Altstadt’ta (Düsseldorf) yaşamak: Merkezde özel mülkler – villa, daire ve apartman için metrekare fiyatları

Düsseldorf’un eski kentinde yaşamak – şehir merkezine yakın yerleşim bölgeleri geleneksel olarak en popüler olanlardır. Düsseldorf da bir istisna değildir. Eski şehrin sokakları art nouveau binalar, alışveriş alanları ve herkesin zevkine uygun gastronomik seçeneklerle karakterize edilir. Kesinlikle daha büyük bir cüzdan gerektiren merkezi bir konut seçeneği arıyorsanız, onu burada bulacaksınız. Gayrimenkul her zaman bir yatırım olarak idealdir ve şu anda bir daire, zarif bir villa veya çok aileli bir ev satın almak istiyorsanız, Düsseldorf’un eski kentinin güzelliğine kesinlikle daha yakından bakmalısınız. Burası, Oberkassel ve Golzheim ‘ın popüler yerleşim bölgelerinden hiçbir şekilde aşağı değildir! Emlak fiyatları, en ünlü turistik yerler ve en çok aranan ev ve daire tipleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin – Altstadt’a hoş geldiniz! Geri dön: Düsseldorf’ta yaşamak.

Düsseldorf’un Eski Kentinde Yaşamak

Düsseldorf Altstadt, Düsseldorf‘ta doğrudan Ren Nehri üzerinde ve şehir merkezine yakın ideal bir konumda yer almaktadır. Çok sayıda tarihi bina ve turistik mekana ek olarak, popüler bölge aynı zamanda çok çeşitli restoranlar, kafeler ve alışveriş olanakları sunmaktadır, bu nedenle mükemmel bir mülk konumu için her şey bir araya getirilmiştir.

Düsseldorf’a Hoş Geldiniz: NRW’deki Metropol

NRW’nin başkenti, Ruhr bölgesi ile Köln şehri arasında, NRW’nin kalbinde yer almaktadır. Ren Nehri şehrin ortasından akmaktadır.

Eski Şehir: Harita ve Konum

Bu hareketli bölge sadece mükemmel ulaşım bağlantılarına sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda Schlossturm ve Kuzey Ren-Vestfalya’daki en büyük sanat koleksiyonu olan K20 gibi Düsseldorf cazibe merkezlerine de ev sahipliği yapmaktadır. Kentin görsel sanatlara olan tutkusu, şehir merkezinde yer alan Kunstakademie ile daha da belirginleşmektedir. Ayrıca eski kentte, Avrupa’nın en ünlü alışveriş caddelerinden biri olan ve Düsseldorf‘un en çekici ve pahalı caddelerinden biri olan ünlü Königsallee bulunmaktadır.

Görülecek Yerler, Anıtlar & Co.

Düsseldorf’un eski kenti boş zaman etkinlikleri ve turistik yerler açısından çok şey sunmaktadır. Burada her gün kendinizi meşgul edebilir ve Düsseldorf’un eski kentinin sayısız bina ve anıtına hayran kalabilirsiniz. Doğrudan Ren Nehri üzerinde bulunan çok sayıda restoran, kafe ve butiğin yanı sıra belediye binası, Schlossturm, Kunsthalle Düsseldorf ve Eski Liman da burada yer almaktadır. Düsseldorf’un mimarisi de nefes kesicidir ve sadece turistlere değil, Düsseldorf halkına da ilham verir.

  • Belediye Binası
  • Eski liman
  • Düsseldorf Sanat Galerisi
  • Kale Kulesi
  • K20, Kuzey Ren-Vestfalya Sanat Koleksiyonu
  • Burgplatz

Gezilecek yerler: Eski şehir turu

Tarihi konut binaları turistleri, yeni gelenleri ve köklü sakinleri büyülemeye devam ediyor. Gün boyunca Düsseldorf, çok çeşitli alışveriş olanaklarıyla etkileyicidir. Ünlü Königsallee özellikle lüks bir bölgedir. Burada dileyebileceğiniz tüm lüks markaları, yüksek kaliteli bakım ürünleri sunan parfümerileri, seçkin kafe ve restoranları bulabilirsiniz. Akşam olur olmaz şehir merkezi, iyi bir kokteyl ve arkadaşlarla başarılı bir akşam geçirme ihtiyacını karşılayan bar ve kulüplerle asil bir gece hayatı bölgesine dönüşür.

