Lüks emlakçı Köln: kat mülkiyeti, ev ve yatırım

Emlakçılar ve lüks mülkler Köln – Köln, Almanya’da başka hiçbir şehirde olmadığı kadar medya, TV ve basın için duruyor. Bu nedenle Ren Nehri üzerindeki metropol sürekli büyümektedir. Südstadt, Altstadt, Ringe, Ehrenfeld veya Sülz, yaşamak için en iyi yer neresi? Köln’e taşınan veya değeri sabit bir mülk arayan herkesin iyi bir danışmana ihtiyacı vardır. Bu, arsadan bina dokusuna kadar uygun parametrelere sahip mülkleri araştırma meselesidir. Sonrasında ise görüşmelere, pazarlıklara ve tabii ki satın alma sözleşmesi ve emlakçı ile ilgili her şeye sıra gelir. Kendi yatırımınızın geri dönüşü veya mülkte kendiniz yaşamak için Köln, Hamburg, Berlin ve Münih gibi, mevcut mülklerin yanı sıra yeni binalar için de değer artışı açısından özellikle ilgi çekicidir. Sizin için buradayız – Köln’de. Geri dön: Lüks emlakçılar. İpucu! Satın almak, kiralamak, satmak, Köln için büyük rehber: Emlak Köln.

Köln Mitte: Seçkin Emlak ve Lüks

Broker: Stephan M. Czaja

Telefon: +49 221 165 323 72

E-posta: office@lukinski.com

Altstadt, Ehrenfeld, Mitte, Südstadt & Co. – Şehir haritası

Köln’de metrekare fiyatı ne kadar? Köln’deki güncel ev, daire ve arsa fiyatlarını burada bulabilirsiniz.

İpucu! Düsseldorf’taki kazançlı emlak fiyatlarını zaten biliyor musunuz?

Ev ziyareti mi? Köln için Hava Tahmini

ImmoAO.de ‘den hava durumu verileri / Visualisation Windy.com

Köln’deki güncel hava durumu.

Ev ziyareti mi? Köln için Hava Tahmini

ImmoAO.de ‘den hava durumu verileri / Visualisation Windy.com

Köln’deki güncel hava durumu.

Yukarıdan Köln: Skyline

Yatırımlar: Ä°puçları ve açıklamalar

Başka ipuçları ve öneriler? Gayrimenkul bir yatırım olarak değerli midir? Hangi vergilerin ödenmesi gerekiyor ve vergilerden nasıl tasarruf edileceğine dair herhangi bir ipucu var mı? FIV dergisinde sermaye yatırımı konusundaki birçok soruya yanıt veriyoruz. Odak noktası sadece gayrimenkul değil, aynı zamanda değerli metaller, sanat ve hisse senedi fonlarıdır. Çünkü iyi bir yatırım portföyü her zaman çeşitli unsurların bir karışımını içerir.

FIV Dergisi’ndeki sermaye yatırımı konulu köşe yazım.

Bankacılık metropolü Frankfurt ve moda başkenti Düsseldorf ‘a coğrafi yakınlığıyla Köln, iş dünyası ve medyadaki pek çok kişinin evi haline gelmiştir.

Lüks brokerler: irtibat kişileri

Ekibim ve ben Köln’de mülk arayışınızda size destek olacağız. İster yatırım olarak, ister kiralık veya kendi kullanımınız için. İyi bağlantılar ve tavsiyelerle, Köln’deki en ilginç yatırım amaçlı gayrimenkulleri sizin için bulacağız. Sorusu olan var mı? Bizi arayın veya bize ücretsiz yazın:

Broker: Stephan M. Czaja

Telefon: +49 221 165 323 72

E-posta: office@lukinski.com