Düsseldorf’ta Yaşam: Oberkassel, Altstadt & Golzheim’da Ren Nehri kıyısında seçkin lüks mülkler – ipuçları, metrekare fiyatları ve co.

Düsseldorf ‘ta Yaşamak – 640.000’den az nüfusuyla Düsseldorf, Rheinland’ın en büyük şehirlerinden biridir ve Münih ve Frankfurt‘tan sonra Almanya’nın üçüncü büyük havalimanına ev sahipliği yapmaktadır. Otantik cazibesiyle şehir, dünyanın dört bir yanından işletmeleri kendine çekmektedir. Bu uluslararası kitle sadece dışarı çıkmak ve iş yapmak için yer talep etmekle kalmıyor, aynı zamanda her zaman doğru daireleri arıyor. Ä°ster Eski Şehir, Oberkassel veya Golzheim olsun – konum, Düsseldorf& Co’daki emlak fiyatları hakkında ipuçları da dahil olmak üzere şehrin en popüler yerleşim bölgeleri ve Düsseldorf ‘un en pahalı caddeleri hakkında her şey. Genel bakışa geri dön: Emlak Düsseldorf.

Düsseldorf’ta yaşamak: Kuzey Ren Vestfalya’da gözde konut kompleksleri

Kuzey Ren-Vestfalya’daki Düsseldorf bir sanat şehridir ve sunabileceği çok şey vardır. Königsallee ‘de lüks alışverişten kültürel etkinliklere kadar Ren Nehri kıyısındaki şehirde zaman geçirmek için pek çok seçenek bulunmaktadır. Ancak iş piyasası da çok çeşitli ve cazip. Düsseldorf halkı cesur ve eğitimlidir, bu yüzden birçok kişi profesyonel nedenlerle buraya taşınır. Diğerleri Düsseldorf’a geliyor çünkü şehrin tarihi cazibesi onları cezbediyor. Sebebiniz ne olursa olsun, size yaşamak veya yatırım yapmak için en iyi mülkleri nerede bulacağınızı söyleyeceğiz.

İşte Köln’deki en popüler yerleşim bölgelerine genel bir bakış:

Düsseldorf: Harita ve Konum

NRW’nin başkenti, Ruhr bölgesi ile Köln şehri arasında, NRW’nin kalbinde yer almaktadır. Ren Nehri şehrin ortasından akmaktadır.

Yaşamak için popüler semtler: Oberkassel, Golzheim ve Altstadt’ta manzaralı mülkler

Düsseldorf popülerdir. İster bekar olun, ister çocuklu bir aile, ister genç bir çalışan ya da girişimci ve yatırımcı – Düsseldorf’ta herkes kendini evinde hissediyor. Şehir bölgeleri, herkesin hayattaki durumu gibi bireyseldir. Her biri kendi bireysel ve benzersiz cazibesiyle ilham veriyor. Konum, metrekare başına fiyatlar & Co. hakkında daha fazla bilgi birazdan. İşte kısa bir özet.

Eski şehir: şehrin nabzını tutan daireler ve apartmanlar

Alışveriş, dışarı çıkma, gezme: Düsseldorf’un eski kentinde tüm bunlar mevcuttur. Şehir merkezi, sakin köşelerle birlikte merkezi bir yaşam ve Düsseldorf’un en canlı yerleşim ortamlarından birini sunmaktadır. Ä°ster eski bir binada geniş bir daire ister yenilenmiş bir çatı katı olsun – özellikle bekarlar ve çiftler burada kendilerini evlerinde hissediyor.

Oberkassel: Muhteşem manzaralı ayrıcalıklı yaşam

Saf lüks arayanlar bunu Oberkassel’de bulacaktır. Ren nehri kıyısındaki evlerden güzel eski şehre bakabilir ve metro ya da araba yardımıyla nehrin karşısına hızlıca geçebilirsiniz. Oberkassel’i Ren Nehri’nin diğer yakasına bağlayan iki köprü sayesinde mesafeler kısa ve yönetilebilirdir. Tarihi cazibeye sahip seçkin daireler çoğunlukla zengin Düsseldorfluları cezbetmektedir.

