Hahnwald’da (Köln) yaşamak: zengin bir konumda villa, arsa ve müstakil ev – görüntüleme, metrekare fiyatları, ipuçları ve ortak.

Hahnwald’da Yaşam – Gerçek lüks mülkler arıyorsanız, bunları Hahnwald’da bulacaksınız. Geniş mülk alanları nedeniyle, Hahnwald’da yaşayanların yoğunluğu özellikle yüksek değildir. Ancak, bu aynı zamanda size yeterli alan ve her şeyden önce büyük ölçüde takdir yetkisi sunulduğu anlamına gelir. Çitler ve yüksek çitler mahremiyet sunmakta ve meraklıların bakışlarından uzakta özel bir yaşam sağlamaktadır. Gayrimenkuller yatırım için idealdir, öyleyse neden mükemmel bir konumda bir tane satın almayasınız? İster ev, ister daire, ister arsa olsun, Köln‘ün en güzel köşeleri ve güncel emlak fiyatları hakkında her şeyi burada bulabilirsiniz – Hahnwald’a hoş geldiniz! Geri dön: Köln’de yaşamak.

Hahnwald’da Yaşam: Şehrin eteklerinde ayrıcalıklı villa bölgesi

Köln Hahnwald, Köln bölgesinin en popüler yerleşim alanlarından biridir ve villalar ile büyük müstakil evlerin bulunduğu çok sayıda geniş arsa sunmaktadır. Hahnwald, Köln şehir merkezinin güneyinde ve merkezin biraz dışında yer almaktadır, bu nedenle bu mahalle özellikle kırsal kesime daha fazla taşınmak isteyen şehir severler arasında popülerdir. Hahnwald’ın nüfus yoğunluğu özellikle yüksek değildir. Bunun nedeni, sunulan arsaların sadece lüks bir villa için değil, aynı zamanda gölet, çeşme ve teras içeren geniş bir bahçe için de alan sunan rahat bir alana sahip olmasıdır. Bu tam olarak aradığınız şeye benziyor mu? O zaman bölgeye ve potansiyel yeni komşunuza daha yakından bakmaktan çekinmeyin.

Köln’e Hoş Geldiniz

Köln, Kuzey Ren-Vestfalya federal eyaletinde bir şehirdir ve ülkenin batısında yer almaktadır. Bir milyondan fazla nüfusa sahip olan şehir doğrudan Ren Nehri’ne sınırdır ve Hollanda sınırına yaklaşık 1,5 saat uzaklıktadır. Tanınmış ve etkileyici silüetinin yanı sıra Köln’ün sunabileceği çok şey vardır ve öğrenciler, aileler veya yaşlılar arasında oldukça popülerdir. Şehir 405 km²’lik bir alana sahiptir ve çeşitli ilçelere ayrılmıştır. Çeşitli yeni inşaat projeleri ve eski binaların karışımı, su üzerindeki bu şehri bu kadar popüler kılıyor.

İşte Köln’ü gösteren bir harita:

Hahnwald: Harita ve Konum

Köln Hahnwald mahallesi, Köln şehir merkezinin güneyinde yer alır ve Marienburg, Rondorf ve Rodenkirchen gibi diğer mahallelerle sınır komşusudur. Köln-Hahnwald, Forstbotanischer Garten ve Friedenswald’ın güneyinde yer almaktadır ve bu nedenle şehir merkezine ve yeşil alanlara yakın ideal bir konumdadır.

Gezilecek yerler: Hahnwald Turu

Hahnwald’da çoğunlukla geniş arazilerle çevrili yerleşim alanları ve sokaklar bulunmaktadır. Bölgenin adından da anlaşılacağı gibi, bu alanın bu kadar popüler olmasının nedenlerinden biri de çok sayıda yeşil alan ve doğanın bulunmasıdır. Yerleşim bölgesine daha yakından bakmak ilginçtir, çünkü bu Köln bölgesinin sakinlerinin mahremiyete büyük önem verdiği ve yerel mimarinin de bölgeye benzersiz ve büyüleyici bir hava kattığı hemen anlaşılır.

Meşe Korusu’nda zarif müstakil evler

Büyük şehrin koşuşturmacasından uzakta sağduyulu bir yaşam

Hahnwald’da metrekare başına emlak ve fiyatlar

Hahnwald’da bir mülk için ortalama satın alma fiyatı 1,5 – 3,6 milyon Euro’dur. Ama buna değer. Ne de olsa buradaki mülkler tüm şehirdeki en kazançlı mülkler arasında yer alıyor. Gayrimenkul her zaman iyi bir yatırımdır ve özellikle Hahnwald gibi bir mahallede satın almak tavsiye edilir. Köln’de yaşam alanı yüksek talep görmektedir. Bu durum Köln’deki emlak fiyatlarına da yansımaktadır. İster geniş bir çatı katı, ister özel bir müstakil ev veya şık bir villa olsun – işte metrekare başına tüm fiyatlara genel bir bakış.

