Harvestehude’de (Hamburg) yaşamak: Alster kıyısında bir villa ve daire satın almak – Görüntüleme, metrekare fiyatları & Co.

Harvestehude’de Yaşam – Ä°sebek kanalı ve Außenalster gölü arasındaki bu seçkin villa bölgesi, Art Nouveau tarzındaki zarif konak evleriyle karakterize edilen nefes kesici şehir manzarasıyla ilham veriyor ve bölgenin zarif cazibesine katkıda bulunuyor. Harvestehude, 19. yüzyıldan bu yana Elbe banliyöleri, Uhlenhorst ve Speicherstadt ile birlikte Hamburg’un en popüler yerleşim bölgelerinden biri olmuştur. Şaşılacak bir şey yok: inşa edildiğinde burada sadece Hamburg ‘un en iyi zanaatkârları ve mimarları çalışıyordu. Lüks Harvestehude’de sermaye yatırımı olarak bir mülke yatırım yapmak ister misiniz? Bir ev mi yoksa bir arsa mı satın alıyorsunuz? Harvestehude’de yaşamak hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz. Ayrıca: Hamburg’un en pahalı caddelerinde bir tur, Alster kıyılarına bir bakış ve daire, ev ve arsalar için metrekare başına tüm fiyatlar – Harvestehude’ye hoş geldiniz! Geri dön: Hamburg’da yaşamak.

Harvestehude’de yaşamak: Lüks bir havaya sahip tarihi bölge

Tarihi eski binalar, geçmiş yılların görkemli evleri ve seçkin Art Nouveau villaları Harvestehude’nin nefes kesici şehir manzarasını karakterize etmektedir. Dış Alster ve İsebek Kanalı arasındaki konumu birinci sınıftır, yeşil alanlar bakımlıdır ve bölgenin cazibesi 19. yüzyıl yüksek sosyetesinin zarafetini anımsatmaktadır. Bu arada Harvestehude en önemli medya merkezlerinden biri haline gelmiştir: Harvestehude artık Kuzey Alman Yayın Kurumu’na (NDR) da ev sahipliği yapmaktadır.

Hamburg’a Hoş Geldiniz: Kuzeydeki Uluslararası Hansa Şehri

Hamburg, Almanya’da liman hissi veren tek metropoldür. Her gün binlerce konteyner liman tesisleri aracılığıyla şehre ulaşmaktadır. Hamburg’a bu kadar çok insanın gelmesinin nedeni de budur. Gelişen Hansa ekonomisinin yanı sıra Hamburg, büyük medya kuruluşlarına, reklam ajanslarına ve tabii ki çok sayıda emlakçıya da ev sahipliği yapmaktadır. Her şeyden önce, eşsiz mimarisiyle Elbphilharmonie Hamburg’u temsil etmektedir.

Harvestehude: Harita ve Konum

Hamburg’un kuzeyinde yer alan sakin Harvestehude, Außenalster gölünün birinci sınıf manzarasını sunmaktadır. Popüler HafenCity ve Rotherbaum bölgeleri de çok uzakta değildir. Uhlenhorst caddenin karşısında, Winterhude ise Stadtpark’ın bitişiğindedir.

Ä°lgi çekici yerler: Nicolai, Außenalster & Co.

Harvestehude çok sayıda anıt, turistik yer, yeşil alan ve parka ev sahipliği yapmaktadır. Bakımlı yeşil alanlar sizi açık havada dinlendirici bir öğleden sonra geçirmeye davet ederken, çok sayıda kilise ve yerel manastır da tarihi özellikleriyle bölgenin eşsiz cazibesine katkıda bulunur.

Harvestehude şehrindeki bu turistik yerlere mutlaka göz atmalısınız:

 • Aziz Nicolai Kilisesi
 • Bolivar Park
 • Innocentiapark
 • Außenalster Kıyıları
 • Rotherbaum’daki Tenis Stadyumu
 • Harvestehude Manastırı

Ünlü komşular: Vicki Leandros, Stephan Luca & Dagmar Berghoff

Bu nedenle Harvestehude, yaşamak için cazip bir yer olarak Elbe banliyöleri, HafenCity ve Winterhude’den hiçbir şekilde daha aşağı değildir. Dolayısıyla film, televizyon, müzik ve spor dünyasından giderek daha fazla tanınmış simanın buraya çekilmesi şaşırtıcı değil.

Harvestehude’un en ünlü sakinlerine genel bir bakış:

 • Dagmar Berghoff
 • Karl Dall
 • Vicki Leandros
 • Stephan Luca
 • Michael Stich
 • Ulrich Wickert

Gezilecek yerler: Harvestehude’de bir tur

Bakımlı caddeleri, Alster’e yakınlığı ve lüks malikaneleri Harvestehude’yi Hamburg’da yaşamak için en cazip yerlerden biri haline getirmektedir. Bölgenin cazibesine kendinizi ikna edin ve Harvestehude sokaklarında bize eşlik edin.

