Königsallee’de (Düsseldorf) yaşıyor: Ev ve daire satın al & kirala – görüntüleme, metrekare başına fiyat & co.

Königsallee’de yaşamak – Königsallee, Avrupa’nın en ünlü alışveriş caddelerinden biri ve Düsseldorf‘un en çekici ve pahalı caddelerinden biri olarak kabul edilir. Königsallee’de bir mülke sermaye yatırımı olarak yatırım yapmak ister misiniz? Ev mi satın alıyorsunuz, arsa mı alıyorsunuz yoksa daire mi satın alıyorsunuz? Golzheim, Altstadt ve Oberkassel ‘in popüler yerleşim bölgeleri de arabayla çok uzakta değil! Kö’de yaşamak hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz. Ayrıca: Daire, ev ve arsalar için en popüler mülkler ve metrekare başına fiyatlar – Königsallee’ye hoş geldiniz! Geri dön: Düsseldorf’ta yaşamak.

Königsallee’de yaşamak: Düsseldorf’ta yaşamak için cazip bir yer

Soylu butikler, bakımlı parklar, gastronomik çeşitlilik ve birinci sınıf kafeler – Almanya’nın en seçkin lüks caddelerinden biri işte bunlarla tanınır. Berlin ‘de Kurfürstendamm, Düsseldorf’ta Königsallee vardır. Moda ve medya metropolünün merkezinde yer alan Königsallee, yüksek yaşam kalitesi ve güvenliğiyle öne çıkmaktadır. Düsseldorf’un ünlü üniversiteleri, en ünlü mekanları ve şehrin iş merkezi de buradan çok uzakta değildir. Bu durum, yatırımcılar ve girişimcilerin yanı sıra aileler ve bekârlar tarafından da takdir edilmektedir. .

Şehir merkezine hoş geldiniz

Ünlü Königsallee, medya metropolü Düsseldorf‘un şehir merkezinde, Altstadt ve Carlstadt gibi iki popüler yerleşim bölgesinin doğusunda yer almaktadır. Oberkassel ve Golzheim şehir bölgeleri de arabayla çok uzakta değildir. Nüfusu 15.000’in biraz altında olan şehir merkezi, şehrin en yoğun nüfuslu bölgelerinden biri olarak kabul edilmektedir. Düsseldorf’un bu ekonomik merkezi sadece lüks alışveriş caddesi Königsallee’ye değil, aynı zamanda çok sayıda ofis ve uluslararası şirkete de ev sahipliği yapmaktadır.

İşte bir bakışta harita:

The Kö: Harita ve Konum

Düsseldorflular tarafından sevgiyle anılan “Kö”, bölgenin kuzeyindeki Hofgarten’dan başlar ve güneybatıdaki Graf-Adolf-Platz’da sona erer. Burada çeşitli seçkin butikler, lezzetli restoranlar ve tarihi kahvehaneler bulacaksınız. Kö-Graben ve yerel ağaçlar da caddenin eşsiz havasına katkıda bulunmaktadır.

Soylu butikler, gastronomik çeşitlilik ve seçkin komşular

Kö, saf lüks anlamına gelir. Lüks mücevher ve moda dünyasının ışıltılı elmasları, eksantrik haute couture ve seçkin prêt-à-porter’ı burada bulunabilir. Beş yıldızlı restoranlar ve Michelin Rehberi ödüllü gastronomiler de burada ev sahipliği yapmaktadır. Dolayısıyla buraya sadece dünyanın dört bir yanından gelen turistler değil, aynı zamanda Kö’deki pek çok özel etkinliğin her birine katılan uluslararası ünlüler de geliyor.

Gezilecek yerler: Königsallee Turu

Biraz gezmek ister misiniz? Düsseldorf’taki Königsallee’ye çok sayıda metro istasyonu ve otobüs durağı sayesinde toplu taşıma araçlarıyla ulaşmak çok kolaydır. Buraya vardıktan sonra Königsallee boyunca rahat bir şekilde yürüyebilirsiniz. Düsseldorf’un en pahalı caddesini gezerken bize katılın!

Königsallee’nin kuzeyi: Stadtgraben, Tritonenbrunnen & Co.

