Frankfurt’ta yaşamak: En iyi konut komplekslerinde mülk satın alın – Westend, Gallus, Nordend & Co’da metrekare fiyatları.

Frankfurt ‘ta Yaşamak – Bir milyondan az nüfusa sahip olan Ren-Main bölgesindeki bu metropol dünya çapında tanınmakta ve Almanya’nın ikinci büyük havalimanına ev sahipliği yapmaktadır. Frankfurt ‘un yaşamak için cazip bir yer olarak görülmesine şaşmamak gerek. Gelecek vaat eden Gallus hip havası ve mükemmel konumuyla göz doldururken, Frankfurt’un en pahalı caddeleri seçkin mülkleriyle parlıyor. Westend ve Nordend de tarihi dokuyla harmanlanmış zarif cazibeleriyle ilham veriyor. Burada yaşam alanı yüksek talep görmektedir. Bu durum Frankfurt’taki emlak fiyatlarına da yansımaktadır. Frankfurt’un en popüler semtleri, konumları ve metrekare başına fiyatları hakkında her şeyi öğrenin. Genel bakışa geri dön: Emlak Frankfurt.

Frankfurt am Main’de yaşamak: ufuk çizgisi ile bankacılık şehri

Frankfurt ‘ta büyük işler oluyor. Avrupa Merkez Bankası’nın (ECB) merkezi olan Avrupa anakarasındaki finans merkezi, dünyanın dört bir yanından profesyonelleri buraya yerleşmeye çekiyor. Bununla birlikte, Ä°kinci Dünya Savaşı’nda büyük ölçüde tahrip olan Frankfurt, birçok yerde iyileştirmeye büyük ihtiyaç duyulduğu için biraz gri bir üne sahiptir. Bunun gerçekleştiği yerlerde, emlak fiyatları tavan yaparak yatırımcılara ve geliştiricilere zemin hazırlıyor.

Frankfurt: Harita ve Konum

Frankfurt, Almanya’nın en etkileyici şehirlerinden biri olarak kabul edilir. Modern gökdelenler şehir merkezinin siluetini süslemekte, birçok büyük Alman ve Avrupa bankasına ev sahipliği yapan bankacılık bölgesi çok sayıda iş fırsatı sunmakta ve çok sayıda seçkin butik ve dünyanın dört bir yanından gelen mutfak lezzetleri sadece köklü Frankfurt sakinlerini değil, aynı zamanda Almanya‘nın her yerinden yeni gelenleri de memnun etmektedir. Kentin ekonomik gücü ve birinci sınıf konumu Frankfurt’u Almanya’nın en önemli ve uluslararası metropollerinden biri haline getirmektedir.

Frankfurt’taki en popüler yerleşim bölgelerine genel bakış: Nordend’den Westend’e

Frankfurt eşi benzeri olmayan bir metropol. Bölgelerin her biri, herkes için bir şeyler sunan yetenek ve çekicilik açısından farklılık göstermektedir. İster çocuklu bir aile, ister bir çift, ister genç bir profesyonel ya da bir yatırımcı veya girişimci olun, bazı semtler tarihi binaları ve zarif havasıyla büyülerken, diğerleri modern atmosferi ve neredeyse fütüristik havasıyla ilham veriyor.

Size bölgeleri daha ayrıntılı olarak tanıtmadan önce, burada kısa bir genel bakış sunuyoruz:

Westend: Bankacılık bölgesinin kalbinde yer alan gözde yerleşim bölgesi

Burası Frankfurt’un ekonomik merkezidir. Şehir merkezinin hemen bitişiğinde yer alan Frankfurt’un Westend bölgesi, yüksek binalar, lüks dairelerin bulunduğu çok daireli binalar ve büyük bir iş piyasası sunmaktadır. Frankfurt aynı zamanda iş sonrası kültürüyle de tanınır, bu da hafta boyunca barlarda ve kulüplerde iş sonrası stresli günlerini atmak isteyen çok sayıda insan bulabileceğiniz anlamına gelir. Bu nedenle Westend’in ortasında bile canlı müzik ve daha fazlasını sunan barlar bulunmaktadır.

