En İyi 9 Mutfak Stüdyosu – Frankfurt am Main

Frankfurt am Main’de mutfak stüdyoları – Mutfak sadece bir oda değildir, çok daha fazlasını sunabilir. Ankastre mutfaklara, açık plan yemek alanlarına ve akıcı bir akışa yönelik eğilim, mutfağı ailenin ve mülkün odak noktası haline getiriyor. Kendinizi iyi hissettiğiniz bir alan ve arkadaşlarınız, aileniz ve akrabalarınız için bir buluşma yeri. Ancak mükemmel bir mutfak iyi bir planlama, yüksek kalite ve özel tasarım gerektirir. Bu nedenle sizin için Frankfurt am Main şehrindeki en iyi mutfak stüdyolarını listeledik. Sadece planlama aşamasında mı? Frankfurt’taki en iyi 6 yapı marketi gibi daha fazla ipucunu burada bulabilirsiniz! Genel bakışa geri dön: Emlak Frankfurt.

Poggen Pohl – benzersiz, mükemmel tasarım mutfaklar

Poggen Pohl, benzersiz ve mükemmel mutfaklarıyla ikna ediyor. 2019 yılında Mutfak kategorisinde Alman Tasarım Ödülü’nü kazandılar. Tasarım, ultra-modern ve benzersiz olmakla birlikte kentliliği ve hareketliliği yansıtmaktadır. Tasarım gerçek bir ilham kaynağıdır ve her tasarım sever için gayrimenkulde sahip olunması gereken bir özelliktir.

Hochstr. 49, 60313 Frankfurt

https://www.instagram.com/p/BwEpBwZFp39/

Küchenhaus Süd – yüksek kalitede en iyi üreticiler

Küchenhaus Süd, showroomunda Leicht veya Siematic gibi çok çeşitli üreticilerin mutfaklarını sunuyor ve ayrıca birçok farklı modeli kendisi planlıyor. Kalite konusunda özellikle yüksek talepler söz konusudur, çünkü her zaman doğru olması gerekir. Eşsiz mutfakların yanı sıra, burada özel bir akşamı garantileyen yemek kursları da sunulmaktadır.

Mörfelder Landstraße 77, 60598 Frankfurt am Main

https://www.instagram.com/p/BwSBcYCAT7c/

Kurttas mutfak stüdyosu – profesyonel işçilik ve teknik yenilik

Kurttas mutfak stüdyosu, el işçiliğini en modern tasarım ve en kaliteli cihaz teknolojisiyle birleştiriyor. Sadece özel mutfaklar değil, aynı zamanda teknik yenilikler de sunuyorlar. Küchenstudio Kurttas tarafından sunulan sesli mutfak Bluetooth ile kontrol edilebiliyor ve mutfak inovasyonunun geleceğine bir bakış sunuyor.

Gartenstraße 6, 63225 Langen

https://www.instagram.com/p/BwJ3y8YFpr2/

Bulthaup – minimalist ve zarif

Bulthaup ‘ta müşterilerin bireysel istekleri ve yaşam durumları dikkate alınır. Mutfakların minimalist tasarımı, uzun yıllara dayanan deneyim ve en iyi kalite ile birleştiğinde müşteri için mümkün olan en iyi sonucu sağlar. Frankfurt am Main’daki showroom, özel tasarımı ve büyük yeteneği temsil ediyor.

Berliner Straße 29, 60311 Frankfurt/Main

Brendel mutfak stüdyosu – kişisel tavsiye en iyi sonuca götürür

Brendel mutfak stüdyosunda sadece tanınmış markaları değil, aynı zamanda harika tasarımları da bulacaksınız. Siemens ve Miele’den Blanco ve Liebherr’e. Her müşteri için planlama ve kişisel tavsiye ön plandadır, böylece tüm istekler eksiksiz olarak yerine getirilir. Frankfurt am Main’daki Brendel mutfak stüdyosu, müşterilere kendi evleri için harika tasarımlar ve yeni fikirler bulma konusunda ilham veriyor.

Rödelheimer Landstraße 106, 60487 Frankfurt am Main

Heyne & Lehmhaus mutfak odaları – farklı stiller, her müşteri için doğru olanı

Heyne & Lehmhaus mutfak odaları, mükemmel mutfağı büyük bir özen ve sevgiyle planlar. Acheo, Häcker, Lancanche ve Rational gibi mutfak üreticileri burada temsil edilmektedir. Uzmanlar, her müşterinin bireysel isteklerini karşılayarak çok çeşitli tasarım ve stillerde mutfaklar yaratmaktadır. Burada gerçekten her zevke uygun bir şeyler var.

Würzburger Str. 4, 60385 Frankfurt am Main

Lauterbach Schaap Küchen – Yemek pişirme akşamları ile mutfak stüdyosu

Lauterbach Schaap 25 yıldır mutfak hayalleri tasarlıyor. Özel tasarım, mutfak mimarisi ve mutfaklara yansıyan şık bir yaşam tarzını birleştiriyorlar. Mutfak stüdyosu, mutfakların test edildiği ve müşterilerin kendi mülkleri için ilham aldığı düzenli yemek pişirme akşamlarına da ev sahipliği yapıyor.

Große Friedberger Str. 40- 42, 60313 Frankfurt am Main

Mutfak planı – desen ve renklerle özel vurgular

Frankfurt am Main’deki Küchenplan özel ve sıra dışı tasarımlar sunuyor. Renkli fayanslar, vurgu olarak desenler ve çok çeşitli stiller burada bulunabilir ve tüm gereksinimler için mükemmel mutfağı garanti eder. Bir mutfağı tamamlayan sofra takımları, vazolar ve dekorasyon gibi mutfak aksesuarları da mutfağın vizyonuna baştan sona eşlik etmek üzere burada sunuluyor.

Horst-Schulmann-Strasse 3, 60314 Frankfurt am Main

Küchenhaus Krömmelbein – müşteri memnuniyeti ve mükemmellik için en yüksek kalite

Küchenhaus Krömmelbein eksiksiz bir mutfak planlama hizmeti sunmaktadır. Planlamadan görselleştirmeye ve işçiliğe kadar her şey burada eksiksiz bir paket olarak sunuluyor. Ayrıca, hem mutfak hem de mutfak aletleri için yalnızca en iyi markalar kullanılmaktadır. Küchenhaus Krömmelbein’daki uzmanlar, mükemmellikte en yüksek kaliteyi sunuyor.

Ginnheimer Straße 45, 60487 Frankfurt / Main

https://ihrhausverkauf.de/top-6-baumaerkte-frankfurt-am-main/

https://ihrhausverkauf.de/top-11-moebelhaeuser-frankfurt-am-main/