Hamburg’un en pahalı caddeleri: Am Kaiserkai, Bellevue, Elbchaussee ve daha fazlası – karşılaştırma

Hamburg’un en pahalı caddeleri – Hamburg, Elbchaussee veya Große Elbstraße gibi caddeler de dahil olmak üzere Almanya’daki en pahalı caddelerden bazılarına sahiptir. Bir şey hemen anlaşılıyor: Hamburg’un Alster veya Elbe nehri üzerindeki sokakların ve mülklerin konumu özellikle popüler ve bu nedenle çok pahalı görünüyor. Özellikle mülk satın almak veya satmak isteyen yatırımcılar için başkent, aradığınız ev veya daire türü ne olursa olsun, heyecan verici bir yerdir. Hansa eyaletinin başkentinde balık pazarlarından Elbe sahiline, Elbe Filarmoni Salonu’ndan müzikallere kadar pek çok seçenek bulunmaktadır. Ancak Hamburg, her yıl dünyanın dört bir yanından binlerce turisti çeken olağan cazibe merkezlerinden çok daha fazlasını sunmaktadır. Hamburg’un en pahalı caddeleri, caddelerin tam konumları ve beklenen emlak fiyatları hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz! Ayrıca heyecan verici: Hamburg’da yaşamak! Listeye geri dönelim: Almanya’nın en pahalı caddeleri.

Hamburg’un en pahalı caddeleri: Große Elbstraße – Schöne Aussicht

Güçlü ekonomi, deniz havası, uluslararası yönelim – tüm bunlar Hamburg ‘u Almanya’nın kuzeyinde kılıyor. Hamburg, eşsiz tarihi, deniz taşımacılığı ve Avrupa’nın her köşesinden gelen çok sayıda uluslararası sakini ile şekillenen kendine özgü bir cazibeye sahiptir. Sadece ailelere, öğrencilere ve girişimcilere değil, aynı zamanda film, televizyon, müzik ve spor dünyasından ünlü yüzlere de ev sahipliği yapmaktadır. Bu da elbette Hansa kentinin emlak piyasasını özellikle cazip kılıyor. Dolayısıyla Hamburg’da mülk sahibi olan herkes kendini çok şanslı sayabilir.

Genel bakış: Hamburg’daki en pahalı caddeler ve konumları özetlendi

Konum ve metrekare başına fiyatlar gibi bilgilerle Hamburg’un en pahalı caddeleri hakkında daha fazla ayrıntıya girmeden önce: İşte ilgili bölgeyle birlikte en pahalı caddelere genel bir bakış. Buradaki gayrimenkullerin satın alma fiyatları metrekare başına ortalama 10.000 ila 16.000 avro arasında değişmektedir.

 • Am Kaiserkai – HafenCity
 • Mittelweg – Harvestehude
 • Strandkai – HafenCity
 • Bellevue – Winterhude
 • Elbchaussee – Elbvororte
 • Große Elbstraße – liman kenarı
 • Harvestehuder Weg – Harvestehude
 • Güzel manzara – Uhlenhorst

Am Kaiserkai: HafenCity Hamburg

Hamburg’un en pahalı caddeleri gibi Am Kaiserkai de Elbe Nehri’nin hemen yakınında yer almaktadır. Modern HafenCity ‘de yer alan Kaiserkai, aynı derecede pahalı Strandkai bölgesiyle doğrudan sınır komşusudur. Yaklaşık 500 metre uzunluğundaki caddenin her iki tarafı da yenilikçi ve modern konutlarla kaplıdır ve binaların hemen arkasında her iki tarafta da Elbe nehrinin kıyısına adım atarsınız. Bir tarafında Gradbrookhafen, diğer tarafında Sandtorhafen bulunan Kaiserkai caddesinin iki tarafı da Elbe Nehri ile çevrilidir.

Burada metrekare başına fiyat şu kadar:

Maksimum fiyatlar 12.000 € / m²’ye kadar

Burada Am Kaiserkai caddesinde aşağıdaki gibi en iyi adresleri bulacaksınız:

 • McKinsey
 • Elbphilharmonie

Hamburg, Am Kaiserkai (harita):

Mittelweg: Harvestehude’de mülk satın almak

Hamburg’daki Mittelweg, popüler Hamburg Harvestehude semtindeki Außenalster gölüne paralel olarak 2 km’nin biraz altında uzanır. Alster ve Alsterpark kıyılarına yakınlığı ve Rotherbaum’daki üniversite kampüsünün hemen yakınında olması Mittelweg’i özellikle popüler bir bölge haline getirmektedir. Eichenpark ve Bolivarpark’ın yanı sıra tenis stadyumuna da Mittelweg’den çok kısa bir süre içinde ulaşılabilir. Burada yaşamak ya da bir mülk satın almak isteyenler, metrekare başına yaklaşık 10.000 avroluk bir satın alma fiyatı beklemelidir.