  • Westend’de yaşamak

Nordend: Tarihi binalar ve mutfak deneyimleri

Nordend bölgesinde, özel yaşam ile seçkin gastronomi arasında mükemmel bir denge bulacaksınız. Yaz aylarında Nordend’in yol kenarları, çok sayıda şarap barı veya elma şarabı barından birinde bir şeyler içen ve otantik bir akşam yemeğinin tadını çıkaran insanlarla doludur. Mutfak lezzetlerinin yanı sıra mimari hazineler de burada bulunabilir. Roma avluları ve daha sonraki klasisizm tarzındaki görkemli malikaneler buradaki bölgenin havasını oluşturmaktadır.

  • Nordend’de yaşamak

Gallus: Ticaret fuarlarına yakın yerleşim alanları

Gallus çok uzun süre ihmal edildi, ancak şimdi modernizasyon ve iyileştirme tam güçle vuruyor, çünkü şehir merkezine ve popüler Westend’e hızlı rotalara sahip en yeni lüks dairelere ev sahipliği yapıyor. Aynı zamanda pek çok yemek ihtiyacını karşılayabilmekte ve Festhalle’nin ünlü ve yerel grupların konserleri için düzenli bir mekan olmasını sağlamaktadır.

Westend: finans merkezinin ortasında yerleşim yeri

Frankfurt’un en pahalı yerleşim bölgesi olan Westend. Burada danışmanlık firmaları, bankalar ve denetçilerin yanı sıra Frankfurt’un ve dünyanın en iyi hukuk firmalarını bulacaksınız. Bu yerleşim bölgesindeki mülkler de buna uygun olarak rağbet görmektedir. Bununla birlikte, sürekli inşaat projeleri her zaman yeni arzın olmasını sağlayarak paranızı birçok lüks mülkten birine mükemmel bir şekilde yatırmanıza olanak tanır.

  • Westend’de yaşamak

Westend’de bir mülk için ortalama satın alma fiyatı 6.650 – 9.000 €/m²’dir.

Ortalama satın alma fiyatları: 6.650 – 9.000 €/m²

Westend: Harita ve Konum

Gün boyunca Westend çok hızlı bir tempoya sahiptir. Burada yalnızca işlerini yürüten profesyoneller değil, aynı zamanda varlıklı müşterilerin ilgisini çeken restoranlar ve hizmet sağlayıcıları da bulabilirsiniz. Bu kombinasyon, yerleşim yerinin cazibesine katkıda bulunmaktadır. Bu müşteri kitlesinin bir sonucu olarak, inşaat hizmeti sağlayıcıları tarafından yeni inşa edilen çatı katları ve loft daireler gibi lüks yaşam çözümlerini ağırlıklı olarak bulacaksınız. Şehrin nefes kesen silueti böylece herkes için muhteşem bir manzara sunuyor.

Gezilecek yerler: Alte Oper, Avrupa Merkez Bankası & Co.

Merkezdeki bölge sadece küçük kafeler ve lezzetli gastronomi değil, aynı zamanda bir ucunda Alte Oper ve diğer ucunda Doğa Tarihi Müzesi’nin bulunduğu Bockenheimer Warte ile bir kültür parçası da sunmaktadır. Hava güzel olduğunda, operanın önündeki çeşmede yemek yiyebilir veya öğle yemeği molası için bölgedeki güzel parklardan birine çekilebilirsiniz.

Yerel mimariyi kendiniz görün:

Zeppelinallee bölgesini keşfedin: Frankfurt’un en pahalı caddelerinden biri

Bockenheim bölgesine doğru, Westend’in dış ucunda, Frankfurt’un en pahalı yerleşim bölgelerinden birini bulacaksınız. Birçok lüks tutkununun rüya villaları burada yer almaktadır. Görkemli ev sıraları aynı zamanda birçok başkonsolosluğa da ev sahipliği yapmaktadır. Grüneburgpark, bu bölgeyi Frankfurt’un en güzel yeşil alanlarından birine yakın hale getirmektedir ve 2011 yılında açılan Westend Üniversite Kampüsü de çok uzakta değildir.

