Frankfurt am Main: En pahalı caddeler – villalar, lüks daireler, metrekare başına fiyatlar

Frankfurt am Main’in en pahalı caddeleri – Frankfurt am Main ‘in sadece yüksek binalar, bankalar ve sanayiden ibaret olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Hessen şehri, metrekare başına ortalama fiyatı çok aşan bir dizi caddeye ev sahipliği yapıyor. Almanya’daki en pahalı caddeler Berlin, Hamburg, Münih ve ayrıca Frankfurt am Main’dadır. Burada bir arsa satın almak ve sermaye yatırımı olarak bir mülke yatırım yapmak ister misiniz – örneğin, müstakil bir ev, büyükanne dairesi olan yarı müstakil bir ev veya eski bir binada bir daire? Almanya’nın en seçkin caddeleri hakkında her şeyi, onları bu kadar özel kılanın ne olduğunu ve hepsinden önemlisi: burada bir metrekarenin ne kadar olduğunu öğrenin. Genel bakışa geri dönelim: Almanya’nın en pahalı caddeleri.

Villalar ve yüksek binalar: Living on the Main, Annastrasse & Co.

Yaklaşık 750.000 nüfusu ve 750 kilometrekarenin biraz altındaki yüzölçümüyle Frankfurt am Main, Almanya’nın önemli metropollerinden biridir. Almanya’nın en görkemli şehirlerinden biri olan Hessen metropolü Frankfurt’un Berlin, Hamburg ve Münih gibi diğer şehirlerden aşağı kalır yanı yoktur. Yaşam standardı yüksek ve ekonomi istikrarlı. Öğrenciler renkli gece hayatını takdir ederken, güçlü bankacılık ve finans sektörü daha çok girişimcileri ve yatırımcıları buraya çekmektedir. Bu nedenle, burada sadece şehir merkezindeki daireler değil, aynı zamanda şehrin eteklerindeki villalar ve müstakil evler de popülerdir. Bir daire veya ev satın almak isteyenler ceplerini derinlemesine kazmak zorunda.

Liste: En pahalı yerler ve sokaklar

Frankfurt am Main’daki caddelere daha yakından bakmadan önce, şimdi size Main metropolündeki en pahalı caddeler hakkında genel bir bilgi vereceğiz. Metrekare başına satın alma fiyatı 10.000 ila 14.000 Avro arasında değişmektedir.

 • Annastrasse
 • Siesmayerstraße
 • Holzhausenstraße
 • Deutschherrnufer

Annastrasse

Annastrasse, Frankfurt am Main’in en pahalı caddelerinden biridir. Yaklaşık 11.000 €/metrekare ile Almanya’daki en iyi 20 cadde arasında yer almaktadır. Bu popüler cadde Hessen metropolünün Nordend-West bölgesinde yer almaktadır. Doğrudan Holzhausenpark’ta yer alan villalardan biri diğerinden daha güzeldir. Sadece 25 evin bulunduğu sokak, sakin ve merkezi konumuyla dikkat çekmektedir.

Burada metrekare başına fiyat 11.000 € / metrekare

Maksimum fiyat 11.000 €/m²’ye kadar

Burada aşağıdaki gibi en iyi adresleri bulacaksınız:

 • Adolph von Holzhausen Parkı
 • Golf kulübü (yakında)

Annastrasse (Frankfurt am Main) haritası ve konumu

Kendiniz görün ve Annastrasse’yi sanal bir şekilde keşfedin.

Sokak görünümü Annastraße

Siesmayerstraße

Siesmayerstraße, Hamburg şehrinin popüler Westend semtinde yer almaktadır. Frankfurt am Main şehrinin palmiye bahçesi caddenin neredeyse tüm uzunluğu boyunca uzanmaktadır. Botanik bahçesinde çiçek açan bir doğa, tropikaryum, palmiye evi, şifalı bitki evi ve çocuklar için çok sayıda eğlence ve oyun tesisi bulunmaktadır. Bu da Siesmayerstraße’yi özellikle aileler için uygun kılmaktadır.

Burada metrekare başına fiyat 10.000 Avro / metrekare

Maksimum fiyat metrekare başına 10.000 Euro’ya kadar

Burada aşağıdaki gibi en iyi adresleri bulacaksınız:

 • Palmiye Bahçesi
 • Tropicarium
 • Botanik Bahçesi

Siesmayerstraße (Frankfurt am Main) haritası ve konumu

Kendiniz görün ve Siesmayerstrasse’yi sanal bir şekilde keşfedin.