Burada metrekare başına fiyat şu kadar:

Maksimum fiyatlar 10.000 € / m²’ye kadar

Burada Mittelweg’de aşağıdaki gibi en iyi adresleri bulacaksınız:

 • Müzik ve Tiyatro Üniversitesi
 • Park Planten und Blomen

Hamburg içindeki Mittelweg (harita):

Strandkai: Elbphilharmonie & HafenCity yakınında yaşam

Strandkai, gerçek bir caddeden ziyade küçük bir semttir ve doğrudan Hamburg’un modern ve şık HafenCity bölgesinde yer almaktadır. Yakın çevrede Elbphilharmonie Konser Salonu ve eşsiz lüks konut kulesi The Crown gibi mimari açıdan öne çıkan yapıları bulabilirsiniz. Doğrudan Kuzey Elbe üzerinde yer alan Strandkai, özel ve ticari yatırımcılar arasında son derece popüler olan mutlak bir birinci sınıf konumdur. Bu yüzden fiyatlar yüksek: Strandkai’deki gayrimenkuller için metrekare başına yaklaşık 12.000 Euro’luk bir satın alma fiyatını hesaba katmanız gerekir.

Burada metrekare başına fiyat şu kadar:

Maksimum fiyatlar 12.000 € / m²’ye kadar

Strandkai’de aşağıdaki gibi en iyi adresleri bulacaksınız:

 • Hamburg sahil limanı
 • Unilever
 • Marco Polo Kulesi

Hamburg bölgesindeki Strandkai (harita):

Bellevue: Alster’in hemen üzerinde ayrıcalıklı yaşam

Bellevue Caddesi, Hamburg’un popüler semti Winterhude ‘de yer alır ve Hamburg’un en pahalı caddelerinin çoğu gibi doğrudan Outer Alster üzerinde bulunur. Hamburg’un kuzeyinde 1 km’den biraz daha uzun olan bu cadde, Schöne Aussicht caddesi ve hatta Alster’in diğer yakasındaki Harvestehuder Weg gibi diğer seçkin Hansa yerleşim yerlerinin doğrudan yakınındadır. Doğrudan Alster kıyısında bulunan sessiz mülkler, doğaya ve suya son derece yakınlık sunar ve bu nedenle oldukça pahalıdır. Burada bir mülk satın alırken, metrekare başına yaklaşık 12.000 avroluk bir satın alma fiyatı beklenmelidir.

Burada metrekare başına fiyat şu kadar:

Maksimum fiyatlar 12.000 € / m²’ye kadar

Bellevue Caddesi’nde aşağıdaki gibi en iyi adresleri bulacaksınız:

 • Uzaktan Görünüm Köprüsü
 • Sylt Bohemya

Bellevue in Hamburg (harita):

Elbchaussee: Rüya gibi mülklere sahip Elbe banliyöleri

Yaklaşık 9 km uzunluğundaki Elbchaussee, Hamburg’un en uzun caddelerinden biridir. Büyük bir kısmı Elbe Nehri kıyısı boyunca, örneğin Elbstrand boyunca uzanmaktadır. Ayrıca Hirschpark, Rosengarten ve Heinepark’tan geçmekte ve bir ucu Altona balık pazarında sona ermektedir. Elbchaussee, Altona, Othmarschen, Nienstedten ve Dockenhuden ilçelerinden geçmekte ve Blankenese ile sınır oluşturmaktadır. Elbchaussee, konumu nedeniyle Hamburg’un en popüler ve dolayısıyla en pahalı caddelerinden biridir. Hamburg’da bir mülk satmak ya da satın almak isteyenler metrekare başına yaklaşık 12.000 Euro ödemeyi bekleyebilirler.

Burada metrekare başına fiyat şu kadar:

Maksimum fiyatlar 12.000 € / m²’ye kadar

Burada Elbchaussee’de aşağıdaki gibi en iyi adresleri bulacaksınız:

 • Elbe plajı
 • Altona Park
 • Sahil incisi Hamburg
 • Müze limanı

Elbchaussee in Hamburg (harita):

Große Elbstraße: Liman kenarında yer alan gayrimenkul

Große Elbstraße, Hansa kentinde gerçek bir ana konumdur. Alster gölüne ve Altona balık pazarına yakınlığı Große Elbstraße’yi Hamburg’un en popüler ve hepsinden önemlisi en pahalı caddelerinden biri haline getirmektedir. Ottensen ve Altona-Altstadt ‘ın popüler semtlerinde yer alan Große Elbstraße, Elbe Nehri boyunca yaklaşık 2 km boyunca uzanmaktadır. Bir tarafı çok sayıda park alanıyla, diğer tarafı ise Elbe Nehri kıyısıyla kaplı olan Große Elbstraße, konutların, ofislerin ve restoranların arasından geçmektedir. Dockland’daki manzara noktası ve “Altona (Fischmarkt)” feribot terminali de burada yer almaktadır. Buradaki emlak fiyatları metrekare başına yaklaşık 15.000 avrodur.

