Düsseldorf’ta gayrimenkul satışı: prosedür ve fiyatlar – Ren Nehri kıyısındaki moda kentinde satış

Düsseldorf’ta mülk satışı- Düsseldorf, Kuzey Ren-Vestfalya federal eyaletinin kalbinde yer almaktadır. Eyalet başkenti çeşitli bölgelere ayrılmıştır ve Ren Nehri üzerindeki büyüleyici konumu nedeniyle mülk alıcıları arasında oldukça popülerdir. Çeşitli alışveriş olanakları, çok çeşitli restoranlar ve modern altyapı, Düsseldorf’u mülk alıcıları için sürekli aranan bir şehir haline getirmektedir. Dairenizi, mülkünüzü veya apartmanınızı burada satmak ister misiniz? Ä°ster tarihi Eski Kent, ister lüks Pempelfort, ister seçkin Carlstadt, ister görkemli Oberkassel veya rağbet gören Golzheim olsun – satış süreci, mülk değerlemesi ve en önemli belgelere ilişkin rehberlerimizle mülk satışınız için çok iyi hazırlanmış olursunuz. Genel bakışa: Emlak Düsseldorf.

Düsseldorf’ta mülk satışı: Eyalet başkentinde popüler ve rağbet gören yerleşim yerleri

Düsseldorf’un çeşitli semtleri emlak alıcıları arasında oldukça popülerdir. Bu durum özellikle şehir merkezinde veya şehir dışında bulunan evler ve daireler için geçerlidir. Aranan konum, fiyatların sürekli olarak yüksek olmasını sağlamaktadır. Bu, evinizi veya dairenizi satarken çok iyi bir kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ancak şehir merkezinin biraz dışında, alıcıların gayrimenkul satın almakla tercihen ilgilendikleri yerleşim alanları da bulunmaktadır.

En çok rağbet gören yerler: şehir merkezi ve çevre bölgeler

600.000’den fazla insan yaşam merkezini Düsseldorf ‘a taşımıştır. Her geçen gün daha fazla insan Kuzey Ren Vestfalya eyaletinin başkentine, sanat ve moda şehrine taşınıyor. 50 şehir bölgesi on ilçeye ayrılmıştır.

 • Düsseldorf-Hubbelrath yüzölçümü bakımından en büyük ilçedir
 • Düsseldorf-Bilk en yüksek nüfusa sahip ilçedir

Düsseldorf: Harita ve Konum

NRW’nin başkenti, Ruhr bölgesi ile Köln şehri arasında, NRW’nin kalbinde yer almaktadır. Ren Nehri şehrin ortasından akmaktadır.

Düsseldorf’un popüler semtleri: Carlstadt, Golzheim, Altstadt & Co.

Burada Düsseldorf şehrindeki en popüler ve rağbet gören semtlere genel bir bakış atabilirsiniz. Bunlar arasında Carlstadt ve Golzheim da bulunmaktadır. İlgili emlak piyasasının kısa bir özetine ek olarak, bölgenin yüzölçümünü, sakin sayısını ve nüfus yoğunluğunu da bulacaksınız.

Carlstadt: Sanat ve kültür ile saygın ve popüler bir bölge

Carlstadt bölgesi, Eski Kent’in hemen yakınında yer almaktadır. Lüks butikler ve kuyumcular Eski Kent’ten önce bile burada bulunabilir. Sanatseverler bölgedeki sanat müzelerinden faydalanabilir.

 • Alan: 0,45 km²
 • Nüfus: 2,588
 • Nüfus yoğunluğu: km² başına 5.751 kişi

Golzheim: Sanatçı evleri ve genç aileler

Düsseldorf’un Golzheim bölgesinde konut talebi giderek artıyor. Bölge, sanatçı evleri, Ren Parkı ve mutfak spesiyaliteleri ile etkileyicidir.

