bulacaksınız:

 • Kuzey Denizi
 • Barların bulunduğu sahil şeridi

Am Weststrand sokağının haritası ve konumu

Kendiniz görün ve Am Weststrand caddesini sanal olarak keşfedin.

Batı Sahili Sokak Görünümü:

Kaiserstrasse: Sahilde yaşamak

Kim sahilde yaşamak istemez ki? Kaiserstraße’de doğru bütçeyle bu mümkün. Metrekare başına yaklaşık 10.000 Euro’ya bir daire, apartman dairesi veya ev satın alabilirsiniz. Adanın rakipsiz konumu çok sayıda restoran ve dinlence tesisiyle tamamlanmaktadır.

Burada metrekare başına fiyat 10.100 € / metrekare

Maksimum fiyat 10.100 €/m²’ye kadar

Burada aşağıdaki gibi en iyi adresleri bulacaksınız:

 • Kuzey Denizi üzerinde doğrudan konum
 • Barların bulunduğu sahil şeridi
 • Golf Kulübü
 • Oteller
 • Çok sayıda restoran

Kaiserstraße’nin haritası ve konumu:

Kendiniz görün ve Kaiserstrasse’yi sanal bir şekilde keşfedin.

Sokak görünümü Kaiserstrasse:

Knyphausenstraße: Merkezi bir yaşam

Norderney plajlardan daha fazlasını yapabilir! Şehrin merkezinde yaşamayı tercih ediyorsanız ve deniz manzarasını kaçırmak istemiyorsanız, Knyphausenstraße’yi Norderney’deki en pahalı 3 cadde arasında bulacaksınız. Çok sayıda tatil dairesinin yanı sıra, zaman zaman burada satılık bir mülk de bulabilirsiniz. Ama dikkat et: Adanın emlak piyasası Sylt ‘e benzer şekilde aşırı kalabalık ve çok popülerdir.

Burada metrekare başına fiyat 10.000 € / metrekare

Maksimum fiyat 10.000 €/m²’ye kadar

Burada aşağıdaki gibi en iyi adresleri bulacaksınız:

 • Restoranlar
 • Birçok tatil dairesi
 • Küçük alışveriş mili

Knyphausenstraße’nin haritası ve konumu:

Kendiniz görün ve Knyphausenstraße’yi sanal bir şekilde keşfedin.

Sokak görünümü Knyphausenstraße:

Genel bakış: Norderney’deki en pahalı konut caddeleri

Kaynaklar: Resim / Engel und Völkers / Lukinski

Sokak Şehir / Bölge, İlçe Maksimum fiyat / m²
Batı sahilinde Norderney, Norderney 11,200 Euro
Kaiserstrasse Norderney, Norderney 10,100 Euro
Knyphausenstraße Norderney, Norderney 10,000 Euro

Almanya’nın en pahalı caddeleri: mülkler, semtler ve metrekare başına fiyatlar

Berlin, Münih, Sylt & Co: Almanya’nın metropolleri en lüks mülklerden bazılarına ev sahipliği yapıyor. Berlin’deki Inselstraße, Münih’teki Königinstraße ve Starnberg Gölü’ndeki Südliche Seestraße – sadece parası olanlar burada yaşıyor! Burada bir mülk satın almak ister misiniz? Almanya’nın en seçkin caddeleri hakkında her şeyi, onları bu kadar özel kılanın ne olduğunu ve hepsinden önemlisi: burada bir metrekarenin ne kadar olduğunu öğrenin.

Ä°puçları & Püf Noktaları Emlak Norderney: Yaşayın veya Satın Alın

Uygun bir mülk bulmak her zaman kolay değildir. Özellikle de Almanya’nın gelişen ve en popüler emlak piyasalarına baktığınızda. Doğru bütçenin yanı sıra, dikkate alınması gereken başka faktörler de vardır. Örneğin Norderney veya Sylt ‘te çok sayıda villa ve büyük mülk bulunurken, Almanya’nın büyük şehirlerinde konut piyasası patlama yaşıyor.

Bir villa satın al: Özel mülk – ev, yatırım, kontrol listesi, prosedür

Emlak portallarında birinci sınıf mülklerin tanıtımlarını bulamazsınız. Villalar gizlice alınır ve satılır. Gayrimenkul alımının sabit bir prosedürü vardır: Mülk arama, görüntüleme, müzakereler, satın alma sözleşmesi, noter, vergiler & Co. Villaların satın alınması elbette biraz daha zorludur. Bunun tek nedeni, normal ev alıcıları gibi 8, 9 ve hatta 10 görüşmede zaman kaybetmek istememenizdir. Ä°lk villanızı mı satın almak istiyorsunuz? İşte lüks emlak dünyasına dair küçük bir içgörü.

Tatil evi & tatil dairesi: Kira yerine satın alın!

Birçok şehir sakini için bir tatil evi hayali vardır. Ä°ster Sylt veya Norderney’de deniz kenarında bir ev, ister sıcak güneyde ya da sadece kırsalda bir inziva yeri. Ancak, böylesine büyük bir karar verirken göz önünde bulundurmanız gereken çok şey vardır ve bu büyük adımı atmaya karar vermeden önce iyi bir planlama yapmalısınız. Bu yazıda vergiler, maliyetler, ikinci evler ve yurtdışındaki gayrimenkuller hakkında her şeyi öğreneceksiniz. Ancak, böyle bir mülkün avantaj ve dezavantajları ve özellikleriyle daha fazla ilgileniyorsanız, tatil evi satın alma hakkındaki makalemize göz atmaktan çekinmeyin.