Königsallee’nin iki bulvarı arasında, yerel halk tarafından Kö-Graben olarak da adlandırılan Düsseldorf’un Stadtgraben’i yer almaktadır. Königsallee’nin kuzeyinden başlarsanız, sadece Stadtgraben boyunca uzanan çınar ağaçlarında yaşayan yerel Hint yakalı muhabbet kuşlarına değil, aynı zamanda Triton Çeşmesi gibi çeşitli turistik yerlere de hayran kalabilirsiniz.

“Schlank Else “nin yanı sıra Tritonenbrunnen de Kö’nün bir simgesi olarak kabul edilmektedir. Her zaman arka planda: şehrin en seçkin butikleri.

Louis Vuitton, Versace, Gucci ve çok daha fazlası: kadın ve erkek için özel butikler

Dünyanın en ünlü lüks caddelerinden biri olan Königsallee, moda sektöründeki birçok lüks markaya ev sahipliği yapmaktadır. Paris, Milano, Şangay veya New York City – tüm kıtalardan en büyük tasarımcılar burada temsil edilmektedir. Yerel butikler arasında Gucci, Versace, Louis Vuitton, Hermés, MaxMara ve çok daha fazlası bulunmaktadır!

Streetview’de kendiniz görün:

Königsallee’de emlak ve metrekare başına fiyatlar

Düsseldorf’taki emlak piyasası hızla gelişmektedir ve Königsallee Almanya’nın en pahalı caddelerinden biridir. Sadece talep değil, arz da yüksek. Bu durum Düsseldorf’taki emlak fiyatlarına da yansımaktadır. Özellikle apartman daireleri çok popülerdir. Ä°ster yatırımcı, ister öğrenci ya da aile olun – Königsallee’de yaşıyorsanız, renkli büyük şehir yaşamından her zaman sadece birkaç adım uzaktasınız demektir. Bu da fiyatlara yansıyor.

Daha fazlasını buradan öğrenin! Düsseldorf: En pahalı caddeler

Daire, ev ve arsa için metrekare başına fiyatlar: satın alma ve kiralama

Sermaye yatırımı olarak bir mülke yatırım yapmak mı istiyorsunuz? Daha sonra bir arsa veya apartman satın alabilir ve bunu kârlı bir şekilde kiraya verebilirsiniz. Yoksa kiralık bir evde mi yaşamayı tercih edersiniz? Ä°ster kiralayın ister satın alın – Kö’de herkes için yer var! Evler şu anda metrekare başına ortalama 4.350 avroya satılıyor. Daire tipine bağlı olarak, bir kat mülkiyeti için metrekare başına yaklaşık 3.900 Euro ödemeyi bekleyebilirsiniz.

Burada özetlenmiştir:

  • Ev satın almak: 4,350 €/m²
  • Daire satın al: 3,900 €/m²

Bu eğilim, yeni dairelerin şu anda eski binalardan çok daha pahalı olduğunu da göstermektedir. Düsseldorf’ta satılan en pahalı daire rekoru metrekare başına 18.000 Euro!

Düsseldorf’taki en pahalı daire için rekor fiyat: 18.000 €/m²

Özellikle geniş daireler Königsallee’de çok popülerdir:

Ayda 23.000 Euro’ya kiralık: Königsallee’de özel daireler

Yüksek tavanlı ve cilalı paketli eski bina dairesi, Düsseldorf’un silüetine bakan geniş çatı katı veya mermerli lüks maisonette – Kö yakınındaki daireler tüm şehirdeki en lüks mülkler arasındadır. Daireler burada özellikle popülerdir. Sonuçta, şehir merkezi yoğun nüfusludur ve bu nedenle çılgın gece hayatı, rahat kafeler ve şık butikler arasında büyük evler için yeterli alan sunmaz.

Her şeyden önce, Königsallee’de daireler talep görüyor!

Şık evlerin alt katlarında restoran, kafe ve mağazalar yer alırken, üst katlar ofis ve muayenehaneler için kullanılıyor. Bu yüzden dairelerin çoğu Kö’nün ara sokaklarında, koşuşturmadan sadece birkaç metre uzakta yer almaktadır. Ancak yakından bakarsanız, burada ve orada birkaç gizli özel çatı katı da bulabilirsiniz. Burada yaşayanların mahremiyetini korumak için birçok mülk satışı piyasa dışında gerçekleşmektedir. Şaşılacak bir şey yok: Ne de olsa burada bazı durumlarda aylık 23.000 avroya varan kiralar ödeniyor.