Ä°pucu: Frankfurt Westend’de satmak istediğiniz bir mülkünüz mü var? O zaman size burada nasıl yapacağınızı anlatacağız: Westend’de mülk satmak

Lüks yerleşim bölgesinin sanal turunda favori villanızı bulun:

Nordend: Şehir merkezine yakın, tanıdık bir yaşam

Nordend’de birçok lüks daire bulunabilir. Özellikle aileler bu genç ve taze yerleşim bölgesine ilgi duymakta ve mükemmel evlerini burada bulmaktadır. Ancak Westend’e yakınlığı da birçok iş profesyonelini bu bölgeye yönlendirmektedir. Glauburgstraße’de çok sayıda özel kafe ve restoranın yanı sıra Frankfurt’un en iyi dondurma salonu da bulunmaktadır. Nordend ayrıca bir metro hattı ile şehrin geri kalanına bağlanmaktadır. Mükemmel bağlantılar ve cazibe, Frankfurt Nordend’i yatırım yapmaya değer son derece popüler bir bölge haline getiriyor! Büyük özellik: Burada sadece daireler değil, daha küçük şehir evleri de alabilirsiniz.

  • Nordend’de yaşamak

Nordend’de bir mülk için ortalama satın alma fiyatı 5.700 – 8.000 €/m²’dir.

Ortalama satın alma fiyatları: 5.700 – 8.000 €/m²

Nordend: Harita ve Konum

Frankfurt’un Nordend bölgesinde de yeşillikler içinde zaman geçirmeyi kaçırmanıza gerek yok, çünkü Holzhausenpark sizi yürüyüşe davet ediyor. Burada ayrıca bir oyun alanı ve kesinlikle görülmeye değer olan gölet üzerindeki ünlü ev ile çocuklara yönelik eğlenceler de sunulmaktadır. Frankfurt sakinleri arasında mutlak bir içeriden ipucu: Aroma en iyi falafeli sunar. Frankfurt’a yapacağınız her ziyarette mutlaka bir sandviç yemelisiniz.

Gezilecek yerler: Art Nouveau tarzında geniş caddeler ve apartmanlar

Nordend’deki sokak manzarası, süpermarketlere, kafelere ve toplu taşıma araçlarına yakınlığı ve harika manzaraları ile büyük ve küçük konut binaları ile karakterize edilir. Şehre yürüyerek ve bisikletle ulaşmak da çok kolaydır. Konstablerwache yürüyerek en fazla 20 dakika uzaklıktadır. Daha küçük halka açık parklar size asfalttan biraz uzaklaşma fırsatı verir.

Frankfurt’un cazibesine kendinizi ikna edin:

Gallus: Doğrudan ekonomik merkezde gayrimenkul

Frankfurt’un Gallusviertel bölgesi uzun zamandır kötü bir üne sahip. Yanlış: Bölge fuar alanına ev sahipliği yapıyor ve gözde Westend’den çok da uzak değil. S-Bahn ve tramvay ile şehre hızlı bir yolculuk garanti. Sonuç olarak, eski işçi sınıfı bölgesi şimdi daha fazla popülerlik kazanıyor. Ancak Gallus uzun zamandan beri kaçınılması gereken fakir bir mahalle olmaktan çıktı ve yatırımcıların ve Frankfurt şehrinin giderek daha fazla ilgisini çekiyor.

Gallus’ta bir mülk için ortalama satın alma fiyatı 5.200 – 9.400 €/m²’dir.

Ortalama satın alma fiyatları: 5.200 – 9.400 €/m²

Gallus: Harita ve Konum

Gallus uzun süre ihmal edildi ve potansiyeli tam olarak kullanılmadı – bu artık sona erdi, çünkü Frankfurt Belediyesi birkaç yıldır şehrin bu bölümünü elden geçirmek için çalışıyor. Özellikle ticaret fuarının genişletilmesi ve Skyline Plaza’nın inşasıyla birlikte proje hız kazandı, çünkü S-Bahn ve tramvayın yanı sıra, işletmeler ve fuar turizmi için yeni odak noktası olan ‘Europaallee’ bir metro istasyonuna kavuştu. Bu, Gallus’a artık tüm toplu taşıma araçlarıyla ulaşılabileceği anlamına geliyor; çünkü otobüsler, S-Bahn ve tramvaylar uzun süredir burada.

Gezilecek yerler: Gallus bölgesinde alışveriş, gastronomi ve turizm

Kule 185, Frankfurt siluetinin bir parçasıdır ve birçok şirkete ev sahipliği yapmaktadır. Muhtemelen en çok denetim şirketi PWC’nin Frankfurt’taki merkeziyle tanınmaktadır. Çok uzakta olmayan Grand Tower’da kısa bir süre önce lüks daireler inşa edildi. Ancak Europa-Allee’nin ara sokakları, Frankfurt’un zengin vatandaşlarının çoğunun zevkine uygun lüks dairelere de ev sahipliği yapmaktadır. Şehir manzaralı balkonları ile burası kalabalıkları kendine çekiyor.