 • Alan: 2,56 km²
 • Nüfus: 12,702
 • Nüfus yoğunluğu: km² başına 4.962 kişi

Altstadt: Restoranlar, nakit para ve Ren Nehri üzerindeki popüler bölge

Düsseldorf’un eski kentinde çok sayıda eğlence tesisinin yanı sıra yeşil alanlar ve yerel rekreasyon alanları da bulunmaktadır. Ren Nehri’ne doğrudan yakınlığı, sakinleri yürüyüşe çıkmaya davet ediyor.

 • Alan: 0,47 km²
 • Nüfus: 2,244
 • Nüfus yoğunluğu: km² başına 4.774 kişi

Pempelfort: Düssel yakınlarında gençler için merkezi yaşam

Pempelfort, şehrin en yüksek nüfusa sahip ilçelerinden biridir. Bu bölgede apartman daireleri hakimdir ve özellikle gençler ve bekarlar buraya yerleşmeyi severler.

 • Alan: 2,69 km²
 • Nüfus: 31,897
 • Nüfus yoğunluğu: km² başına 11.858 kişi

Oberkassel: Düsseldorf silüeti manzaralı lüks yaşam

Ren Nehri’nin sol kıyısındaki Oberkassel bölgesi, Düsseldorf’un en lüks ve prestijli bölgelerinden biridir. Yaz aylarında Ren çayırları birçok Düsseldorfluyu yürüyüşe ve pikniğe davet eder.

 • Alan: 3,64 km²
 • Nüfus: 18,840
 • Nüfus yoğunluğu: km² başına 5.176 kişi

Düsseldorf’ta gayrimenkul satışı: Genel bakış

Diğer pek çok büyük şehirde olduğu gibi Düsseldorf da emlak çeşitliliği açısından çok şey sunmaktadır. Ä°yi konumdaki evler ve merkezi konumdaki daireler özellikle rağbet görmektedir. Bununla birlikte, Düsseldorf’un eteklerinde popüler olan ve potansiyel alıcılar tarafından mülklerin arandığı yerleşim alanları da vardır.

Talep yüksek olduğu için olumlu satış başarısı

Bu, Düsseldorf ve komşu bölgede her şeyi sunabileceğiniz ve önümüzdeki yıllarda da devam edecek olan yüksek akın nedeniyle olumlu satış başarısı bekleyebileceğiniz anlamına geliyor. Düsseldorf’ta son yıllarda ve on yıllarda çok sayıda konut inşa edilmiştir ve bu nedenle konut stoku çok geniştir.

Satılık apartman daireleri: Çok iyi tesisler ve çok az yenileme ihtiyacı

Düsseldorf’ta özellikle apartman daireleri popülerdir. Buna göre, cazip bir fiyat elde etmeyi bekleyebilirsiniz. Bu durum özellikle şehir merkezindeki iyi veya çok iyi mobilyalara sahip ve tadilat ihtiyacı olmayan veya çok az olan apartman daireleri için geçerlidir. Golzheim ve Oberkassel semtlerinde de kat mülkiyeti satın alma fiyatları yüksektir. Şehir merkezinden uzaklaştıkça, apartman dairelerinin fiyatları daha uygun hale gelmektedir.

Kiralanan mülkleri satmak: Yatırımcılar ve sermaye yatırımcıları için ilginç

Kiraya verilmiş bir mülkü teklif etmek istiyorsanız, satış biraz daha zor olabilir. Yeni mal sahibi sadece istisnai durumlarda kiracının kira sözleşmesini feshetme hakkına sahiptir. İstisnai haklardan biri kendi ihtiyacı olabilir, ancak bunun yeni mal sahibi tarafından kanıtlanması gerekir.

Çok iyi konumlardaki mülkler en hızlı satılanlardır

Bu da kiralık mülklerin genellikle sadece finansal bir yatırım arayışında olan veya satın alma masraflarını vergi tasarrufu olarak yazmak isteyen alıcılar için ilgi çekici olduğu anlamına gelmektedir. Yine, iyi veya çok iyi konumlardaki kiralık mülkler, alıcıya başlangıçta çok çekici görünmeyen daire ve evlerden çok daha hızlı satılmaktadır.

