Düsseldorf: En pahalı caddeler – eski şehirdeki ve Ren nehrindeki daireler, evler

Düsseldorf’un pahalı sokakları – Düsseldorf büyüleyici bir cazibeye sahiptir. Ren metropolü Köln sadece birkaç dakika uzaklıkta olmasına rağmen, büyük lüks butikleri, uluslararası şirketleri, reklam ajanslarını ve diğer birçok ilginç iş sektörünü burada bulacaksınız. Özellikle moda endüstrisi Düsseldorf’u çok uluslararası bir yer haline getirmiştir. Burada güzel bir gayrimenkul arıyorsanız, ister çatı katı, ister büyükanne dairesi, daire veya hatta teraslı ev veya müstakil ev gibi daha fazla alana sahip bir şey olsun, onu bulacaksınız. Diğer birçok büyük şehirde olduğu gibi Düsseldorf da emlak çeşitliliği açısından çok şey sunmaktadır. Ä°yi konumlardaki evler ve merkezde bulunan daireler özellikle rağbet görmektedir. Ancak, en pahalı caddeler eski şehirdeki Altestadt ve Oberkassel‘deki Kaiser-Wilhelm-Ring’dir. Özellikle mülk satın almak ya da satmak isteyen yatırımcılar için başkent heyecan verici bir yerdir. Listeye geri dönelim: Almanya’nın en pahalı caddeleri.

Altstadt & Oberkassel: Lüks daireler

Kuzey Ren-Vestfalya’nın başkenti lüks mahalleleri, seçkin villa bölgeleri ve nefes kesen silüetiyle ilham veriyor. Baştan sona iyi bir altyapıya sahip olan Düsseldorf, çeşitli alışveriş olanakları ve uluslararası düzeyde konumlanmış yerel ekonomisiyle de üstün bir şehirdir. Düsseldorf’un cazibesi yerel emlak piyasasına da yansımaktadır: özellikle eski şehir ve Oberkassel ‘deki sokaklar en seçkin yerleşim bölgeleri arasındadır. Bu da Düsseldorf’taki emlak fiyatlarının yükselmesine neden olmaktadır. Burada özel bir mülk edinmek isteyen herkes – ister özel olarak satılsın, ister piyasa dışı & Co. olsun – Düsseldorf’ taki lüks emlak acentelerinden biriyle iletişime geçmelidir.

Liste: En pahalı yerler ve sokaklar

Düsseldorf’taki sokakları tek tek incelemeden önce, şimdi size Kuzey Ren-Vestfalya metropolündeki en pahalı sokaklara genel bir bakış sunacağız. Metrekare başına satın alma fiyatı 10.000 ila 14.000 Avro arasında değişmektedir.

  • Eski Şehir (Altestadt)
  • Kaiser-Wilhelm-Ring, Kaiser-Friedrich-Ring (Oberkassel)

Eski Şehir (Altestadt)

Düsseldorf’taki Altestadt sadece şehrin en pahalı caddesi değil, aynı zamanda en güzel caddesidir. Burada Art Nouveau tarzında birçok villa veya çatı katı daireleri olarak bile hala tarihi bir cazibeye sahip eski binalarda daireler bulacaksınız. Ren Nehri kıyısına yürüyerek ulaşılabilir, tarihi Burgenplatz arabayla sadece birkaç dakika uzaklıktadır ve Düsseldorf’un belediye binası da burada yer almaktadır. Aynı şekilde, Avrupa’nın en ünlü alışveriş caddelerinden biri de yakınlardadır: Königsallee. Buradaki emlak fiyatları metrekare başına yaklaşık 13.500 avrodur.

Burada metrekare başına fiyat 13.500 € / metrekare

Maksimum fiyat metrekare başına 13.500 €’ya kadar

Burada aşağıdaki gibi en iyi adresleri bulacaksınız:

  • Düsseldorf Belediye Binası
  • Königsallee (Yakında)

Eski şehrin haritası ve konumu:

Kendiniz görün ve eski şehri sanal bir şekilde keşfedin.

Eski Şehir Sokak Görünümü:

Kaiser-Wilhelm-Ring, Kaiser-Friedrich-Ring (Oberkassel)

Kaiser-Wilhelm-Ring ve Kaiser-Friedrich-Ring, Düsseldorf’un popüler Oberkassel semtinde yer almaktadır. Burada mülk sahibi olan herkes kendini çok şanslı sayabilir. Çünkü daireler ve evler, doğrudan Ren Nehri üzerindeki sessiz ama merkezi konumlarıyla büyülüyor.

Burada metrekare başına fiyat 10.000 € / metrekare

Maksimum fiyat 10.000 €/m²’ye kadar

Kaiser-Wilhelm-Ring, Kaiser-Friedrich-Ring’in haritası ve konumu:

Kendiniz görün ve Kaiser-Wilhelm-Ring, Kaiser-Friedrich-Ring’i sanal bir şekilde keşfedin.

