Westend’de ( Frankfurt) yaşamak: Bir ev, daire & arsa satın almak – ipuçları, metrekare başına fiyatlar ve görüntülemeler

Westend’de Yaşam – Varlıklı Westend, merkezi konumu, yüksek yaşam kalitesi ve geçmiş yüzyılların tarihi zarafetiyle karakterize edilen benzersiz havasıyla ilham veriyor. Frankfurt’un Nordend bölgesi ile birlikte Westend, Frankfurt’un en cazip yerleşim bölgelerinden biridir. Westend’de bir mülke sermaye yatırımı olarak yatırım yapmak ister misiniz? Ev, arsa veya daire mi satın alıyorsunuz? Westend’de yaşamakla ilgili bilmeniz gereken her şeyi, en pahalı c addeleri ve en popüler köşeleri bulun ve ayrıca metrekare başına düşen tüm fiyatlara genel bir bakış atın – Westend’e Hoş Geldiniz! Genel bakışa geri dönelim: Frankfurt’ta yaşamak.

Westend’de yaşamak: Zarif bir havaya sahip lüks semt

Westend’in ana caddesinde benzersiz kafeler, ödüllü restoranlar ve lüks butikler yer almaktadır. Bu sadece yerel şirketler ve işletmeler için değil, aynı zamanda bu seçkin yerleşim bölgesinin sakinleri için de önemlidir. Şaşılacak bir şey yok: Ne de olsa 19. yüzyılda buraya sadece şehrin en zenginleri geliyordu. O zamandan beri Westend ününü korumuştur. Bakımlı yeşil alanlar ve hayranlık uyandıran konaklar buradaki şehir manzarasını oluşturmaktadır.

Frankfurt’a hoş geldiniz: Hessen’deki uluslararası metropol

Frankfurt, Almanya’nın en etkileyici şehirlerinden biri olarak kabul edilir. Modern gökdelenler şehir merkezinin siluetini süslemekte, birçok büyük Alman ve Avrupa bankasına ev sahipliği yapan bankacılık bölgesi çok sayıda iş fırsatı sunmakta ve dünyanın dört bir yanından gelen çok sayıda seçkin butik ve mutfak lezzeti sadece köklü Frankfurt sakinlerini değil, aynı zamanda Avrupa’nın her yerinden yeni gelenleri de memnun etmektedir. Kentin ekonomik gücü ve birinci sınıf konumu Frankfurt’u Almanya’nın en önemli ve uluslararası metropollerinden biri haline getirmektedir.

Westend: Harita ve Konum

Westend, Frankfurt şehir merkezine yakın bir konumda yer almaktadır ve bu nedenle diğer aranan semtler olan Nordend, Gallus & Co.

İşte Westend’in haritası ve konumu:

Görülecek Yerler, Anıtlar & Co.

Lüks Westend sadece çok sayıda tarihi eser ve turistik yere değil, aynı zamanda bölgenin cazibesine katkıda bulunan çok sayıda yeşil alan ve parka da ev sahipliği yapmaktadır. Botanik Bahçesi 5.000’den fazla bitki türüne ev sahipliği yaparken, Palmengarten sizi tropik bölgelerde egzotik bir tura davet ediyor. Kentin üçüncü büyük parkı olan Grüneburgpark da burada yer almaktadır.

Aşağıdaki turistik yerler Westend’de hemen kapınızın önünde:

  • Grüneburgpark
  • Kore Bahçesi
  • Botanik Bahçesi
  • Palmiye Bahçesi
  • Senckenberg Müzesi
  • Messeturm

Gezilecek yerler: Westend’de bir tur

Bu nedenle Westend sadece bir çalışma bölgesi değil, aynı zamanda Frankfurt’un en cazip yerleşim bölgelerinden biridir. Çok sayıda yeşil alan ve park sizi yürüyüşe davet ederken, dünyanın dört bir yanından lüks butiklerin yer aldığı Goethestraße birinci sınıf bir alışveriş deneyimi sunuyor. Westend turumuzda bize katılın.

Daha fazlasını buradan okuyun! Frankfurt: En pahalı caddeler

Goethestraße: Seçkin alışveriş caddesi – Dior, Armani, Gucci & Co.

Lüks yerleşim bölgesi: konaklar, villalar & co.

Westend’de Emlak ve Metrekare Başına Fiyatlar

Şık Westend’de bir ev satın almak ister misiniz? Çok daha fazlası: doğrudan yatırım amaçlı bir mülk olarak çok aileli bir ev satın almak ve daha sonra kârlı bir şekilde kiralamak mı? Westend’de hem evler hem de daireler çok popülerdir. Yeni ve eski binalardaki evler için metrekare başına 3.000 ila 4.700 avro arasında fiyatlar hesaplamanız gerekirken, daireler biraz daha pahalıdır: burada hızlı bir şekilde 10.300 ila 14.500 avro arasında ödeme yapabilirsiniz. Özellikle satıştan kısa bir süre önce tüccarlar, mimarlar ve benzerleri işin içine girmişse, daha yüksek bir satış fiyatı beklemeniz gerekir.