Satılık müstakil evler: Düsseldorf’ta en çok aranan mülkler

Müstakil evler Düsseldorf’ta en çok aranan satılık mülkler arasındadır. Bu, özellikle sakin bir konumda bulunan, çekici bir bahçesi, garajı veya otoparkı olan ve toplu taşıma ağına iyi bağlantıları olan müstakil müstakil evler için geçerlidir. Böyle bir mülkü satmak isterseniz, kısa sürede çok sayıda ilgili taraf bulacaksınız.

Bu faktörler ve özellikler müstakil evinizi özellikle çekici kılar:

 • Sessiz konum
 • Çekici bahçe
 • Garaj
 • Carport
 • Ulaşım ağına bağlantı

Teraslı ve yarı müstakil evlerin satışı: hızlı satış başarısı

Kentsel teraslı evler ve yarı müstakil evler Düsseldorf’ta farklı varyantlarda inşa edilmiştir. Mobilyalar, inşa edildikleri zamana büyük ölçüde bağlıdır. Bu arada, bu durum zaten eski olan müstakil evler için de geçerlidir.

İyi altyapı ve güçlü akın son yıllarda fiyatların yükselmesine yol açmıştır. Sadece evin yenilenmeye çok ihtiyacı varsa ucuza satmanız gerekir. Aksi takdirde, teraslı veya yarı müstakil evler için de hızlı bir satış elde edersiniz.

Düsseldorf’ta konut durumu: Emlakçılar & Co.

Düsseldorf, yüksek oranda göçmen akınına uğrayan şehirlerden biridir. Hessen şehri genellikle “göçmenler şehri” olarak anılır. Ayrıca, üniversite kentinde genellikle ucuz konutlara bağımlı olan çok sayıda öğrenci yaşamaktadır. Bu nedenle merkezi konumlardaki daireler nadirdir, çok aranır ve bu nedenle de pahalıdır.
Nüfus sayısı son beş yılda (2018 itibariyle) 10.000 artarak 160.000’e ulaşmıştır. Bir şehrin nüfusu ne kadar fazlaysa, konut bulmak o kadar zorlaşır ve satışa sunulan mülkler o kadar çok rağbet görür.

Bir emlakçının avantajları: Uzmanlık ikna eder

Evinizi veya bir arsanızı satmak istiyorsanız size destek olmaktan mutluluk duyarız. Evinizi satmak için bir emlakçı tutmaya karar verirseniz, zamandan tasarruf edersiniz çünkü hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmaz. Bir ev satışının satıcıya getirdiği stres, özellikle de kısa sürede mülk için bir alıcı bulunamazsa, günlük yaşamı büyük ölçüde etkileyebilir.

Bir emlakçı stres, zaman ve maliyetten tasarruf sağlar!

Bir mülk satın almak istiyorsunuz ve satmak için aceleniz mi var? Ya da karlı bir şekilde kiraya vermek için bir apartman binası mı satın almak istiyorsunuz? Bu nedenle bir emlakçı tutmak her durumda çok iyi bir yatırımdır. Yetkili bir muhataptan ve çoğu durumda mülkünüzün hızlı ve kazançlı bir şekilde satılmasından faydalanırsınız.

Bir emlakçının görevleri: Teşhirden devir teslime

Mülkünüzün satışını deneyimli bir emlakçıya bırakırsanız, satış işlemi özellikle kolaylaşır. Bu durumda, artık hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Serginin hazırlanmasından ve satın alma fiyatına ilişkin tavsiyelerden, görüntüleme randevularının düzenlenmesine ve noter tarafından satışın son işlemlerine yardımcı olmaya kadar, size geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Komple bir paket seçebilir veya yalnızca bireysel seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

İşte tüm aracılık faaliyetlerine genel bir bakış:

 • Gayrimenkul değerleme
 • Tüm önemli belgelerin derlenmesi
 • Serginin hazırlanması
 • Mülkün çevrimiçi ve çevrimdışı pazarlanması
 • Ziyaretlerin planlanması ve uygulanması
 • Satın alma görüşmeleri
 • Kredi kontrolü
 • Satın alma sözleşmesinin hazırlanması ve işleme konulması
 • Anahtarların teslimi

Sonuç: Bir broker sizin için ne yapabilir?