Golzheim: Herkes için çağdaş lüks daireler

Yeni bir iş sizi Düsseldorf’a mı getirdi? O zaman Golzheim sizin yerleşim bölgeniz olabilir! Çünkü burada şehrin en iyi yeni binalarında bekarlar, çiftler ve aileler için yüksek kaliteli mülkler bulacaksınız. Hızlı bağlantılar, Ren Nehri manzarası ve parklar da burada size sunulmaktadır.

Eski şehir: Belediye binasının kıyısında özel daireler

Şehir merkezine yakın mahalleler geleneksel olarak en popüler olanlardır. Düsseldorf da bir istisna değildir. Eski şehrin sokakları art nouveau binalar, alışveriş alanları ve herkesin zevkine uygun gastronomik seçeneklerle karakterize edilir. Kesinlikle daha büyük bir cüzdan gerektiren merkezi bir yaşam seçeneği arıyorsanız, onu burada bulacaksınız.

Alışveriş yapmayı planlamıyor olsanız bile, Düsseldorf’un bu bölümü rahat bir alışveriş günü için idealdir. Çok iyi konumu ve kafelere, restoranlara, butiklere ve benzerlerine yakınlığı metrekare başına fiyatlara da yansımaktadır.

Metrekare fiyatları: 4,000 – 4,800 €/m²

Eski Şehir: Harita ve Konum

Bu canlı bölge sadece mükemmel ulaşım bağlantılarına sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda Schlossturm ve Kuzey Ren-Vestfalya’daki en büyük sanat koleksiyonu olan K20 gibi Düsseldorf cazibe merkezlerine de ev sahipliği yapmaktadır. Kentin görsel sanatlara olan tutkusu, şehir merkezinde yer alan Kunstakademie ile daha da kanıtlanmaktadır.

Gezilecek yerler: Tarihi şehir merkezinde bir yürüyüş

Tarihi konut binaları turistleri, yeni gelenleri ve köklü sakinleri büyülemeye devam ediyor. Gün boyunca Düsseldorf, çok çeşitli alışveriş olanaklarıyla etkileyicidir. Ünlü Königsallee özellikle lüks bir bölgedir. Burada dileyebileceğiniz tüm lüks markaları, yüksek kaliteli bakım ürünleri sunan parfümerileri, seçkin kafe ve restoranları bulabilirsiniz.

Akşam olur olmaz şehir merkezi, iyi bir kokteyl ve arkadaşlarla başarılı bir akşam geçirme ihtiyacını karşılayan bar ve kulüplerle lüks bir gece hayatı bölgesine dönüşür.

Buradaki parlak sokaklara bir göz atın:

Oberkassel: Nehir kıyısında lüks yaşam

Görkemli şehir evlerinde daire ve apartman daireleri arıyorsanız, daha fazla aramanıza gerek yok, çünkü Oberkassel’de kitlelerin estetik kalplerini fırtınaya sürükleyen savaş öncesi dönemden kalma binalar bulacaksınız. Burası yaşamak için lüks ve iyi bağlantılara sahip bir yer. Oberkassel ve Niederkassel’in şehrin geri kalanına sadece köprülerle bağlı olması nedeniyle, Düsseldorf’un ve turistik yerlerinin muhteşem manzaralarını sunmaktadırlar. Bu yüzden arabayla gidip bölgeyi keşfetmeye ve şehrin geri kalanının manzarasının tadını çıkarmaya değer.

Ren Nehri kıyısına yakınlığı sadece temiz hava, denizcilik havası ve muhteşem bir manzara sağlamakla kalmaz, aynı zamanda buradaki yaşam kalitesi de Almanya’daki en yüksek seviyelerden biridir. Gizlilik ve gizlilik Oberkassel’de de büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle, birinci sınıf konumun ve önde gelen komşuların son yıllarda metrekare başına fiyatı artırması şaşırtıcı değil.

Metrekare fiyatları: 5,500 – 6,200 €/m²

Oberkassel: Harita ve Konum

Oberkassel, nefes kesici mimarisi, lüks atmosferi ve Düsseldorf şehir merkezine olan iyi bağlantılarıyla Düsseldorf’un yüksek sosyetesinin toplandığı yerdir. Genç sakinler için de en iyi eğitim seçeneklerini garanti eden çok sayıda okul, Oberkassel’i Köln’ün en cazip yerleşim bölgelerinden biri haline getirmektedir. Günlük ihtiyaçlara yönelik ürünler de süpermarketlere kısa mesafeler şeklinde sağlanmaktadır.