İşte tüm fiyatlara genel bir bakış:

  • Ev satın almak (mevcut): 3,890 €/m²
  • Ev satın almak (yeni inşa): 3,570 €/m²
  • Daire satın al (mevcut): 9,122 €/m²
  • Daire satın al (yeni inşaat): 12,673 €/m²

Sonuç: Westend’de Yaşam ve Barınma

Frankfurt’ta yaşam ve konut – Özellikle Westend, geçmiş zamanların nefes kesici mimarisi, bakımlı yeşil alanları ve lüks Goethestrasse ile etkileyicidir. Frankfurt’un emlak piyasası hızla gelişiyor. Bu durum Frankfurt’taki emlak fiyatlarına da yansımaktadır. Westend’de yaşam ayrıcalıklı ve gizlidir. Bu sadece çocuklu genç aileleri, hevesli bekarları ve yatırımcıları değil, aynı zamanda film, televizyon, spor ve müzik dünyasından birçok ünlü yüzü de memnun etmektedir. Daireler burada en popüler olanlardır. Metrekare başına fiyatlar tüm şehirdeki en pahalı fiyatlar arasında yer alsa da, buna değer.

Frankfurt am Main: Finans metropolünde gayrimenkul

Frankfurt kesinlikle en etkileyici Alman şehridir. Frankfurt’un şehir merkezinde durursanız, buraya arabayla gelirseniz, gökdelenler çok etkileyici bir şeydir. Bu da şehrin Berlin‘den iki kat, Münih ‘ten üç kat ve Köln‘den dört kat daha büyük görünmesine neden oluyor. Doğrudan Main Nehri üzerinde ve Orta Avrupa’nın merkezinde yer alan cazip konumu, Almanya’nın ve dünyanın dört bir yanından insanları şehre çekmeye devam ediyor. Frankfurt a.M. eşsiz silueti, gökdelenleri ve gelişen finans piyasasıyla tanınır. Ancak şehir çok daha fazlasını sunuyor. Müzeler, yeşil alanlar, opera, sanat salonları. Göz alabildiğine kültür.

Frankfurt’ta emlak

Operası, tiyatroları ve müzeleriyle Frankfurt, yüksek kültürün ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir. Buna ek olarak, uluslararasılık söz konusu olduğunda dünyada eşi benzeri olmayan iyi bir gastronomi sahnesi vardır. Şehirde hayvanat bahçesi ve palmiye bahçesinin yanı sıra güzel parklar da bulunmaktadır, bu nedenle kısa bir mola için şehirden ayrılmanız gerekmez. Ana set, şık alışveriş galerilerinin yanı sıra gezinmek için davetkâr bir yerdir. Gökdelenler de başlı başına bir cazibe merkezidir. Yaz aylarında düzenlenen sayısız festivalden birini ziyaret ederseniz, kendinizi ufuk çizgisinin manzarasından koparmanız zor olacaktır.

Frankfurt am Main’de yaşamak: Popüler semtler ve mahalleler

Nüfusu bir milyondan az olan Ren-Main bölgesindeki bu metropol dünya çapında tanınmakta ve Almanya’nın ikinci büyük havalimanına ev sahipliği yapmaktadır. Frankfurt’un yaşamak için cazip bir yer olarak görülmesine şaşmamak gerek. Gelecek vaat eden Gallus, hip havası ve mükemmel konumuyla ikna ederken, Westend ve Nordend tarihi yeteneklerle eşleştirilmiş zarif cazibeleriyle ilham veriyor. Frankfurt’un en popüler semtleri, konumları ve metrekare başına fiyatları hakkında her şeyi buradan öğrenin. Genel bakışa: Frankfurt am Main’de yaşamak

Frankfurt am Main’de satmak, satın almak ve yaşamak

İster modern Nordend, ister gelecek vaat eden Gallus, ister uluslararası Westend ya da popüler komşu kent Offenbach olsun, mevcut fiyat trendi Frankfurt’taki mülkünüzü satmaya değer kılıyor! Frankfurt’taki dairenizi, apartmanınızı veya arsanızı satmak mı istiyorsunuz? Frankfurt’taki mülkünüzü satarken aklınızda bulundurmanız gerekenleri burada bulabilirsiniz. Ek olarak: Frankfurt’ta emlak değerleme, piyasa dışı ve metrekare başına tüm fiyatlar konularında ücretsiz rehberlerimiz ve ipuçlarımız – Frankfurt’a hoş geldiniz! Genel bakışa: Frankfurt’ta mülk satışı.