Burada metrekare başına fiyat şu kadar:

Maksimum fiyatlar 15.000 € / m²’ye kadar

Große Elbstraße’de aşağıdaki gibi en iyi adresleri bulabilirsiniz:

 • Hamburg Kruvaziyer Merkezi
 • Balık pazarı
 • Eski Feribot Terminali’ndeki Opera Çatı Katı

Große Elbstraße in Hamburg (harita):

Harvestehuder Weg: Hamburg’un en pahalı caddesi

Aussen-Alster ve Isebekanal tarafından çevrelenen Harvestehude bölgesi, Eimsbüttel semtinde yer almaktadır. Alster ve Alsterpark kıyıları boyunca yaklaşık 1,5 km boyunca uzanan Harvestehuder Weg de burada yer almaktadır. Buradaki emlak fiyatları metrekare başına yaklaşık 16.000 Avro’ya kadar çıkmaktadır. Bu da Harvestehuder Weg’i şu anda tüm Hamburg’daki en pahalı cadde yapmaktadır. Burası Hamburg’un en popüler bölgelerinden biridir, çünkü bir başka pahalı cadde olan Mittelweg, Harvestehuder Weg’e doğrudan paralel uzanmaktadır.

Burada metrekare başına fiyat şu kadar:

Maksimum fiyatlar 16.000 € / m²’ye kadar

Burada Harvestehuder Weg gibi en iyi adresleri bulacaksınız:

 • Müzik ve Tiyatro Üniversitesi
 • JOOP! Hamburg Showroom

Harvestehuder Weg in Hamburg (harita):

Güzel manzara: Özel yerleşim alanı

Schöne Aussicht aynı zamanda Hamburg’un en pahalı caddelerinden biridir ve doğrudan Außenalster kıyısı boyunca uzanır – yani adı her şeyi anlatıyor! Alster’in yeşil kıyıları ve Alster’in karşı yakasının panoraması bu caddeyi özellikle pastoral kılmaktadır ve etkinlik yerlerinin yanı sıra burada özel mülkler de bulunabilir. Geniş bahçeli ve Outer Alster manzaralı modern ve tarihi evler yaklaşık 1 km boyunca uzanmaktadır. Metrekare başına yaklaşık 12.000 avroluk bir satın alma fiyatı ile hesaplamalısınız,

Bu arada, Hamburg’daki diğer iki çok özel yer olan Mittelweg ve Harvestehuder Weg, Außenalster’in karşı kıyısı boyunca hemen yakınlarda uzanmaktadır. Bu nedenle Uhlenhorst ve Harvestehude, Hamburg’un en pahalı ve popüler semtleri arasında yer almaktadır.

Burada metrekare başına fiyat şu kadar:

Maksimum fiyatlar 12.000 € / m²’ye kadar

Schöne Aussicht caddesinde aşağıdaki gibi en iyi adresleri bulabilirsiniz:

 • Senato Konuk Evi
 • Alsterpark

Hamburg’da güzel manzara (harita):

Ä°puçları & Püf Noktaları Emlak Hamburg: Yaşa veya Sat

İster yaşamak için yeni bir yer arıyor ister kendi mülkünüzü satmak istiyor olun, Hamburg’un emlak piyasası son derece rekabetçidir ve tüm taraflardan dikkatli ve ihtiyatlı olmalarını talep eder. Aşağıdaki makalelerde popüler semtler, Hamburg’da yaşamak ve Hamburg’da mülk satmak hakkında daha fazla bilgi bulacaksınız.

Gayrimenkul satışı Hamburg: emlak piyasası, yaşam standardı & Co.

Ä°skandinav metropolü Hamburg’da her geçen gün daha fazla insan yaşamak istiyor. Yüksek yaşam standardı, gelişen ekonomi ve çeşitlilik arz eden emlak piyasası şehri yaşamak için cazip bir yer haline getirmektedir. Ayrıca münferit bölgelerin de sunabileceği çok şey var. Othmarschen ve Rotherbaum tarihi cazibeleriyle etkileyiciyken, Blankensee ve Rissen yerleşim bölgeleri Elbe manzarasıyla ilham vermektedir. Modern Hafen City ve ilerici Harvestehude de çok popülerdir. Dairenizi, apartmanınızı veya kendi mülkünüzü burada satmak mı istiyorsunuz? Münih’te gayrimenkul satışına ilişkin ücretsiz rehberlerimizle iyi hazırlanmış olacaksınız. Artı: Mülk değerlemesi, emlakçılar ve süreç hakkında bilmeniz gereken her şey – Hamburg’a hoş geldiniz! Genel bakışa geri dönmek için buraya tıklayın: Emlak Hamburg.

Hamburg’da yaşamak: Popüler semtler, havza alanları ve daha fazlası

Almanya’nın kuzeydeki incisi olan Hansa kenti hayat doludur ve iş ve yaşam tarzı için bir merkez oluşturur. Son zamanlarda görüldüğü üzere, Hamburg’un nüfusu 6 yıl içinde %7’nin üzerinde bir artış gösterdiğinden, bu durum insanları cezbetmektedir. Elbette, daha fazla insan daha fazla yaşam alanı talep ediyor, bu nedenle sizi burada en seçkin ve güzel yerleşim alanlarıyla tanıştıracağız, böylece kesinlikle gereksinimlerinizi karşılayan bir mülk bulabilirsiniz. Ayrıca burada genel bir bakış bulabilirsiniz: Emlak Hamburg.