Hakkımızda

Değerleme, Yükseltme ve Satış – Bizimle her şeye tek bir kaynaktan sahip olursunuz. Strateji ile satış.

Lukinski Emlak

Bir mülk mü satmak istiyorsunuz? Köln, Düsseldorf, Frankfurt ve Berlin‘de ve çevresinde dolambaçlı yollara sapmadan doğrudan alım yapıyoruz. Anahtarlar teslim edilene kadar uzmanlarımızla birlikte size eşlik ediyoruz.

Burada bizi daha iyi tanıyabilirsiniz:

  • Lukinski’nin arkasında kim var?
  • Felsefe: satıştaki adımları anlamak için bilgi vermek
  • DeÄŸerleme: Metodolojiye göre maddi varlık deÄŸeri, aktifleÅŸtirilmiÅŸ kazanç deÄŸeri, dijital araçlar
  • Satış: Doğrudan bize
  • Bir bakışta avantajlar

Lukinski’nin arkasında kim var?

Bizi tanıyın: Ev sahibi ve uzmanlar.

Lukinski Sahibi ve Ekibi

Sahibi – Stephan Czaja, Lukinski’nin arkasındaki adam. 15 yılı aşkın süredir girişimci ve 2018’den bu yana giderek artan bir şekilde dijital (internet) olarak konumlandırıldı.

Bizi ve emlak acentemizi farklı kılan da bu! Girişimci düşünüyoruz.

Bu ne anlama geliyor? Buna göre, her bir mülk, karı (getirisi) doğru kaldıraçlar ve stratejilerle neredeyse her zaman artırılabilecek bir projedir. Varlık değeri yöntem inden kapitalize kazanç değeri yöntem ine, modern, dijital mülk fiyatı toplama yöntemlerine ve hatta mülk satışından önce yeniden değerleme seçeneklerine sahip kontrol listelerine kadar çeşitli veri kaynakları aracılığıyla sağlam temelli mülk değerlemesi.

Lukinski Experts: Craft, Expertise & Co.

Stephan M. Czaja | Almanya’daki irtibat kişiniz

Uzmanlar – Toprak etütleri gibi daha karmaşık projeler, elektrikçilerden basit küçük işler. Eksperlerden zanaatkarlara, kişisel ilişki ve deneyim bizim için özellikle değerlidir. Çünkü bu şekilde kanıtlanmış deneyime güvenebilir ve buna bağlı olarak birinci sınıf kaliteyi varsayabiliriz.

Bu takımyıldızı size en iyisini vermemizi sağlıyor. Kat mülkiyetinden apartmana, çok katlı otoparka ve hatta yeraltı otoparkına kadar.

DeÄŸerleme ve satış: Sizin için oradayız

Konut amaçlı gayrimenkul satışı:

Zemin alanı satışı:

  • Otopark
  • Yeraltı otoparkı

Herhangi bir sorunuz var mı? Biz ve ben aramanızı veya e-postanızı dört gözle bekliyoruz:

Felsefe: satıştaki adımları anlamak için bilgi vermek

Web sitemizde, satıcıları gayrimenkul satışıyla ilgili tüm adımlar hakkında ayrıntılı olarak bilgilendiriyoruz. İster bir dairenin, ister bir evin veya bir arsanın satışı söz konusu olsun.

Önceden ne kadar ayrıntılı bilgilendirilirseniz, ne kadar çok soru yanıtlanırsa, her iki taraf için de o kadar iyi olur. Satış sürecini doğrudan daha iyi anlayabilirsiniz ve biz de bu doğrultuda sizin için çok daha verimli çalışabiliriz. Bu nedenle Lukinski’de satıcılar için ve aynı zamanda mülk sahipleri için, örneğin emlak vergisi reformu konusunda birçok bireysel, küçük rehber yazıyorum.

Bu şekilde, mülk sahipleri ve arazi sahipleri kendilerini birçok konuda çevrimiçi ve ücretsiz olarak bilgilendirebilirler. Ayrıca emlak haberlerinde güncel konular yer almaktadır.

Bir bakışta en önemli kılavuzlar:

DeÄŸerleme: Metodolojiye göre kiÅŸisel – varlık deÄŸeri, dijital araçlara aktifleÅŸtirilmiÅŸ kazanç deÄŸeri

Denenmiş ve test edilmiş değerleme yöntemleri – Evinizin veya dairenizin değerlemesi için yalnızca satış verilerinin analizi için yazılım gibi modern ve dijital yöntemlere başvurmakla kalmıyor, aynı zamanda elbette varlık değeri yöntemi ve kapitalize kazanç değeri yöntemi gibi denenmiş ve test edilmiş yöntemleri de kullanıyoruz. Her iki yöntem de gerçekçi bir değerleme için her zaman kanıtlanmış bir strateji olmuştur.

Veri analizi ve yazılım – Günümüzde veri analizi olmadan neredeyse hiçbir şey çalışmıyor. Bu nedenle değerlememiz yalnızca denenmiş ve test edilmiş yöntemi değil, aynı zamanda özellikle yakın vadede eşdeğer satışları belirlemek için yeni araçları da içermektedir. Ya da basitçe şöyle soralım: Diğerleri ne kadara sattı?

Bu analizlerin karışımı size gerçekçi bir mülk değeri verir. Yukarı doğru pazarlık için bir miktar alan ile gerçekçi bir teklif fiyatı için en iyi temel.

Gördüğünüz gibi, gayrimenkul satışı planlama ve strateji gerektirir.

Bir bakışta avantajlar

En iyi emlakçı kimdir? Evinizi ya da dairenizi satabilecek birçok acente var, önemli olan hızlı bir şekilde satış yapmak.

Ama mülkünüzde daha fazlası yok mu?

Lukinski Emlak’a hoş geldiniz. Tüm avantajlarımızı tek bir maddede özetleyecek olsaydık, bu planlı mülk satışı olurdu. Satış fiyatı ne kadar yüksek olursa, satıcı ve acente (komisyon yoluyla) her iki taraf için de o kadar fazla kar elde edilir. Buna göre, satıştan önce optimizasyon olasılıkları incelenmelidir.

  • Avantajlar

Lukinski

Strateji ile mülk satışı.

İletişim

Uzmanlarımızla size eşlik ediyoruz.

İlk mülk değerlemesi, satış fiyatınızı artırmak için optimizasyon önerileri (karlı ise), satıştan önce iyileştirme ve / veya yenileme. Lukinski, Almanya’daki emlak satıcıları için modern ve kapsamlı bir alternatiftir. Nüfusu 250.000’in üzerindeki tüm büyük şehirlerde ve bu şehirlerin havza alanlarında sahadaki uzmanlarla. Sadece satmakla kalmayın, kat mülkiyetinizden, evinizden veya apartmanınızdan en iyi şekilde yararlanın. Uzmanlarımızla size eşlik ediyoruz.