Golzheim’da (Düsseldorf) yaşıyor: İdeal çevrede yüksek kaliteli gayrimenkule yatırım yapın – daire, ev ve co için metrekare fiyatları.

Golzheim’da yaşamak – Yeni bir iş sizi Düsseldorf’a mı getiriyor? O zaman Golzheim sizin yerleşim bölgeniz olabilir! Çünkü burada şehrin en iyi yeni binalarında bekarlar, çiftler ve aileler için yüksek kaliteli mülkler bulacaksınız. Hızlı erişim, Ren Nehri manzarası ve parklar da burada size sunulmaktadır. Golzheim’da bir mülke sermaye yatırımı olarak yatırım yapmak ister misiniz? Ev mi alıyorsunuz, daire mi alıyorsunuz, arsa mı alıyorsunuz? Düsseldorf ‘ta yaşamak hakkında bilmeniz gereken her şeyi, en popüler köşeleri ve metrekare başına tüm fiyatlara genel bir bakışı öğrenin – Golzheim’a hoş geldiniz! Geri dön: Düsseldorf’ta yaşamak.

Golzheim’de yaşamak

Düsseldorf Golzheim bölgesi, Düsseldorf ‘un popüler bir semtidir ve doğrudan Ren Nehri üzerinde yer almaktadır. Bölge, şehir merkezinin yukarısında ve Ren Nehri’nin doğu yakasında yer almaktadır. Bölgenin kuzeyinde Japon Bahçesi ve Kuzey Bahçesi yer almaktadır.

Düsseldorf’a Hoş Geldiniz

Kuzey Ren-Vestfalya’daki Düsseldorf bir sanat şehridir ve sunabileceği çok şey vardır. Ren Nehri kıyısındaki şehirde lüks alışverişten kültürel olanaklara kadar vakit geçirmek için pek çok seçenek bulunmaktadır. Ancak iş piyasası da çok çeşitli ve cazip. Düsseldorf halkı cesur ve eğitimlidir, bu yüzden birçok kişi profesyonel nedenlerle buraya taşınır. Diğerleri Düsseldorf’a geliyor çünkü şehrin tarihi cazibesi onları cezbediyor. Ünlü Königsallee ile burası Avrupa’nın en önemli alışveriş caddelerinden birine ve dolayısıyla Düsseldorf’un en pahalı caddelerinden birine ev sahipliği yapmaktadır! Sebebiniz ne olursa olsun, size yaşamak için veya sermaye yatırımı olarak en iyi mülkleri nerede bulacağınızı söyleyeceğiz. Kuzey Ren-Vestfalya’nın başkenti, Ruhr bölgesi ile Köln şehri arasında NRW’nin kalbinde yer almaktadır. Ren Nehri şehrin ortasından akmaktadır.

Golzheim: Harita ve Konum

Cecilienallee ve Rotterdamer Straße, Ren Nehri kıyısı boyunca uzanmaktadır. Buradan, karşınızdaki yeşil alana hayran kalabilir ve ayrıca Ren Nehri’nin en iyi manzarasına sahip olabilirsiniz. Golzheim’da da iyi bağlantılar olmadan yapmanıza gerek yok, çünkü tam üç istasyon bölgeyi şehrin geri kalanına bağlıyor ve bu sadece metro bağlantısı. Gece hayatı ve gastronomi bile burada durmuyor, çünkü şehrin iş piyasası tarafından çekilen iş profesyonelleri buraya gidiyor.

Ä°lgi çekici yerler: Rhine Park, Savaş Anıtı & Co.

Düsseldorf-Golzheim bölgesi, Ren Nehri kıyısında çok güzel ve popüler bir semttir ve şehir merkezine yakın ideal bir konuma sahiptir. Özellikle Golzheim, Ren Parkı ve Ren Nehri üzerindeki köpek koşusu gibi çok sayıda yeşil alana sahiptir. Ünlü Hilton Oteli de Düsseldorf’un bu popüler bölgesinde görülebilir. Ziyaret etmek istediğiniz bir şey varsa, tarihi savaş anıtı özellikle tavsiye edilir. Ayrıca yürümeye değer: Düsseldorf’un en pahalı caddeleri! Bunlar burada sadece evlerinde değil, aynı zamanda eşsiz mimarileri ve zamansız şıklıklarıyla da ilham veriyor.

  • Hilton Düsseldorf
  • Rhine Park’ta oyun alanı
  • Rhine Park Golzheim
  • Rhine Park köpek koşusu
  • Savaş Anıtı

Gezilecek yerler: Golzheim’ın en güzel köşelerinde tur

Düsseldorf’un bir diğer popüler emlak bölgesi olan Niederkassel’in karşısındaki bölge, ticaret fuarının hemen yanı başında yer almakta ve çok sayıda büyük denetçi ve ulusal öneme sahip kurum için bir konum sunmaktadır. Yeşil alanlar ve parklar da buradan kolayca ulaşılabilecek mesafededir. Golzheim’da sizi başka nelerin beklediğini birazdan göstereceğiz.