Düsseldorf, Kuzey Ren-Vestfalya’da şu anda güçlü bir akın yaşayan büyük bir şehirdir. Bu açıdan, satılık mülkler popülerdir ve iyi veya çok iyi bir satın alma fiyatı elde edebilirsiniz. Stres ve iş yükünden kaçınmak için satışın bir emlakçı tarafından yapılmasına karar verin.

Düsseldorf: Ren Nehri üzerindeki metropolde emlak

Düsseldorf’un büyüleyici bir cazibesi vardır. Ren metropolü Köln sadece birkaç dakika uzaklıkta olmasına rağmen, büyük lüks butikleri, uluslararası şirketleri, reklam ajanslarını ve diğer birçok ilginç iş sektörünü burada bulabilirsiniz. Özellikle moda endüstrisi Düsseldorf’u çok uluslararası ve şık bir yer haline getirmiştir. Burada güzel bir gayrimenkul, hatta belki de lüks bir gayrimenkul arıyorsanız, bunu bulacaksınız.

Düsseldorf’ta emlak

Düsseldorf lüks, alışveriş ve uluslararası konuma sahip bir yerel ekonomi anlamına gelmektedir. Yüksek moda şirketlerinin merkezlerinin yanı sıra NRW eyalet hükümeti de burada bulunmaktadır. Düsseldorf emlak piyasası bu nedenle çok rağbet görmektedir. Şehir, Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinin kalbinde yer almaktadır. Eyalet başkenti çeşitli bölgelere ayrılmıştır ve Ren Nehri üzerindeki büyüleyici konumu nedeniyle mülk alıcıları arasında oldukça popülerdir.

Düsseldorf’ta yaşamak: Popüler semtler ve mahalleler

Düsseldorf, 640.000’in biraz altındaki nüfusuyla Rheinland’ın en büyük şehirlerinden biridir ve Münih ve Frankfurt‘tan sonra Almanya’nın üçüncü büyük havalimanına ev sahipliği yapmaktadır. Otantik cazibesiyle şehir, dünyanın dört bir yanından işletmeleri kendine çekmektedir. Bu uluslararası kitle sadece dışarı çıkmak ve iş yapmak için yer talep etmekle kalmıyor, aynı zamanda her zaman doğru daireleri arıyor. Ä°ster Eski Şehir, Oberkassel veya Golzheim olsun – konum, Düsseldorf & Co’daki emlak fiyatları hakkında ipuçları da dahil olmak üzere şehrin en popüler yerleşim bölgeleri ve Düsseldorf ‘un en pahalı caddeleri hakkında her şey. Genel bakışa: Düsseldorf’ta yaşamak.

Düsseldorf’ta ev, daire veya arsa satmak

Çok çeşitli alışveriş olanakları, çok çeşitli restoranlar ve modern altyapı, Düsseldorf’u uzun vadede emlak alıcıları için aranan bir şehir haline getirmektedir. Dairenizi, mülkünüzü veya apartmanınızı burada satmak ister misiniz? Ä°ster tarihi Eski Kent, ister lüks Pempelfort, ister seçkin Carlstadt, ister görkemli Oberkassel veya rağbet gören Golzheim olsun – satış süreci, mülk değerlemesi ve en önemli belgelere ilişkin rehberlerimizle mülk satışınız için çok iyi hazırlanmış olursunuz. Genel bakışa: Düsseldorf’ta gayrimenkul satışı.