Marienburg’da (Köln) Yaşamak: Villa, Daire ve Arsa Satın Alın – Görüntüleme, Metrekare Başına Fiyatlar & İpuçları

Marienburg’da Yaşam – Gerçek lüksü sevenler bunu Marienburg’da bulacaktır. Golf kulübünün ve Ren Nehri kıyısının bulunduğu villa bölgesi, Köln’ün en iyi yerleşim yeridir. Gerekli bozuk paraya sahip olan ve kendine saygısı olanlar, bu Köln semtinin seçkin sakinlerinin bir parçası olacaklar. Gayrimenkul bir yatırım olarak idealdir ve lüks villaların yanı sıra elbette burada satılık bahçeli müstakil evler de bulacaksınız. Köln ‘de zengin bir banliyö hissi arıyorsanız, bunu kesinlikle Marienburg’da bulacaksınız. Ev, daire veya arsa arıyorsanız, Köln‘ün en güzel köşeleri ve güncel emlak fiyatları hakkında her şeyi burada bulabilirsiniz – Südstadt’a hoş geldiniz! Geri dön: Köln’de yaşamak.

Marienburg’da yaşamak: Ren Nehri’ne yakın yeşil mahalle

Marienburg, Köln ‘ün varlıklı bir semtidir ve metropolün güneyinde yer almaktadır. Bölge özellikle büyük müstakil evlere ve villalara ev sahipliği yapmaktadır ve bu nedenle aileler ve yaşlılar için idealdir. Marienburg’da çok sayıda yeşil alan, park ve şehre ait bir golf sahası bulunmaktadır. Yaşamak için ideal bir yerdir ve Ren Nehri’ne de yakındır. Marienburg, Köln’ün en seçkin semtlerinden biri olarak kabul edilmekte ve giderek daha fazla insanı kendine çekmektedir. Köln şehir merkezine yakın konumu idealdir ve özellikle çocuklar ve işe gidip gelenler için harikadır.

Köln’e Hoş Geldiniz

Köln, Kuzey Ren-Vestfalya federal eyaletinde bir şehirdir ve ülkenin batısında yer almaktadır. Bir milyondan fazla nüfusa sahip olan şehir doğrudan Ren Nehri’ne sınırdır ve Hollanda sınırına yaklaşık 1,5 saat uzaklıktadır. Tanınmış ve etkileyici silüetinin yanı sıra Köln’ün sunabileceği çok şey vardır ve öğrenciler, aileler veya yaşlılar arasında oldukça popülerdir. Şehir 405 km²’lik bir alana sahiptir ve çeşitli ilçelere ayrılmıştır. Farklı yeni ve eski binaların karışımı, su üzerindeki bu şehri bu kadar popüler kılıyor.

İşte Köln’ü gösteren bir harita:

Marienburg: Harita ve konum

Marienburg, Köln’ün bir semtidir ve şehrin güneyinde, Südstadt’ın arkasında yer alır. Marienburg’un doğu sınırında Ren Nehri, batı sınırında ise Köln’ün Raderthal ilçesi bulunmaktadır. Marienburg’un güneyinde Marienburg Golf Kulübü’nü de içeren geniş bir yeşil alan bulunmaktadır.

Harita üzerinde Marienburg:

Ä°lgi çekici yerler: Ren Gezinti Yolu, Südpark & Co.

Marienburg daha sakin bir bölgedir, bu yüzden aileler arasında bu kadar popülerdir. Mahalle, kendi golf sahası da dahil olmak üzere çok sayıda yeşil alan sunmaktadır. Ren Nehri boyunca yürüyüş yapmak, kale müzesini veya Südpark’ı ziyaret etmek gibi günü geçirmenin birçok yolu vardır. Marienburg’un güneyinde ayrıca çok çeşitli bitki ve güllerin yer aldığı bir gül bahçesi bulunmaktadır.

  • Marienburg Golf Kulübü
  • Ren Gezinti Yolu
  • Köln Kale Müzesi
  • South Park
  • KGV-Rosengarten

Gezilecek yerler: Marienburg’da bir tur

Marienburg, Köln’ün geri kalanından biraz daha sessizdir ve tesisler bunun için daha büyüktür. Marienburg ‘da ve şehir merkezine yakın şehir evleri ve villalar bulabilirsiniz. Ayrıca buradaki sokaklar ve yeşil alanlar sizi gezintiye davet ediyor. Geniş yollar arabalar için alan sağlar, çocuklara oynayacak bir yer verir ve mahallenin havasına katkıda bulunur. Çok sayıda bakımlı yeşil alan ve bahçe de Marienburg’u Köln’ün en aile dostu bölgelerinden biri haline getirmektedir.

Südpark: Kırsal kesimde yaşamak

Marienburg Golf Sahası: Marienburg’deki Dinlenme Tesisleri

Ren Gezinti Yolu: Kıyı boyunca gezinti

Marienburg’da metrekare başına emlak ve fiyatlar

Köln Marienburg’da mülkler çok aranan ve popülerdir, bu nedenle sahibi tarafından kullanılan evlere olan talep çok yüksektir. Özellikle eski apartman daireleri, villalar ve müstakil evler genellikle sadece çok kısa bir süre piyasada kalmakta ve bazıları sadece piyasa dışında satılmaktadır. Burada yeni bir binada ev satın almak istiyorsanız, metrekare başına 3.164 €, mevcut bir daire için metrekare başına 5.308 € ve yeni bir daire için 3.762 € fiyat beklemelisiniz.