  • Daire satın almak (yeni bina): 3.762 € / metrekare
  • Daire satın al (mevcut): 2,425€/metrekare
  • Bir ev satın alın (mevcut): 5,405€/metrekare

Sonuç: Hahnwald’da Yaşamak

Bu bölge kesinlikle Köln’ün mazlum bölgesi. Şehrin biraz dışındaki konumu nedeniyle Hahnwald genellikle unutulmaktadır. Bize göre haksız, çünkü burada Köln emlak piyasasının bazı gerçek hazineleri var. Köln’ün ünlülerinin de buraya yerleşmeyi özellikle sevdiği söyleniyor. Oliver Pocher gibi komşularla, bölgenin ne kadar seçkin olduğunu bilirsiniz. Tavsiyemiz: Güvendiğiniz emlakçı ile iletişime geçin! Deneyimli bir emlakçı sadece satın alma sürecinde size destek olmakla kalmayacak, aynı zamanda vergi ve finansman konularında da size tavsiyelerde bulunacaktır.

Köln: Ren nehri kıyısındaki medya kentinde emlak

Ren Nehri kıyısındaki bu medya metropolü, 1 milyonu aşkın nüfusuyla sadece Kuzey Ren Vestfalya’nın değil, Almanya’nın da merkezlerinden biri. Almanya’nın batısında yer alan şehir, Düsseldorf ve Bonn gibi diğer şehirlerle sınır komşusudur. Doğrudan Ren Nehri üzerinde yer alan medya kenti farklı bölümlere ve ilçelere ayrılabilir. Komşu şehirler arasında Düsseldorf, Bonn ve Leverkusen bulunmaktadır. Köln, Almanya’da başka hiçbir kentte olmadığı kadar medya, televizyon ve basını temsil ediyor. Bu nedenle Ren Nehri üzerindeki metropol sürekli büyümektedir. Südstadt, Altstadt, Ringe, Ehrenfeld veya Sülz, yaşamak için en iyi yer neresi?

Köln’de emlak

Almanya’da başka hiçbir büyük şehir bu kadar çok “iyileştirme alanı” sunmamaktadır. Satın alma fiyatından mevcut mülkün mimarisine kadar. İster kat mülkiyeti, ister apartman, isterse Ren Nehri manzaralı lüks bir çatı katı olsun. Kolonya yıllardır giderek artan bir popülariteye sahiptir. Ren Nehri’nin bu en güzel kentinde gerçekten de herkese sunacak bir şeyler var. Südstadt’taki görkemli eski binalar ve Rheinauhafen çevresindeki ünlü bölge özellikle etkileyicidir.

Köln’de yaşamak: Popüler semtler ve mahalleler

Ren Nehri üzerindeki medya kenti, herkes için mükemmel bir yaşam çözümünü garanti eden çeşitli bir şehir manzarası sunmaktadır. Lüks daireden villaya kadar gerçekten her şey var. Doğru emlakçının yardımıyla, Südstadt, Marienburg veya Hahnwald fark etmeksizin, hayalinizdeki mülkü bulabilirsiniz – Kölnde yatırım olarak bir mülk her zaman kazandırır! Almanya’nın en büyük üniversitelerinden biri genç bir şehir manzarası sağlar ve ‘Veedeln’e taklit edilemez bir tazelik verir. Büyüleyici Köln’de sermaye yatırımı olarak bir mülke yatırım yapmak ister misiniz? Konum, metrekare başına fiyatlar ve daha fazlası hakkında ipuçları da dahil olmak üzere şehrin en çok rağbet gören yerleşim bölgeleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin! Genel bakışa: Köln’de yaşamak.

Köln’de ev, daire ve arsa satmak

Bir daire, bir apartman veya kendi mülkünüzüsatmak. Renkli medya metropolü Köln’ün sunabileceği çok şey var: Marienburg ve Rodenkirchen Ren Nehri’ ne yakınlıklarıyla keyif verirken, Neustadt şehir hayatıyla hareketlidir. Batıdaki Lindenthal sakin atmosferiyle etkileyicidir ve seçkinliği ve öne çıkmayı tercih edenler Hahnwald ‘a yerleşebilir. Köln’deki mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz? Satış süreci, en önemli belgeler ve özel olarak mı yoksa bir emlakçı ile mi satmanız gerektiği hakkında her şey. Genel bakış: Köln’de gayrimenkul satışı.