Rheinpark Golzheim: Büyük şehrin karmaşasından uzakta saf doğa

Eski bina dairesi, çatı katı ve apartman binası: Golzheim yerleşim bölgesi

Karl-Arnold-Platz: Popüler yerleşim ve çalışma bölgesi

Golzheim’da emlak ve metrekare başına fiyatlar

İster özel bir villa, ister geniş müstakil bir ev ya da şehir manzaralı lüks bir çatı katı olsun – şehrin en popüler konut komplekslerinden bazıları Golzheim’da bulunabilir. Bölgenin kuzeyindeki Weiße Siedlung, tarihi mimarisi ve geçmiş yıllara ait çok sayıda konağıyla özellikle ilgi çekicidir. Burada mülk edinebilecek herkes yatırım olarak çok iyi bir mülkün keyfini çıkarabilir. Burada Düsseldorf Golzheim’daki farklı metrekare fiyatları hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

  • Ev satın almak (mevcut): 8,312 €/metrekare
  • Ev satın almak (yeni inşaat): 4,100 €/metrekare
  • Daire satın al (mevcut): 5,572 €/ metrekare
  • Daire satın almak (yeni bina): 6,432 €/metrekare

Sonuç: Golzheim’da Yaşam

Özellikle son yıllarda Golzheim’ın sokak görünümü hiç de azımsanmayacak ölçüde değişmiştir. Modern yeni binalar ofisler, oteller ve hepsinden önemlisi lüks daireler için alan sunmaktadır. Bölgenin özellikle fuar merkezine yakınlığı onu popüler kılmakta ve şehir merkezine ve Düsseldorf’un geri kalanına hızlı bir şekilde ulaşılmasını sağlamaktadır. Düsseldorf’ta yaşam alanı azdır ve rağbet görmektedir. Bu durum Düsseldorf’taki emlak fiyatlarına da yansımaktadır. Tavsiyemiz: Güvendiğiniz emlakçı ile iletişime geçin! Deneyimli bir emlakçı sadece satın alma sürecinde size destek olmakla kalmayacak, aynı zamanda vergi ve finansman konularında da size tavsiyelerde bulunacaktır.

Düsseldorf: Ren Nehri üzerindeki metropolde emlak

Düsseldorf’un büyüleyici bir cazibesi vardır. Ren metropolü Köln sadece birkaç dakika uzaklıkta olmasına rağmen, büyük lüks butikleri, uluslararası şirketleri, reklam ajanslarını ve diğer birçok ilginç iş sektörünü burada bulabilirsiniz. Özellikle moda endüstrisi Düsseldorf’u çok uluslararası ve şık bir yer haline getirmiştir. Burada güzel bir gayrimenkul, hatta belki de lüks bir gayrimenkul arıyorsanız, bunu bulacaksınız.

Düsseldorf’ta emlak

Düsseldorf lüks, alışveriş ve uluslararası konuma sahip bir yerel ekonomi anlamına gelmektedir. Yüksek moda şirketlerinin merkezlerinin yanı sıra NRW eyalet hükümeti de burada bulunmaktadır. Düsseldorf emlak piyasası bu nedenle çok rağbet görmektedir. Şehir, Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinin kalbinde yer almaktadır. Eyalet başkenti çeşitli bölgelere ayrılmıştır ve Ren Nehri üzerindeki büyüleyici konumu nedeniyle mülk alıcıları arasında oldukça popülerdir.

Düsseldorf’ta yaşamak: Popüler semtler ve mahalleler

Düsseldorf, 640.000’in biraz altındaki nüfusuyla Rheinland’ın en büyük şehirlerinden biridir ve Münih ve Frankfurt‘tan sonra Almanya’nın üçüncü büyük havalimanına ev sahipliği yapmaktadır. Otantik cazibesiyle şehir, dünyanın dört bir yanından işletmeleri kendine çekmektedir. Bu uluslararası kitle sadece dışarı çıkmak ve çalışmak için yer talep etmekle kalmıyor, aynı zamanda her zaman doğru daireleri arıyor. İster Eski Şehir, ister Oberkassel veya Golzheim olsun – konum, Düsseldorf & Co’d aki emlak fiyatları hakkında ipuçları da dahil olmak üzere şehrin en popüler yerleşim bölgeleri ve Düsseldorf ‘un en pahalı caddeleri hakkında her şey. Genel bakışa: Düsseldorf’ta yaşamak.

Düsseldorf’ta ev, daire veya arsa satmak

Çok çeşitli alışveriş olanakları, çok çeşitli restoranlar ve modern altyapı, Düsseldorf’u uzun vadede emlak alıcıları için aranan bir şehir haline getirmektedir. Dairenizi, mülkünüzü veya apartmanınızı burada satmak ister misiniz? İster tarihi Eski Kent, ister lüks Pempelfort, ister seçkin Carlstadt, ister görkemli Oberkassel veya rağbet gören Golzheim olsun – satış süreci, mülk değerlemesi ve en önemli belgelere ilişkin rehberlerimizle mülk satışınız için çok iyi hazırlanmış olursunuz. Genel bakışa: Düsseldorf’ta gayrimenkul satışı.