Sonuç: Kö’de Yaşamak

Königsallee merkezi bir konumdadır. Avrupa’nın en seçkin alışveriş caddelerinden biri olarak kabul edilir ve çok sayıda lüks moda mağazası, tarihi kahvehaneleri ve seçkin restoranlarıyla keyif verir. Bulvarın popülerliği ve benzersizliği satın alma ve kiralama fiyatlarına da yansımaktadır. Kö’deki mülkler düzenli olarak metrekare başına 18.000 Euro’ya varan en yüksek fiyatları getirmektedir! Königsallee’de yaşamak istiyorsanız, yetkili bir emlakçının tavsiyesine başvurmanızı öneririz. Bir emlak danışmanı yalnızca tüm satın alma süreci boyunca size rehberlik etmekle kalmayacak, aynı zamanda finansman, vergiler & Co. konularında da size tavsiyelerde bulunacaktır.

Düsseldorf: Ren Nehri üzerindeki metropolde emlak

Düsseldorf’un büyüleyici bir cazibesi vardır. Ren metropolü Köln sadece birkaç dakika uzaklıkta olmasına rağmen, büyük lüks butikleri, uluslararası şirketleri, reklam ajanslarını ve diğer birçok ilginç iş sektörünü burada bulabilirsiniz. Özellikle moda endüstrisi Düsseldorf’u çok uluslararası ve şık bir yer haline getirmiştir. Burada güzel bir gayrimenkul, hatta belki de lüks bir gayrimenkul arıyorsanız, bunu bulacaksınız.

Düsseldorf’ta emlak

Düsseldorf lüks, alışveriş ve uluslararası konuma sahip bir yerel ekonomi anlamına gelmektedir. Yüksek moda şirketlerinin merkezlerinin yanı sıra NRW eyalet hükümeti de burada bulunmaktadır. Düsseldorf emlak piyasası bu nedenle çok rağbet görmektedir. Şehir, Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinin kalbinde yer almaktadır. Eyalet başkenti çeşitli bölgelere ayrılmıştır ve Ren Nehri üzerindeki büyüleyici konumu nedeniyle mülk alıcıları arasında oldukça popülerdir.

Düsseldorf’ta yaşamak: Popüler semtler ve mahalleler

Düsseldorf, 640.000’in biraz altındaki nüfusuyla Rheinland’ın en büyük şehirlerinden biridir ve Münih ve Frankfurt‘tan sonra Almanya’nın üçüncü büyük havalimanına ev sahipliği yapmaktadır. Otantik cazibesiyle şehir, dünyanın dört bir yanından işletmeleri kendine çekmektedir. Bu uluslararası kitle sadece dışarı çıkmak ve çalışmak için yer talep etmekle kalmıyor, aynı zamanda her zaman doğru daireleri arıyor. Ä°ster Eski Şehir, ister Oberkassel veya Golzheim olsun – konum, Düsseldorf & Co’d aki emlak fiyatları hakkında ipuçları da dahil olmak üzere şehrin en popüler yerleşim bölgeleri ve Düsseldorf ‘un en pahalı caddeleri hakkında her şey. Genel bakışa: Düsseldorf’ta yaşamak.

Düsseldorf’ta ev, daire veya arsa satmak

Çok çeşitli alışveriş olanakları, çok çeşitli restoranlar ve modern altyapı, Düsseldorf’u uzun vadede emlak alıcıları için aranan bir şehir haline getirmektedir. Dairenizi, mülkünüzü veya apartmanınızı burada satmak ister misiniz? Ä°ster tarihi Eski Kent, ister lüks Pempelfort, ister seçkin Carlstadt, ister görkemli Oberkassel veya rağbet gören Golzheim olsun – satış süreci, mülk değerlemesi ve en önemli belgelere ilişkin rehberlerimizle mülk satışınız için çok iyi hazırlanmış olursunuz. Genel bakışa: Düsseldorf’ta gayrimenkul satışı.