Lüks gayrimenkul: 48 milyon dolara kadar daire, ev, villa ve yatırım

Lüks emlak / mülkler: daire, ev, villa ve 48 milyon dolara kadar sermaye yatırımı – burada en önemli metropollerden yeni ve ilginç mülkler bulacaksınız: New York, Los Angeles, Miami, Londra, Dubai, Mallorca, Hamburg ve Berlin. Sürekli olarak yeni mülkler arıyor ve bunları burada ücretsiz olarak sunuyoruz. Bizimle New York’taki özel dairelerde unutulmaz turlara çıkın, Dubai’deki özel lagünleri görün veya Los Angeles’ta doğrudan filomuzdaki Rolls Royce ve Lamborghini ile şimdi satın alın. Yeni şehrinize başlamak için mükemmel bir yoldur. Yaşayın, kiralayın veya yatırım olarak kullanın. Satın almak mı istiyorsun? Burada yeni mülklerimizi bulacaksınız.

New York: Manhattan, Central Park’tan Brooklyn’e

Lüks mülkler New York – 40 milyon dolarlık bir çatı katında doğrudan Central Park manzarası. Abartılı mimari, çerçevesiz çatı yüzme havuzları, New York’a hoş geldiniz! Resimler bin kelimeye bedeldir, bir video ne anlatır? Sizi New York’taki en lüks mülklere götürüyoruz. Mülk hakkında sorularınız mı var? Bireysel iletişim bilgilerini videoların altında bulabilirsiniz.

New York City bölgesi: Konum

Tripleks çatı katı, New York’un sıcak noktasının ortasında 10.000 feet kare (929 m²) alan sunmaktadır. En yüksek gökdelenler Central Park’ta küçük bir doğa parçasıyla buluşuyor. New York’ta gerçekten eşsiz bir manzara. Hampshire House’daki yaklaşık büyük tripleks, Central Park’ın kuzey Manhattan’a kadar uzanan engelsiz manzarasının yanı sıra Midtown’ın siluetini de sunmaktadır. Hampshire House, özellikle iki uzun bacaya sahip dik eğimli bakır çatısıyla öne çıkmaktadır. Tek kelimeyle kusursuz! Tesiste tam zamanlı kapıcı ve konsiyerj, fitness merkezi, spa ve vale park hizmeti bulunmaktadır.

Kat planı: İç mekan 792 m² (8.525 feet kare) olup, 5 zarif yatak odası ve 5,5 banyoya dağılmıştır. Ayrıca oturma odası, yemek odası ve mutfağa doğrudan erişimi olan geniş, davetkar bir oturma odası bulunmaktadır. Dışarıda, doğrudan Central Park manzaralı 39 m²’lik özel bir teras da dahil olmak üzere 104 m²’lik bir alan daha bulunmaktadır.

 • Dolar cinsinden fiyatı: 40 milyon dolar
  Avro cinsinden fiyatı: 36,05 milyon Avro
  Pound cinsinden fiyatı: £ 30.29 milyon
 • Önemli Nokta 1: Central Park’ın doğrudan görünümü (güney)
 • Vurgu 2: Bir sap üzerinde aşağı doğru eğimli bakır çatı ile farklı mimari
 • Ekstralar: Tam zamanlı kapıcı ve konsiyerj, fitness merkezi, spa ve vale park hizmeti.
 • Konum: New York, Manhattan
 • … Daha fazla oku : Lüks Emlak New York

Yer ve adres: 150 Central Park South

Konum ve adres

Los Angeles: Long Beach, Beverly ve Hollywood Hills

Lüks gayrimenkul Los Angeles – LA, dünyanın mega şehirleriyle aynı nefeste anılır. Buna bağlı olarak emlak piyasası da sıcak. Evler, apartman daireleri, çatı katları: kullanmak, kiralamak veya yatırım yapmak için iyi bir mülk arıyorsanız, bina dokusu, konumu ve iç tasarımı hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Hermès, Fendi, mermer, sanat. Tavsiye edilen, güvenilir bir emlakçı çok önemlidir. Google, Amazon & Co. gibi yüksek teknoloji endüstrileri sadece Silikon Vadisi’nde kiraları artırmıyor. Müzisyenler, aktörler, yıldızlar ve politikacılar da var. Melekler şehri Los Angeles’a hoş geldiniz. Burada LA Downtown, Beverly Hills, Hollywood Hills ve Long Beach’te her zaman yeni mülkler bulacaksınız.

Los Angeles Şehri Kentsel Alanı: Konum

Los Angeles Şehir Bölgesi

Beverly Hills Malikanesi – 38 milyon dolar

Beverly Hills mülkü – 150 milyon yıllık dinozor iskeletleri dahil 38 milyon dolar.