Buradaki parlak sokaklara bir göz atın:

Düsseldorf’un eski kentindeki eski liman

Königsallee: butikler, kafeler ve daha fazlası

Ä°deal konumlarda eski binalarda, çatı katlarında ve benzerlerinde daireler

Eski Şehirde Gayrimenkul ve Metrekare Başına Fiyatlar

Eski bir binada yenilenmiş daire, geniş çatı katı veya özel çatı katı – burada herkes kendini evinde hissediyor! Bu durum Düsseldorf’taki emlak fiyatlarına da yansımaktadır. Alışveriş yapmayı planlamıyor olsanız bile, Düsseldorf’un bu bölümü rahat bir alışveriş günü için idealdir. Çok iyi konumu ve kafelere, restoranlara, butiklere ve benzerlerine yakınlığı metrekare başına fiyatlara da yansımaktadır. Şehir merkezinde ve Ren Nehri üzerindeki mükemmel konumu nedeniyle bu fiyatları beklemelisiniz:

  • Daire satın al (mevcut): 9,080€/metrekare
  • Daire satın almak (yeni bina): 10.919€/metrekare
  • Bir ev satın alın (mevcut): 3,448€/metrekare
  • Ev satın almak (yeni inşaat): 4,100€/metrekare

Sonuç: Eski Şehirde Yaşamak

Düsseldorf ‘ta yaşamak – alışveriş yapmak, dışarı çıkmak, gezmek: tüm bunlar Düsseldorf’un eski kentinde mevcuttur. Şehir merkezi, sakin köşelerle birlikte merkezi bir yaşam ve Düsseldorf’un en canlı yerleşim ortamlarından birini sunmaktadır. Burada bir arsa satın almak ve sermaye yatırımı olarak bir mülke yatırım yapmak ister misiniz? Özellikle bekârlar ve çiftler burada kendilerini evlerinde hissediyor. Ren Nehri’ne yakınlığı ve çok sayıda yeşil alan da bu bölgeyi daha çekici kılmakta ve Düsseldorf şehir merkezinin ortasında rahat bir yer vaat etmektedir.

Düsseldorf: Ren Nehri üzerindeki metropolde emlak

Düsseldorf’un büyüleyici bir cazibesi vardır. Ren metropolü Köln sadece birkaç dakika uzaklıkta olmasına rağmen, büyük lüks butikleri, uluslararası şirketleri, reklam ajanslarını ve diğer birçok ilginç iş sektörünü burada bulabilirsiniz. Özellikle moda endüstrisi Düsseldorf’u çok uluslararası ve şık bir yer haline getirmiştir. Burada güzel bir gayrimenkul, hatta belki de lüks bir gayrimenkul arıyorsanız, bunu bulacaksınız.

Düsseldorf’ta emlak

Düsseldorf lüks, alışveriş ve uluslararası konuma sahip bir yerel ekonomi anlamına gelmektedir. Yüksek moda şirketlerinin merkezlerinin yanı sıra NRW eyalet hükümeti de burada bulunmaktadır. Düsseldorf emlak piyasası bu nedenle çok rağbet görmektedir. Şehir, Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinin kalbinde yer almaktadır. Eyalet başkenti çeşitli bölgelere ayrılmıştır ve Ren Nehri üzerindeki büyüleyici konumu nedeniyle mülk alıcıları arasında oldukça popülerdir.

Düsseldorf’ta yaşamak: Popüler semtler ve mahalleler

Düsseldorf, 640.000’in biraz altındaki nüfusuyla Rheinland’ın en büyük şehirlerinden biridir ve Münih ve Frankfurt‘tan sonra Almanya’nın üçüncü büyük havalimanına ev sahipliği yapmaktadır. Otantik cazibesiyle şehir, dünyanın dört bir yanından işletmeleri kendine çekmektedir. Bu uluslararası kitle sadece dışarı çıkmak ve çalışmak için yer talep etmekle kalmıyor, aynı zamanda her zaman doğru daireleri arıyor. İster Eski Şehir, ister Oberkassel veya Golzheim olsun – konum, Düsseldorf & Co’d aki emlak fiyatları hakkında ipuçları da dahil olmak üzere şehrin en popüler yerleşim bölgeleri ve Düsseldorf ‘un en pahalı caddeleri hakkında her şey. Genel bakışa: Düsseldorf’ta yaşamak.

Düsseldorf’ta ev, daire veya arsa satmak

Çok çeşitli alışveriş olanakları, çok çeşitli restoranlar ve modern altyapı, Düsseldorf’u uzun vadede emlak alıcıları için aranan bir şehir haline getirmektedir. Dairenizi, mülkünüzü veya apartmanınızı burada satmak ister misiniz? İster tarihi Eski Kent, ister lüks Pempelfort, ister seçkin Carlstadt, ister görkemli Oberkassel veya rağbet gören Golzheim olsun – satış süreci, mülk değerlemesi ve en önemli belgelere ilişkin rehberlerimizle mülk satışınız için çok iyi hazırlanmış olursunuz. Genel bakışa: Düsseldorf’ta gayrimenkul satışı.