Harvestehuder Weg: Hamburg’un en pahalı caddesi

Außenalster kıyısında: Dinlendirici bir öğleden sonra keyfi

Bölgenin merkezi: Çarpıcı konaklar

Harvestehude’de mülk satın almak: Metrekare başına fiyatlar

Harvestehude’ de bir mülk satın almak ister misiniz? Ä°ster özel çatı katı, ister geniş villa veya yenilenmiş eski bina dairesi olsun – Harvestehude’de tüm emlak türlerini bulabilirsiniz. Biraz daha az metrekareye sahip lüks mülkler özellikle popülerdir. Harvestehude’ de bir ev satın almak isterseniz, metrekare başına 8.750 Euro’nun biraz altında bir ödeme yapmayı bekleyebilirsiniz. Bir apartman dairesine yatırım yapmayı tercih ederseniz, burada bir metrekare hızla 9.250 Euro’ya mal olur.

İşte ev ve daire için metrekare başına fiyatlar:

 • Ev satın almak: 8,750 €/m²
 • Daire satın al: 9,250 €/m²

Sonuç: Harvestehude’de Yaşamak

Hamburg’da yaşam ve hayat lüks ve ayrıcalıklıdır. Birinci sınıf bir konumdan yararlanmak istiyorsanız, Harvestehude yaşamak için mükemmel bir yerdir. Sadece bu da değil, Alster’e yakınlığı ve lüks mülkleri de bölgenin cazibesine katkıda bulunuyor. Sadece birkaç profesyonel, yatırımcı ve aileyi değil, aynı zamanda film, televizyon, müzik ve spor dünyasından çok sayıda tanınmış simayı da kendine çekmektedir. Yaşam alanı talebi yüksektir. Hamburg’daki emlak fiyatlarının yükselmesi de bunu kanıtlamaktadır. Örneğin Harvestehuder Weg, Hamburg’un en pahalı caddelerinden biridir. Her şeyden önce, Alster kıyısındaki lüks villalar ve modern yeni inşa edilmiş daireler en çok rağbet gören mülkler arasındadır.

Hamburg: Hansa Şehrinde Gayrimenkul

Hamburg, Almanya’da liman hissi veren tek metropoldür. Her gün binlerce konteyner liman tesisleri aracılığıyla şehre ulaşmaktadır. Hamburg’a bu kadar çok insanın gelmesinin nedeni de budur. Gelişen Hansa ekonomisinin yanı sıra Hamburg, büyük medya kuruluşlarına, reklam ajanslarına ve tabii ki çok sayıda emlakçıya da ev sahipliği yapmaktadır. Her şeyden önce, eşsiz mimarisiyle Elbphilharmonie Hamburg’u temsil etmektedir.

Hamburg emlak piyasası: Genel bakış

Birçok daire, çatı katı ve çatı katı eşsiz manzaralar sunmaktadır. Çok çalışan ve bu nedenle kendi dört duvarları arasında dinlenmek isteyen insanlar için mükemmeldir. Hamburg sadece küresel ekonominin merkezi değil, aynı zamanda yüksek yaşam standardı, etkileyici mimarisi, farklı kültürü ve iyi coğrafi konumu ile aileler, bekarlar, çiftler veya girişimciler ve yatırımcılar için cazip bir yaşam alanı sunmaktadır.

Hamburg’da yaşamak: Popüler semtler ve mahalleler

Almanya’nın kuzeydeki incisi olan Hansa kenti hayat doludur ve iş ve yaşam tarzı için bir merkez oluşturur. Elbe banliyöleri sahile yakınlıkları ve çok sayıda villa bölgesiyle ilham verirken, HafenCity ve Speicherstadt merkezi konumları nedeniyle büyük rağbet görmektedir. Tarihi Harvestehude, kültürel açıdan lüks Uhlenhorst ve büyüleyici Winterhude de şehirde yaşamak için en cazip yerler arasındadır. Metrekare başına fiyatlar ve Hamburg’un en çok rağbet gören semtlerindeki gayrimenkuller hakkında her şeyi buradan öğrenin. Daha fazlasını buradan okuyun: Hamburg’da yaşamak.

Hamburg’da ev, daire veya arsa satmak

Othmarschen ve Rotherbaum tarihi cazibeleriyle ikna ederken, Blankenese ve Rissen yerleşim bölgeleri Elbe’ye bakan manzaralarıyla keyif vermektedir. Modern Hafen City ve ilerici Harvestehude de çok popülerdir. Dairenizi, apartmanınızı veya kendi mülkünüzü burada satmak mı istiyorsunuz? Münih’te gayrimenkul satışına ilişkin ücretsiz rehberlerimizle iyi hazırlanmış olacaksınız. Ayrıca: mülk değerlemesi, emlakçılar ve süreç hakkında bilmeniz gereken her şey. Genel bakış için buraya tıklayın: Hamburg’da emlak satışı.