 • Fiyat: 38 milyon dolar
  Avro cinsinden fiyatı: 34,25 milyon avro
  Pound cinsinden fiyatı: £28.78 milyon
 • Öne çıkan 1: 150 milyon yıllık dinozor iskeletleri
 • Önemli Nokta 2: 80 m uzunluğunda, çerçevesiz yüzme havuzu
 • Konum: Beverly Hills
 • … Daha fazla oku : Lüks Emlak Los Angeles

Yer ve adres: 1300 Beverly Estate Drive

Miami: Biscanyne Keys’den Miami Beach’e

Miami: Biscanyne Keys’den Miami Beach’e

Lüks Emlak Miami – Miami, özellikle varlıklı insanlar için mükemmel bir sığınak sunmaktadır. Güneş, dost canlısı insanlar, inanılmaz güzel bir doğa ve hepsinden önemlisi güvenlik ve mahremiyet. Özellikle ünlüler, yöneticiler ve iş ve sanayi dünyasından insanlar ABD’nin güneyindeki bu neredeyse tropik yeri takdir ediyor. Buna bağlı olarak, bölgeye çok sayıda sermaye çekilmiştir. Özel mülkler ve villalar için emlak fiyatları hızla çift haneli milyon dolar tutarlarına tırmanmaktadır. Mutlak vurgular hızla 40 veya 50 milyon dolara mal olur. Bu anlaşılabilir bir durum, çünkü Miami’ye baktığınızda, son derece çekici kıyı konumunu hemen fark edersiniz. Miami Beach’ten Biscayne Keys’e kadar.

 • Miami: Emlak
 • Miami: Emlakçı

Miami Şehir Bölgesi ve Haritası

Çatı Katı + Rolls Royce ve Lamborghini – 38 milyon dolar

Tamamı deniz seviyesinden 201 metre yükseklikte ve Miami silüetinin üzerinde. Özellikle seçkin taş malzemeler, oniks gibi nadir taşlar öne çıkıyor.

Satın alma fiyatına sadece Gökyüzü Yüzme Havuzu değil, 1x Rolls Royce ve 1x Lamborghini de dahildir. İç mekan ve döşeme Fendi ve Bentley imzalıdır.

 • Fiyat: 38 milyon dolar
  Avro cinsinden fiyatı: 34,25 milyon avro
  Pound cinsinden fiyatı: £28.78 milyon
 • Öne çıkan özellikler: 1 milyon dolarlık gökyüzü yüzme havuzu
 • Ekstra: Rolls Royce & Lamborghini
 • Konum: The Mansions of Acqualina
 • … Okumaya devam et! Miami Lüks Emlak hakkında daha fazla bilgi

Satıldı

Yer ve adres: Acqualina Kulesi

Tesis Acqualina Tower’da yer almaktadır.

 • 17749 Collins Ave, Sunny Isles Beach, FL 33160, ABD

Londra: Westminster ve Londra Şehri

Lüks gayrimenkul Londra – Birleşik Krallık her zaman küresel ekonominin merkezi olmuştur. Özellikle bankalar ve finans sektörü AB’deki işlerini Londra Şehri üzerinden yürütmektedir ve bu durum Bexit sonrasında bile istikrarını korumaktadır. Emlak fiyatları artıyor, çünkü Londra’da sadece Avrupalılar değil, Suudiler, Çinliler ve Amerikalılar da emlak spekülasyonu yapıyor. Doğru bağlantılar, özel ağ, emlakçı – başarıyı getiren şey budur. Burada sizi Londra’daki yeni bir mülkle tanıştırıyoruz ve yerel emlakçıya doğrudan iletişim bilgilerini veriyoruz.

 • Londra: Emlak
 • Londra: Broker

Londra Şehir Bölgesi: Konum

Flat City – 14 milyon dolar

Bu ne kadar şaşırtıcı?! Bu daire şu anda satılıktır. 18,49 milyon dolar değerindeki mülk, piyasanın üst sınırında yer alıyor ve hızlı bir şekilde satılacak. Bundan haberin var mıydı? Kısa bir süre önce bir park yeri 245.000 £’a açık artırmaya çıkarıldı (çatısı yok, caddenin hemen yanında). Burada park yeri dahildir!

 • Fiyat: 18,49 milyon dolar
  Avro cinsinden fiyatı: 16,66 milyon avro
  Pound cinsinden fiyatı: £14.0 milyon
 • Konum: Ä°stek üzerine
 • … Daha fazla oku : Lüks Emlak Londra

Yer ve adres: Ä°stek üzerine

Mayorka / Balear Adaları: Finca’da tatil evi

Lüks konutlar Mallorca – Almanların en sevdiği adaya hoş geldiniz. Bol güneş, rahat insanlar, deniz ve Berlin, Paris ve Madrid gibi şehirlerden uçakla sadece 1-2 saat. Bu nedenle Mallorca, iş ve endüstri dünyasından pek çok kişinin yanı sıra adaya ilgi duyan ünlüler için de en popüler bölgelerden biridir. Özellikle anakarada, kıyıdan biraz uzakta, ekstra sınıf villalar, fincalar ve apartman daireleri bulacaksınız. Ama dikkat edin! Mülkler bağlıysa, hızlı bir şekilde çok fazla ödeme yaparsınız. Bu nedenle yerel bir emlakçı ile çalışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Çünkü Mayorka’da ikamet zorunluluğundan (oturulan evler konusu) vergi konularına kadar İspanyol yasaları da vardır. Bu nedenle, mevcut daire ve evlere göz atmadan önce, Mallorca’daki emlak fiyatlarına kısaca değineceğiz.