Sokak Görünümü Kaiser-Wilhelm-Ring, Kaiser-Friedrich-Ring:

Ä°puçları & Püf Noktaları Emlak Düsseldorf: Yaşayın veya Satın Alın

Düsseldorf lüks, alışveriş ve uluslararası konuma sahip bir yerel ekonomi anlamına gelmektedir. Yüksek moda şirketlerinin merkezlerinin yanı sıra NRW eyalet hükümeti de burada bulunmaktadır. Düsseldorf emlak piyasası bu nedenle çok rağbet görmektedir. Şehir, Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinin kalbinde yer almaktadır. Eyalet başkenti çeşitli bölgelere ayrılmıştır ve Ren Nehri üzerindeki büyüleyici konumu nedeniyle mülk alıcıları arasında oldukça popülerdir.

Düsseldorf’ta yaşamak

Düsseldorf, 640.000’in biraz altındaki nüfusuyla Rheinland’ın en büyük şehirlerinden biridir ve Münih ve Frankfurt‘tan sonra Almanya’nın üçüncü büyük havalimanına ev sahipliği yapmaktadır. Otantik cazibesiyle şehir, dünyanın dört bir yanından işletmeleri kendine çekmektedir. Bu uluslararası kitle sadece gece hayatı seçenekleri ve iş talep etmekle kalmıyor, aynı zamanda her zaman doğru daireleri arıyor.

Kuzey Ren-Vestfalya’daki Düsseldorf bir sanat şehridir ve sunabileceği çok şey vardır. Ren Nehri kıyısındaki şehirde lüks alışverişten kültürel olanaklara kadar vakit geçirmek için pek çok seçenek bulunmaktadır. Ancak iş piyasası da çok çeşitli ve cazip. Düsseldorf halkı cesur ve eğitimlidir, bu yüzden birçok kişi profesyonel nedenlerle buraya taşınır. Diğerleri Düsseldorf’a geliyor çünkü şehrin tarihi cazibesi onları cezbediyor. Sebebiniz ne olursa olsun, size yaşamak veya yatırım yapmak için en iyi mülkleri nerede bulacağınızı söyleyeceğiz.

Königsallee’de yaşamak: Düsseldorf’ta yaşamak için cazip bir yer

Soylu butikler, bakımlı parklar, gastronomik çeşitlilik ve birinci sınıf kafeler – Almanya’nın en seçkin lüks caddelerinden biri işte bunlarla tanınır. Berlin ‘de Kurfürstendamm, Düsseldorf’ta Königsallee vardır. Moda ve medya metropolünün merkezinde yer alan Königsallee, yüksek yaşam kalitesi ve güvenliğiyle öne çıkmaktadır. Düsseldorf’un ünlü üniversiteleri, en ünlü mekanları ve şehrin iş merkezi de buradan çok uzakta değildir. Bu durum, yatırımcılar ve girişimcilerin yanı sıra aileler ve bekârlar tarafından da takdir edilmektedir.

Sermaye yatırımı olarak bir mülke yatırım yapmak mı istiyorsunuz? Daha sonra bir arsa veya apartman satın alabilir ve bunu kârlı bir şekilde kiraya verebilirsiniz. Yoksa kiralık bir evde mi yaşamayı tercih edersiniz? Ä°ster kiralayın ister satın alın – Kö’de herkes için yer var! Evler şu anda metrekare başına ortalama 4.350 avroya satılıyor. Daire tipine bağlı olarak, bir kat mülkiyeti için metrekare başına yaklaşık 3.900 Euro ödemeyi bekleyebilirsiniz.

Düsseldorf’ta mülk satın alın veya kiralayın

Kat mülkiyeti için güncel fiyatları ve aynı zamanda Düsseldorf gayrimenkullerinin son 5 ve 15 yıldaki fiyat gelişimini gösteriyoruz. Tüm yeni veri ve istatistikleri sizler için hazırladık. Düsseldorf emlak piyasası çok caziptir, daha sonra göreceğiniz gibi, Düsseldorf şu anda yatırımcılar için en büyük potansiyele sahip şehirdir, onu Frankfurt ve Köln takip etmektedir. Hepsinden önemlisi, NRW alıcıların beğenisini kazanıyor. Merkezi, Avrupa’daki konumu, modası, kültürü ve mimarisi. Düsseldorf emlak piyasasına arsalar, apartman daireleri ve müstakil evler üzerinden bir bakış. Okuma ipucu! Ev veya daire satışı konusunda ücretsiz rehber ve kontrol listesi.

Düsseldorf’ta gayrimenkul satışı: prosedür ve fiyatlar

Düsseldorf, Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinin kalbinde yer almaktadır. Eyalet başkenti çeşitli bölgelere ayrılmıştır ve Ren Nehri üzerindeki büyüleyici konumu nedeniyle mülk alıcıları arasında oldukça popülerdir. Çeşitli alışveriş olanakları, çok çeşitli restoranlar ve modern altyapı, Düsseldorf’u mülk alıcıları için sürekli aranan bir şehir haline getirmektedir. Dairenizi, mülkünüzü veya apartmanınızı burada satmak ister misiniz? Ä°ster tarihi Eski Kent, ister lüks Pempelfort, ister seçkin Carlstadt, ister görkemli Oberkassel veya rağbet gören Golzheim olsun – satış süreci, mülk değerlemesi ve en önemli belgelere ilişkin rehberlerimizle mülk satışınız için çok iyi hazırlanmış olursunuz.