Kendi resminizi buradan alabilirsiniz:

Westend, Zeppelinallee & Co.: Frankfurt’ta lüks villalar ve loftlar satın alın

Gösterebildiğimizi umduğumuz gibi, Frankfurt am Main’de bir mülk gerçekten yatırım yapmaya değer, çünkü sadece özel inşaat şirketleri değil, aynı zamanda şehrin kendisi de Main metropolünün altyapısını iyileştirmeye büyük ilgi gösteriyor. Frankfurt am Main’deki en iyi emlak tekliflerine erişmek için bir emlakçı ile çalışmak çok faydalıdır. Sizi satıcılarla temasa geçirebilir ve en iyi piyasa dışı teklifler konusunda size tavsiyelerde bulunabilirler.

Frankfurt am Main: Finans metropolünde gayrimenkul

Frankfurt kesinlikle en etkileyici Alman şehridir. Frankfurt’un şehir merkezinde durursanız, buraya arabayla gelirseniz, gökdelenler çok etkileyici bir şeydir. Bu da şehrin Berlin‘den iki kat, Münih ‘ten üç kat ve Köln‘den dört kat daha büyük görünmesine neden oluyor. Doğrudan Main Nehri üzerinde ve Orta Avrupa’nın merkezinde yer alan cazip konumu, Almanya’nın ve dünyanın dört bir yanından insanları şehre çekmeye devam ediyor. Frankfurt a.M. eşsiz silueti, gökdelenleri ve gelişen finans piyasasıyla tanınır. Ancak şehir çok daha fazlasını sunuyor. Müzeler, yeşil alanlar, opera, sanat salonları. Göz alabildiğine kültür.

Frankfurt’ta emlak

Operası, tiyatroları ve müzeleriyle Frankfurt, yüksek kültürün ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir. Buna ek olarak, uluslararasılık söz konusu olduğunda dünyada eşi benzeri olmayan iyi bir gastronomi sahnesi vardır. Şehirde hayvanat bahçesi ve palmiye bahçesinin yanı sıra güzel parklar da bulunmaktadır, bu nedenle kısa bir mola için şehirden ayrılmanız gerekmez. Ana set, şık alışveriş galerilerinin yanı sıra gezinmek için davetkâr bir yerdir. Gökdelenler de başlı başına bir cazibe merkezidir. Yaz aylarında düzenlenen sayısız festivalden birini ziyaret ederseniz, kendinizi ufuk çizgisinin manzarasından koparmanız zor olacaktır.

Frankfurt am Main’de yaşamak: Popüler semtler ve mahalleler

Nüfusu bir milyondan az olan Ren-Main bölgesindeki bu metropol dünya çapında tanınmakta ve Almanya’nın ikinci büyük havalimanına ev sahipliği yapmaktadır. Frankfurt’un yaşamak için cazip bir yer olarak görülmesine şaşmamak gerek. Gelecek vaat eden Gallus, hip havası ve mükemmel konumuyla ikna ederken, Westend ve Nordend tarihi yeteneklerle eşleştirilmiş zarif cazibeleriyle ilham veriyor. Frankfurt’un en popüler semtleri, konumları ve metrekare başına fiyatları hakkında her şeyi buradan öğrenin. Genel bakışa: Frankfurt am Main’de yaşamak

  • North End
  • Westend

Frankfurt am Main’de satmak, satın almak ve yaşamak

Ä°ster modern Nordend, ister gelecek vaat eden Gallus, ister uluslararası Westend ya da popüler komşu kent Offenbach olsun, mevcut fiyat trendi Frankfurt’taki mülkünüzü satmaya değer kılıyor! Frankfurt’taki dairenizi, apartmanınızı veya arsanızı satmak mı istiyorsunuz? Frankfurt’taki mülkünüzü satarken aklınızda bulundurmanız gerekenleri burada bulabilirsiniz. Ayrıca: Frankfurt’ta emlak değerleme, piyasa dışı ve metrekare başına tüm fiyatlar konularında ücretsiz rehberlerimiz ve ipuçlarımız – Frankfurt’a hoş geldiniz! Genel bakışa: Frankfurt’ta mülk satışı.