Konstanz: En pahalı yollar – Konstanz Gölü’ndeki Alpsteinweg

Konstanz – Berlin, Münih, Hamburg veya Frankfurt am Main gibi büyük şehirlerin yanı sıra Konstanz, Almanya’da yaşamak için en popüler yerlerden biridir. Konstanz Gölü’nün hemen yanı başındaki konumu ve tipik Bavyera cazibesi, ister teras daire, ister çatı katı, ister teraslı ev veya villa olsun, metrekare başına fiyatları artırmaktadır. Size Bavyera şehrinin en pahalı caddelerini ve onları nerede bulabileceğinizi gösteriyoruz. Tegernsee’deki en güzel ve en pahalı sokaklara ve yerlere bir göz atın. Almanya’nın en pahalı caddelerinin yer aldığı ana sayfaya dönmek için buraya tıklayın.

Konstanz Gölü’ndeki en pahalı yol

Konstanz’daki sokakları tek tek incelemeden önce, şimdi Konstanz’daki en pahalı sokaklara genel bir bakış elde edeceksiniz. Metrekare başına satın alma fiyatı yaklaşık 10.000 Euro’dur.

  • Alpsteinweg

Alpsteinweg

Alpsteinweg, Konstanz’daki en pahalı yol olarak kabul edilmektedir. Ve sebepsiz değil. Konstanz Gölü kıyısındaki ideal konumu, geniş arazileri ve sakin konumu metrekare başına fiyatları yükseltmektedir.

Burada metrekare başına fiyat 10.000 € / metrekare

Maksimum fiyat 10.000 €/m²’ye kadar

Alpenstein Patikası’nın haritası ve konumu:

Almanya’nın en pahalı caddeleri: mülkler, semtler ve metrekare başına fiyatlar

Berlin, Münih, Sylt & Co: Almanya’nın metropolleri en lüks mülklerden bazılarına ev sahipliği yapıyor. Berlin’deki Inselstraße, Münih’teki Königinstraße ve Starnberg Gölü’ndeki Südliche Seestraße – sadece parası olanlar burada yaşıyor! Burada bir mülk satın almak ister misiniz? Almanya’nın en seçkin caddeleri hakkında her şeyi, onları bu kadar özel kılanın ne olduğunu ve hepsinden önemlisi: burada bir metrekarenin ne kadar olduğunu öğrenin.