Gezilecek yerler: Eski şehir manzaralı tarihi binalar

Ren nehri üzerinde ve doğrudan şehrin kalbinde inanılmaz bir manzara sunan Ren gezinti yollarındaki konut teklifleri, bu lüks bölgede gayrimenkulle ilgilenenler için özel bir çekiciliğe sahiptir.

Oberkassel’in davetkâr sokakları hakkında buradan kendiniz bir fikir edinebilirsiniz:

Gezilecek yerler: Şehrin eteklerinde yer alan Meerbusch villa bölgesi

Meerbusch’ta metrekare başına düşen fiyatlar diğer bölgelerle aynı seviyede olmasa da, etkileyici bahçelere ve mükemmel mimariye sahip villalar gibi lüks mülklerin sayısı giderek artmaktadır. Meerbusch’un özel golf parkında bir tur golf oynayarak rahatlama fırsatı da vardır.

Daha fazlasını burada görebilirsiniz:

Golzheim: Ren Nehri kıyısında merkeze yakın yaşam

Düsseldorf’taki bir diğer popüler emlak bölgesi olan Niederkassel’in karşısındaki bölge, doğrudan ticaret fuarından ve ulusal öneme sahip birçok büyük denetçi ve kurum için bir konum sunmaktadır. Yeşil alanlar ve parklar da buradan kolayca ulaşılabilecek mesafededir. Golzheim’da sizi başka nelerin beklediğini birazdan göstereceğiz.

Şehrin en popüler yerleşim bölgelerinden bazıları Golzheim’da bulunmaktadır. Bölgenin kuzeyindeki Weiße Siedlung, tarihi mimarisi ve geçmiş yıllara ait çok sayıda konağıyla özellikle ilgi çekicidir. Burada mülk edinebilecek herkes yatırım olarak çok iyi bir mülkün keyfini çıkarabilir.

Emlak fiyatları: 4,100 – 6,000 €/m²

Golzheim: Harita ve Konum

Cecilienallee ve Rotterdamer Straße, Ren Nehri kıyısı boyunca uzanmaktadır. Buradan, karşınızdaki yeşil alana hayran kalabilir ve ayrıca Ren Nehri’nin en iyi manzarasına sahip olabilirsiniz. Golzheim’da da iyi bağlantılar olmadan yapmanıza gerek yok, çünkü tam üç istasyon bölgeyi şehrin geri kalanına bağlıyor ve bu sadece metro bağlantısı. Gece hayatı ve gastronomi bile burada durmuyor, çünkü şehrin iş piyasası tarafından çekilen iş profesyonelleri buraya gidiyor.

Gezilecek yerler: Seçkin sokaklarda tur

Golzheim’ın sokak görünümü, ofis alanları, oteller ve hepsinden önemlisi lüks daireler sunan modern yeni binalarla son yıllarda önemli ölçüde değişmiştir. Bölgenin özellikle fuar merkezine yakınlığı onu popüler kılmakta ve şehir merkezine ve Düsseldorf’un geri kalanına hızlı bir şekilde ulaşılmasını sağlamaktadır.

Şehir manzarasına buradan daha yakından bakabilirsiniz:

Oberkassel ve çevresinde lüks gayrimenkuller: emlakçılarla hayalinizdeki eve

Kişinin kendi istek ve umutlarını karşılayan uygun bir mülk bulması hiç de kolay değildir. Ayrıca şehirlerdeki rekabetçi piyasa durumu daha da zorlaştırmaktadır. Ayrıca, lüks emlak piyasası gayrimenkulün ekstra sınıfıdır. Birçok villa, şehir evi, çatı katı dairesi ve loft sadece emlak portallarında ifşa edilmemekte, aynı zamanda komisyoncular aracılığıyla ve hatta piyasa dışı olarak alınıp satılmaktadır.