Sokak görünümü Siesmayerstraße:

Holzhausenstraße

Holzhausenstraße, Nordend bölgesinde yer alır ve Frankfurt’ta güzel bir yaşam söz konusu olduğunda en iyi adreslerden biri olarak kabul edilir. Burada çok sayıda listelenmiş bina ve büyük villalar bulacaksınız.

Burada metrekare başına fiyat 12.500 € / metrekare

Maksimum fiyat metrekare başına 12.500 €’ya kadar

Holzhausenstraße (Frankfurt am Main) haritası ve konumu

Kendiniz görün ve Holzhausenstrasse’yi sanal bir şekilde keşfedin.

Sokak görünümü Holzhausenstraße (Frankfurt am Main)

Deutschherrnufer

Deutschherrnufer, Frankfurt’un Sachsenhausen-Nord bölgesinde yer almaktadır. Doğrudan Main Nehri’nin güney kıyısında yer alan otel, uğruna çok para ödenen harika bir manzaraya sahip popüler ve her şeyden önce modern bir yerleşim yeridir.

Burada metrekare başına fiyat 13.850 € / metrekare

Maksimum fiyat 13.850 €/m²’ye kadar

Burada aşağıdaki gibi en iyi adresleri bulacaksınız:

 • Main Plaza: Otel ve Daireler
 • Avrupa Merkez Bankası
 • Frankfurter Rundschau

Deutschlandherrnufer (Frankfurt am Main) haritası ve konumu

Kendiniz görün ve Deutschlandherrnufer’i sanal bir şekilde keşfedin.

Streetview Deutschlandherrnufer:

Frankfurt am Main: Finans metropolünde gayrimenkul

Frankfurt kesinlikle en etkileyici Alman şehridir. Frankfurt’un şehir merkezinde durursanız, buraya arabayla gelirseniz, gökdelenler çok etkileyici bir şeydir. Bu da şehrin Berlin‘den iki kat, Münih ‘ten üç kat ve Köln‘den dört kat daha büyük görünmesine neden oluyor. Doğrudan Main Nehri üzerinde ve Orta Avrupa’nın merkezinde yer alan cazip konumu, Almanya’nın ve dünyanın dört bir yanından insanları şehre çekmeye devam ediyor. Frankfurt a.M. eşsiz silueti, gökdelenleri ve gelişen finans piyasasıyla tanınır. Ancak şehir çok daha fazlasını sunuyor. Müzeler, yeşil alanlar, opera, sanat salonları. Göz alabildiğine kültür.

Frankfurt’ta emlak

Operası, tiyatroları ve müzeleriyle Frankfurt, yüksek kültürün ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir. Buna ek olarak, uluslararasılık söz konusu olduğunda dünyada eşi benzeri olmayan iyi bir gastronomi sahnesi vardır. Şehirde hayvanat bahçesi ve palmiye bahçesinin yanı sıra güzel parklar da bulunmaktadır, bu nedenle kısa bir mola için şehirden ayrılmanız gerekmez. Ana set, şık alışveriş galerilerinin yanı sıra gezinmek için davetkâr bir yerdir. Gökdelenler de başlı başına bir cazibe merkezidir. Yaz aylarında düzenlenen sayısız festivalden birini ziyaret ederseniz, kendinizi ufuk çizgisinin manzarasından koparmanız zor olacaktır.

Frankfurt am Main’de yaşamak: Popüler semtler ve mahalleler

Nüfusu bir milyondan az olan Ren-Main bölgesindeki bu metropol dünya çapında tanınmakta ve Almanya’nın ikinci büyük havalimanına ev sahipliği yapmaktadır. Frankfurt’un yaşamak için cazip bir yer olarak görülmesine şaşmamak gerek. Gelecek vaat eden Gallus, hip havası ve mükemmel konumuyla ikna ederken, Westend ve Nordend tarihi yeteneklerle eşleştirilmiş zarif cazibeleriyle ilham veriyor. Frankfurt’un en popüler semtleri, konumları ve metrekare başına fiyatları hakkında her şeyi buradan öğrenin.

Frankfurt am Main’de satmak, satın almak ve yaşamak

Ä°ster modern Nordend, ister gelecek vaat eden Gallus, ister uluslararası Westend ya da popüler komşu kent Offenbach olsun, mevcut fiyat trendi Frankfurt’taki mülkünüzü satmaya değer kılıyor! Frankfurt’taki dairenizi, apartmanınızı veya arsanızı satmak mı istiyorsunuz? Frankfurt’taki mülkünüzü satarken aklınızda bulundurmanız gerekenleri burada bulabilirsiniz. Ayrıca: Frankfurt’ta emlak değerleme, piyasa dışı ve metrekare başına tüm fiyatlar konularında ücretsiz rehberlerimiz ve ipuçlarımız – Frankfurt’a hoş geldiniz!