  • Ev satın almak (yeni inşaat): 3.164 € / metrekare
  • Daire satın al (mevcut): 5,308 € / metrekare
  • Daire satın almak (yeni bina): 3.762€/metrekare

Sonuç: Marienburg’da yaşamak

Köln’de yaşamak ve ikamet etmek – birçok insanın istediği şey budur. Özellikle Marienburg, Köln’e kalıcı olarak yerleşmek isteyenlerin özellikle mülk satın almak istedikleri bir yerleşim bölgesidir. Bunun nedeni, şehre yakın bir konumda olmasına rağmen, bölgenin sakin sokaklar ve yeşil alanlara erişim sunmasıdır. İş yerinde stresli bir günün ardından dinlendirici bir yürüyüş için mükemmel! Okullar, süpermarketler ve küçük restoranlar bu lüks bölgenin diğer avantajlarını oluşturmaktadır. Sadece birkaç dakika içinde Marienburg’dan şehir merkezine ulaşabilir ve böylece hareketin ortasında olabilirsiniz. Köln’de yaşam alanı yüksek talep görmektedir. Bu durum Köln’deki güncel emlak fiyatlarına da yansımaktadır. Tavsiyemiz: Güvendiğiniz emlakçı ile iletişime geçin! Deneyimli bir emlak danışmanı yalnızca satın alma sürecinde size destek olmakla kalmayacak, aynı zamanda vergi ve finansman konularında da size tavsiyelerde bulunacaktır.

Köln: Ren nehri kıyısındaki medya kentinde emlak

Ren Nehri kıyısındaki bu medya metropolü, 1 milyonu aşkın nüfusuyla sadece Kuzey Ren Vestfalya’nın değil, Almanya’nın da merkezlerinden biri. Almanya’nın batısında yer alan şehir, Düsseldorf ve Bonn gibi diğer şehirlerle sınır komşusudur. Doğrudan Ren Nehri üzerinde yer alan medya kenti farklı bölümlere ve ilçelere ayrılabilir. Komşu şehirler arasında Düsseldorf, Bonn ve Leverkusen bulunmaktadır. Köln, Almanya’da başka hiçbir kentte olmadığı kadar medya, televizyon ve basını temsil ediyor. Bu nedenle Ren Nehri üzerindeki metropol sürekli büyümektedir. Südstadt, Altstadt, Ringe, Ehrenfeld veya Sülz, yaşamak için en iyi yer neresi?

Köln’de emlak

Almanya’da başka hiçbir büyük şehir bu kadar çok “iyileştirme alanı” sunmamaktadır. Satın alma fiyatından mevcut mülkün mimarisine kadar. İster kat mülkiyeti, ister apartman, isterse Ren Nehri manzaralı lüks bir çatı katı olsun. Kolonya yıllardır giderek artan bir popülariteye sahiptir. Ren Nehri’nin bu en güzel kentinde gerçekten de herkese sunacak bir şeyler var. Südstadt’taki görkemli eski binalar ve Rheinauhafen çevresindeki ünlü bölge özellikle etkileyicidir.

Köln’de yaşamak: Popüler semtler ve mahalleler

Ren Nehri üzerindeki medya kenti, herkes için mükemmel bir yaşam çözümünü garanti eden çeşitli bir şehir manzarası sunmaktadır. Lüks daireden villaya kadar gerçekten her şey var. Doğru emlakçının yardımıyla, Südstadt, Marienburg veya Hahnwald fark etmeksizin, hayalinizdeki mülkü bulabilirsiniz – Kölnde yatırım olarak bir mülk her zaman kazandırır! Almanya’nın en büyük üniversitelerinden biri genç bir şehir manzarası sağlar ve ‘Veedeln’e taklit edilemez bir tazelik verir. Büyüleyici Köln’de sermaye yatırımı olarak bir mülke yatırım yapmak ister misiniz? Konum, metrekare başına fiyatlar ve daha fazlası hakkında ipuçları da dahil olmak üzere şehrin en çok rağbet gören yerleşim bölgeleri hakkında her şeyi burada bulabilirsiniz! Genel bakışa: Köln’de yaşamak.

Köln’de ev, daire ve arsa satmak

Bir daire, bir apartman veya kendi mülkünüzüsatmak. Renkli medya metropolü Köln’ün sunabileceği çok şey var: Marienburg ve Rodenkirchen Ren Nehri’ ne yakınlıklarıyla keyif verirken, Neustadt şehir hayatıyla hareketlidir. Batıdaki Lindenthal sakin atmosferiyle etkileyicidir ve seçkinliği ve öne çıkmayı tercih edenler Hahnwald ‘a yerleşebilir. Köln’deki mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz? Satış süreci, en önemli belgeler ve özel olarak mı yoksa bir emlakçı ile mi satmanız gerektiği hakkında her şey. Genel bakış: Köln’de gayrimenkul satışı.