Speicherstadt’ta (Hamburg) yaşamak: Bir ev, daire veya arsa satın almak – Görüntüleme, metrekare fiyatları & Co.

Speicherstadt’ta yaşamak – Hamburg ‘da neredeyse hiçbir semt Speicherstadt kadar eşsiz değildir. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan bu Alman kenti sadece bir tatil beldesi olarak değil, aynı zamanda aileler, genç profesyoneller ve yatırımcılar için de yaşamak için cazip bir yer olarak kabul edilmektedir. Bu durum Hamburg’daki emlak fiyatlarına da yansımaktadır. Winterhude, Uhlenhorst ve Harvestehude semtlerinin yanı sıra Speicherstadt, Hamburg’un en çok rağbet gören yerleşim bölgelerinden biridir. Tarihi Speicherstadt’ta bir mülke sermaye yatırımı olarak yatırım yapmak ister misiniz? Bir daire mi yoksa bir ev mi satın al alım? Speicherstadt’ta yaşamak hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz. Artı: semtin en popüler köşelerinde bir tur ve metrekare başına fiyatlar hakkında bilmeniz gereken her şey – Speicherstadt’a hoş geldiniz! Geri dön: Hamburg’da yaşamak.

Speicherstadt’ta yaşamak: tarihi tuğla binalarla dolu eşsiz şehir manzarası

Speicherstadt, dünyanın en büyük depo topluluğu olarak ünlenmiştir. Bölge, 19. yüzyılın sonunda inşa edilmiş olup, yalnızca geçmiş on yıllara ait çok sayıda neo-Gotik tuğla bina ile karakterize edilen eşsiz şehir manzarasıyla değil, aynı zamanda tekneyle kolayca keşfedilebilen yerel kanallarıyla da ilham vermektedir. Kesin olan bir şey var: Burada sadece Hamburg’un en iyi zanaatkârları ve mimarları çalışıyordu.

Hamburg: Kuzeydeki Uluslararası Hansa Şehri

Hamburg, Almanya’da liman hissi veren tek metropoldür. Her gün binlerce konteyner liman tesisleri aracılığıyla şehre ulaşmaktadır. Hamburg’a bu kadar çok insanın gelmesinin nedeni de budur. Gelişen Hansa ekonomisinin yanı sıra Hamburg, büyük medya kuruluşlarına, reklam ajanslarına ve tabii ki çok sayıda emlakçıya da ev sahipliği yapmaktadır. Her şeyden önce, eşsiz mimarisiyle Elbphilharmonie Hamburg’u temsil etmektedir.

Speicherstadt: Harita ve Konum

HafenCity ‘nin kuzeyinde, Uhlenhorst ve Winterhude ‘nin güneyinde Speicherstadt yer almaktadır. Tarihi depo kompleksinin bulunduğu alan 1991 yılından beri listelenmiş bir binadır. Speicherstadt’tan geçen altı filo arasında Kehrwiederfleet, Brooksfleet, St. Annenfleet, Holländischbrookfleet, Kleines Fleet ve Wandrahmsfleet bulunmaktadır.

Ä°lgi çekici yerler: Miniatur Wunderland, Museums & Co.

Dünyanın en büyük depo topluluğu olan Speicherstadt’ın sunabileceği çok şey var. Bölgenin havasına yalnızca eski tuğla duvarlar ve devasa meşe yığınları değil, aynı zamanda güzel hendekli kale ve çok sayıda tarihi müze de katkıda bulunmaktadır. Gençler ve yaşlılar arasında popüler olan Miniatur Wunderland ve sizi ürkütücü bir maceraya davet eden Hamburg Zindanı da büyük ilgi görmektedir. Ayrıca yakınlarda: Kontorhausviertel ve Chilehaus.

İşte genel bir bakış:

  • Minyatür Harikalar Diyarı
  • Hamburg Zindanı
  • Alman Gümrük Müzesi
  • Uluslararası Denizcilik Müzesi
  • Araba Müzesi Prototipi
  • Kahve kavurma
  • Hendekli kale
  • Traditionsschifffahrten

Gezilecek yerler: Speicherstadt’ta bir tur

Hamburg’un Speicherstadt’ı benzersizdir. Neo-Gotik tuğla mimarisi şehir manzarasını karakterize ederken, farklı kanallar bölgenin benzersiz karakterine katkıda bulunur. Tekne turları sizi bölgeyi tekneyle keşfetmeye davet ederken, elinizde bir kahve ile hendekli kale boyunca rahat bir gezintiye çıkabilirsiniz. Speicherstadt’ta ve dolayısıyla Hamburg’un en pahalı caddelerinde yapacağımız turda bize katılın!