Bu nedenle, yatırım yapmak için uygun bir mülk arayışında uzman yardımı almak faydalı olacaktır. Bu, yalnızca şehrin piyasası hakkında iyi bir genel bakışa sahip olmakla kalmayıp, aynı zamanda başka türlü yanınızdan geçip gidecek teklifleri de alabilen emlakçılar şeklinde gelir. En iyi fırsatları kaçırmadığınızdan emin olmak için Düsseldorf emlakçılarının en iyilerini bir araya getirdik:

Sonuç: Bu bölgelere daha yakından bakmalısınız

Son olarak, sizin için kısa bir özet. Eğer hareketin ortasında olmak istiyorsanız eski şehre daha yakından bakmalısınız. Burada daire teklifleri sınırlıdır ve ev almak aslında imkansızdır. Bununla birlikte, burada bir veya iki lüks mülk bulabilirsiniz.

Kendilerini benzer düşünen insanlarla çevrelemekten hoşlananlar, Oberkassel’de lüks bir mülkle kesinlikle doğru adresteler. Tarihi cazibeye sahip şehir evleri, Düsseldorf’taki en iyi daireleri sunmaktadır. Özellikle arananlar: eski şehir manzaralı daireler. Bir ya da iki apartman dairesi de burada gizlenmiştir.

Golzheim, hızlı bir şekilde işinin başında olmak isteyen ancak aynı zamanda şehir merkezine iyi bağlantılar olmadan da yapmak istemeyen tüm iş profesyonelleri için doğru yerdir. Ticaret fuarına yakınlığı da caziptir.

Düsseldorf: Ren Nehri üzerindeki metropolde emlak

Düsseldorf’un büyüleyici bir cazibesi vardır. Ren metropolü Köln sadece birkaç dakika uzaklıkta olmasına rağmen, büyük lüks butikleri, uluslararası şirketleri, reklam ajanslarını ve diğer birçok ilginç iş sektörünü burada bulabilirsiniz. Özellikle moda endüstrisi Düsseldorf’u çok uluslararası ve şık bir yer haline getirmiştir. Burada güzel bir gayrimenkul, hatta belki de lüks bir gayrimenkul arıyorsanız, bunu bulacaksınız.

Düsseldorf’ta emlak

Düsseldorf lüks, alışveriş ve uluslararası konuma sahip bir yerel ekonomi anlamına gelmektedir. Yüksek moda şirketlerinin merkezlerinin yanı sıra NRW eyalet hükümeti de burada bulunmaktadır. Düsseldorf emlak piyasası bu nedenle çok rağbet görmektedir. Şehir, Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinin kalbinde yer almaktadır. Eyalet başkenti çeşitli bölgelere ayrılmıştır ve Ren Nehri üzerindeki büyüleyici konumu nedeniyle mülk alıcıları arasında oldukça popülerdir.

Düsseldorf’ta yaşamak: Popüler semtler ve mahalleler

Düsseldorf, 640.000’in biraz altındaki nüfusuyla Rheinland’ın en büyük şehirlerinden biridir ve Münih ve Frankfurt‘tan sonra Almanya’nın üçüncü büyük havalimanına ev sahipliği yapmaktadır. Otantik cazibesiyle şehir, dünyanın dört bir yanından işletmeleri kendine çekmektedir. Bu uluslararası kitle sadece dışarı çıkmak ve çalışmak için yer talep etmekle kalmıyor, aynı zamanda her zaman doğru daireleri arıyor. Ä°ster Eski Şehir, Oberkassel veya Golzheim olsun – konum, Düsseldorf & Co’daki emlak fiyatları hakkında ipuçları da dahil olmak üzere şehrin en popüler yerleşim bölgeleri ve Düsseldorf ‘un en pahalı caddeleri hakkında her şey. Genel bakışa: Düsseldorf’ta yaşamak.

Düsseldorf’ta ev, daire veya arsa satmak

Çok çeşitli alışveriş olanakları, çok çeşitli restoranlar ve modern altyapı, Düsseldorf’u uzun vadede emlak alıcıları için aranan bir şehir haline getirmektedir. Dairenizi, mülkünüzü veya apartmanınızı burada satmak ister misiniz? Ä°ster tarihi Eski Kent, ister lüks Pempelfort, ister seçkin Carlstadt, ister görkemli Oberkassel veya rağbet gören Golzheim olsun – satış süreci, mülk değerlemesi ve en önemli belgelere ilişkin rehberlerimizle mülk satışınız için çok iyi hazırlanmış olursunuz. Genel bakışa: Düsseldorf’ta gayrimenkul satışı.