Ada, Şehirler ve Bölge: Konum

Arazilere ve evlere (veya fincalara) adanın her yerinden erişilebilir. Arsa ve evlere (veya fincalara) Palma, Magaluf’un yanı sıra adanın iç kesimlerinde, Manacor’da da erişilebilir.

Tasarım Evi (yeni bina) – 6,7 milyon dolar

Yeni inşa edilmiş ve anahtar teslim. Burada modern bir mimari şaheser sizi bekliyor. Bu tasarım harikası lüks villa, alıcılar için Puerto Portals Marina, Mallorca yakınlarında yaşamak veya yatırım (kiralama mümkün) için şık bir vahadır. Toplam 5 yatak odası, 5 banyo, kendi özel spor salonu ve ziyaretçiler için ayrı bir misafir dairesi bulunmaktadır.

Elbette, tesis en son teknik standartları da sunmaktadır. Anahtar Kelime: Akıllı Ev! Bu mülk, en ince zevke sahip alıcılar içindir.

 • Dolar cinsinden fiyatı: 6,67 milyon dolar
  Avro cinsinden fiyatı: 6 milyon avro
  Pound cinsinden fiyatı: £5.04 milyon
 • Öne çıkan özellikler: Kendi fitness stüdyosu
 • Ekstralar: Ayrı misafir dairesi
 • Konum: Puerto Portals Marina yakınında
 • … daha fazla oku: Lüks gayrimenkuller Mayorka

Yer ve adres: Puerto Portals Marina yakınında

Tesis, Puerto Portals marinasının yakınında yer almaktadır. Tam adres istek üzerine temin edilebilir.


Lüks gayrimenkul Dubai – Uluslararası ve ultra-modern, tüm kültürler Dubai’de buluşuyor, Amerikalılar, Avrupalılar, Asyalılar, burada yaşayanlar uluslararası iş dünyasına yakınlık arıyor. Dubai en yüksek güvenliği, seçkin gayrimenkulleri ve yüksek sınıfı sunmaktadır. Polisler bile Lamborghini, Porsche ve Maserati kullanıyor. Sadece burada bulunabilecek en önemli noktalara kadar. “The Palms” ya da daha da büyük olan “The World” çevresindeki XXL inşaat projelerini herkes bilir. Yeni inşaat alanı için milyarlarca ton kum. Ancak en iyi gayrimenkuller şu anda Dubai Hills’te bulunuyor: yeni, modern ve istikrarlı bir değere sahip. Şu anda, örneğin, dünyanın en büyük insan yapımı kristal lagününe özel, doğrudan erişimi olan bir şehir villası. Burası Dubai’nin ortasında ve gölgede 40°. Bundan daha özel bir şey olamaz. Dubai’ye hoş geldiniz!

 • Dubai: Emlak
 • Dubai: Broker

Dubai Şehri: Bölge ve konum

Dubai şehri:

Şehir villası + özel lagün – 32 milyon dolar

Bu yeni mülk, Dubai’deki en imrenilen statü sembollerinden birini sunuyor: su. “The World” veya “The Palms” milyarlarca insan için inşa edilmişken ve sürekli yenilenmeye ihtiyaç duyarken, burada Dubai’deki birçok kişiyi kıskandıracak özel bir mülk fırsatına sahipsiniz. Satın alma fiyatı şu anda 32 milyon dolardır.

Bu yedi yatak odalı Akdeniz villasında klasik bir resmi yemek odası (Dubai’de olmazsa olmaz), bir eğlence salonu, bir dizi aile salonu, bir spor salonu, bir bodrum katı, bir sinema, bir jakuzi ve elbette hepsinden önemlisi dünyanın en büyük insan yapımı kristal lagününe doğrudan erişim bulunmaktadır.

 • Dolar cinsinden fiyatı: 32.0 milyon dolar
  Avro cinsinden fiyatı: 28,84 milyon avro
  Pound cinsinden fiyatı: £24.23 milyon
  Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki fiyatı: 117,54 milyon
 • Önemli Nokta: Dünyanın en büyük insan yapımı kristal lagününe doğrudan erişim
 • … daha fazlasını buradan okuyun: Lüks Emlak Dubai

Mülkle ilgileniyor musunuz? Temsilciyle iletişime geçin: Liam Jeffrey instagram.com/liamjeffreydxb adresinden veya www.luxuryproperty.com adresinden

Yer ve adres: Birinci Bölge, Lagün

Al Meydan Rd – Dubai – Birleşik Arap Emirlikleri

Lüks brokerler: Yatırımlar ve işbirliği hakkında daha fazla bilgi