Çarpıcı gayrimenkul: neo-Gotik tuğla mimarisi

Hendekli kale: Wandrahmsfleet ve Holländischbrookfleet arasında

Traditionsschiffahrten: Tekne ile hareket halinde

Speicherstadt’ta mülk satın almak: Metrekare başına fiyatlar

Ä°ster geniş bir yarı müstakil ev, ister özel bir çatı katı ya da eski bir binada yenilenmiş bir daire olsun – metrekare başına fiyatlar yıllardır Hamburg’un her yerinde yükseliyor. Speicherstadt’ta da durum böyledir. Metrekare başına ortalama fiyatların 6.000 avro civarında olması beklenirken, Speicherstadt, Harvestehude veya Elbe banliyöleri gibi daha lüks bölgelerdeki mülklerin metrekare fiyatı 16.000 avroya kadar çıkabilmektedir. Peki ya Speicherstadt’ta? Burada rekor fiyatlar bile rapor edilmiştir: Geçmişte burada bir metrekare için neredeyse 150.000 avro ödenmiştir.

Speicherstadt’ta rekor fiyatlar: Metrekare başına 150.000 Euro

Almanya’daki en pahalı yollar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sonuç: Speicherstadt’ta yaşamak

Hamburg‘da yaşamak! Pek çok kişi bunun hayalini kuruyor, ancak bazıları taşınmak için yapılan pek çok plan nedeniyle erteleniyor. Speicherstadt, bölgeden geçen çok sayıda kanalın yanı sıra bölgeye eşsiz tarihi cazibesini veren neo-Gotik tuğla binalarla karakterize edilen benzersiz havası nedeniyle özellikle çekicidir. Yerleşim bölgesinin cazibesi metrekare başına fiyatlara da yansımaktadır. Bunlar bir süredir keskin bir şekilde yükselmektedir. Bize göre haklı olarak da öyle. Speicherstadt’ta bir mülk satın almak ister misiniz? Ardından güvenilir emlakçınızla iletişime geçin.

Hamburg: Hansa Şehrinde Gayrimenkul

Hamburg, Almanya’da liman hissi veren tek metropoldür. Her gün binlerce konteyner liman tesisleri aracılığıyla şehre ulaşmaktadır. Hamburg’a bu kadar çok insanın gelmesinin nedeni de budur. Gelişen Hansa ekonomisinin yanı sıra Hamburg, büyük medya kuruluşlarına, reklam ajanslarına ve tabii ki çok sayıda emlakçıya da ev sahipliği yapmaktadır. Her şeyden önce, eşsiz mimarisiyle Elbphilharmonie Hamburg’u temsil etmektedir.

Hamburg emlak piyasası: Genel bakış

Birçok daire, çatı katı ve çatı katı eşsiz manzaralar sunmaktadır. Çok çalışan ve bu nedenle kendi dört duvarları arasında dinlenmek isteyen insanlar için mükemmeldir. Hamburg sadece küresel ekonominin merkezi değil, aynı zamanda yüksek yaşam standardı, etkileyici mimarisi, farklı kültürü ve iyi coğrafi konumu ile aileler, bekarlar, çiftler veya girişimciler ve yatırımcılar için cazip bir yaşam alanı sunmaktadır.

Hamburg’da yaşamak: Popüler semtler ve mahalleler

Almanya’nın kuzeydeki incisi olan Hansa kenti hayat doludur ve iş ve yaşam tarzı için bir merkez oluşturur. Elbe banliyöleri sahile yakınlıkları ve çok sayıda villa bölgesiyle ilham verirken, HafenCity ve Speicherstadt merkezi konumları nedeniyle büyük rağbet görmektedir. Tarihi Harvestehude, kültürel açıdan lüks Uhlenhorst ve büyüleyici Winterhude de şehirde yaşamak için en cazip yerler arasındadır. Metrekare başına fiyatlar ve Hamburg’un en çok rağbet gören semtlerindeki gayrimenkuller hakkında her şeyi buradan öğrenin. Daha fazlasını buradan okuyun: Hamburg’da yaşamak.

Hamburg’da ev, daire veya arsa satmak

Othmarschen ve Rotherbaum tarihi cazibeleriyle ikna ederken, Blankenese ve Rissen yerleşim bölgeleri Elbe manzarasıyla ilham veriyor. Modern Hafen City ve ilerici Harvestehude de çok popülerdir. Dairenizi, apartmanınızı veya kendi mülkünüzü burada satmak mı istiyorsunuz? Münih’te gayrimenkul satışına ilişkin ücretsiz rehberlerimizle iyi hazırlanmış olacaksınız. Ayrıca: mülk değerlemesi, emlakçılar ve süreç hakkında bilmeniz gereken her şey. Genel bakış için buraya tıklayın: Hamburg’da emlak satışı.