Wiesbaden konumundaki en iyi 7 İç Tasarım Mağazası

Wiesbaden’de İç Tasarım – İç tasarım, muhtemelen iç tasarımdaki en önemli unsurlardan biridir. Küçük detaylar odaya belirli bir şey katar ve odaya kişisel bir dokunuş getirir. Siz de kendi dört duvarınızı daha da güzelleştirebilin diye Wiesbaden’deki en iyi iç tasarım mağazalarını sizin için seçtik.

Sostrene Grene – Bir aile şirketinde İskandinav tasarımı

Sostrene Grene özel Ä°skandinav tasarımı sunar. Bu durum özellikle dekorasyon, kırtasiye ve küçük mobilya parçaları için geçerlidir. Ä°skandinavyalı aile şirketi, en yüksek kalite ve tasarımın yanı sıra şirketin ekolojik ayak izine ve çevre üzerindeki etkisine de özel önem veriyor.

Kirchgasse 6, 65185 Wiesbaden

https://www.instagram.com/p/Bz4ufxdpi-P/

Midsommer – Wiesbaden’de Ä°skandinav tasarımının bir parçasını deneyimleyin

Midsommer, Ä°skandinav tasarımını ve küçük, şık detayları Almanya’ya getirme hayaliyle yola çıkmış bir mobilya mağazasıdır. Mağaza, karı koca bir ekip tarafından tutku ve hevesle işletilmektedir ve 10 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir. Deneyim ve yetenek kendi adına konuşuyor ve Wiesbaden’in ortasında Ä°skandinav havasıyla özenle seçilmiş parçaları sergiliyor.

Ellenbogengasse 9, 65183 Wiesbaden

https://www.instagram.com/p/BxPOFVoBJpl/

Uşaklar – Kendi evinizde kendinizi iyi hissettiğiniz an

Butlers kendini tamamen kendi evinizde kendinizi iyi hissettiğiniz anlara adamıştır. Bu nedenle dekorasyon alanında gönlünüzden geçen her şeyi bulabilirsiniz. Ayrıca harika hediye fikirleri, kırtasiye malzemeleri veya küçük mobilya parçaları da burada bulunabilir. Butlers’da kendi dört duvarınızı güzelleştirmek için her zevke uygun bir şeyler var.

Neugasse 26, 65183 Wiesbaden

https://www.instagram.com/p/Bzi0leBlynH/

Süslü Saray – sınırlı sayıda üretilen özel parçalar

Zierpalast, göz atmak ve keşfetmek için küçük bir dükkandır. Burada özenle seçilmiş dekoratif öğeler, sofra takımları, mücevherler ve kağıt ürünleri bulabilirsiniz. Özel bir çeşitlilik ve vintage şıklık tutkusuyla, burada kendi dört duvarınız için harika öğeler bulabilirsiniz.

Armenruhstraße 22, 65203 Wiesbaden

https://www.instagram.com/p/ByKyc0WCWG0/

W-Raum – Marka mobilyalar ve bireysel parçalar

Wohnraum ‘da dünyanın dört bir yanından özel markalı mobilyalar, modern dekoratif öğeler ve sıra dışı bireysel parçalar bulacaksınız. 15 yılı aşkın deneyimiyle Wohnraum, yalnızca çok sayıda hizmet sunmakla kalmıyor, aynı zamanda iç tasarım için özel bir göz de sunuyor.

Moritzstraße 24-26, 65185 Wiesbaden

https://www.instagram.com/p/BmiUEMdHEkS/

Depot – her zevke uygun modern tasarım

Depot her zevke uygun bir şeyler sunmaktadır. Yaratıcı ve modern tasarımlarıyla dış mekan, dekorasyon, aydınlatma, mobilya ve hediyelik eşya alanlarındaki ürünler ikna edici ve herkes için bir şeyler içeriyor. Yaratıcı bir şekilde tasarlanmış sunumlarıyla mağazalar sizi bir gezintiye davet ediyor ve ilham için alan sağlıyor.

Marktstraße 4a, 65183 Wiesbaden

https://www.instagram.com/p/B0AkuYqA_lF/

Nanu Nana – her zevke uygun çok yönlü ürün yelpazesi

Nanu Nana ‘nın birbirinden güzel mağazaları yaşam, dekorasyon, mutfak ve hediye fikirleri alanlarından harika parçalarla büyülüyor. Burada, geniş ve çeşitli ürün yelpazesiyle herkes kendi zevkine uygun bir şeyler bulacaktır.

Kirchgasse 6, 65185 Wiesbaden

 

https://www.instagram.com/p/BzBZOLOiQO6/