Hamburg’daki bahçe merkezleri – En iyi 11

Hamburg’daki bahçe merkezi – Sıcak mevsim başlıyor ve yakında tekrar bahçenizde vakit geçirebileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Şaşılacak bir şey yok, çünkü bir insanın bahçesinin onun kalbini yansıtması boşuna değildir. Şimdiye kadar bahçenizle ilgilenmek için yeterli zaman bulamadıysanız, şimdi tam zamanı. Hava şimdiden bahçede iyi çalışmanız için yeterince iyi çünkü gerçek yüksek yaz henüz gelmedi. Şimdi kendinize sadece ne ile başlayacağınızı sormanız gerekiyor. Genel bakışa geri dön: Emlak Hamburg.

Bahçe tasarımı: mobilya, bitkilendirme ve dekorasyon

Bahçe tasarımı söz konusu olduğunda, bahçeyi değiştirmenin sayısız farklı yolu vardır. Tasarım öğesi olarak bir bahçe yolu kurabilir, yataklara yeni bitkiler koyabilir veya sadece yeniden dekore edebilirsiniz. Yaratıcılığınızın sınırı yok.

Bahçe mobilyaları: salondan Hollywood salıncağına

Çoğu insan, kaliteli zaman geçirebilmek için bahçelerine bahçe mobilyaları koymayı tercih eder. Ancak seçtiğiniz bahçe mobilyasının türü önceden iyi düşünülmelidir, çünkü bir mobilya parçası yalnızca bahçenizde nasıl zaman geçireceğinizi değil, aynı zamanda ne sıklıkta bakım yapmanız veya kaldırmanız gerektiğini de belirler. Bahçeniz sadece dinlenmek içinse, bir şezlongla zaten iyi bir hizmet almış olursunuz. Bununla birlikte, şezlonglar malzeme, şekil ve renk bakımından da çeşitlilik gösterir. Doğru bahçe mobilyasını seçme konusunda emin değilseniz, lütfen makalemizi okuyun:

Bahçeyi dekorasyon yoluyla bir esenlik vahasına dönüştürmek

Bahçenizin nihai sonucunu nasıl hayal ediyorsunuz? Birisi bahçenize girdiğinde nasıl bir his yaratmak istiyorsunuz? Bahçenizin mutfak bahçesi mi, süs bahçesi mi yoksa bitki bahçesi mi olması gerektiğine karar vermeden önce bu sorular önemlidir. En önemli şey, sonunda orada kendinizi rahat hissetmenizdir. Karar verdikten sonra, dekorasyon yoluyla bahçenizde hissettiğiniz duyguyu etkileme olanağınız hala vardır. Uygun dekorasyon fikirlerinden yoksunsanız, bir bahçe merkezini ziyaret etmek ve orada ilham veya tavsiye almak faydalı olabilir. Eğer zeki ve yaratıcıysanız, yazının altındaki videoları izleyerek kendi yapabileceğiniz dekorasyon fikirlerini görebilirsiniz.

Hamburg bahçe merkezi: En iyi öneriler

Hamburg gibi büyük bir şehirde sayısız farklı bahçe merkezinin bulunması şaşırtıcı değildir. Hamburg’da yaşıyorsanız ve hangi bahçe merkezinin sizin için uygun olduğuna karar veremiyorsanız, önerilerimiz size yardımcı olabilir.

Pflanzen-Kölle

Pflanzen – Kölle, Hamburg’daki en popüler bahçe merkezlerinden biridir. Google’daki sayısız incelemeye rağmen, bahçe merkezi gurur verici bir şekilde 4,3 yıldıza sahip. Müşteriler sadece hoş atmosferi değil, aynı zamanda mükemmel uzman tavsiyeleri ve çok çeşitli bitkiler, bahçe dekorasyonları ve bahçe aletleri hakkında da övgü dolu sözler söylüyorlar. Ayrıca, bu bahçe merkezi çok nadir bulunan bir şey sunmaktadır. Çocuk bakımı. Bu bir rüya değil mi? Çocukları meşgul etmek ve huzur ve sessizlik içinde bahçe ürünlerine bakabilmek mi? Dolayısıyla, çocuklarınız varsa ve geniş bir yelpazeye sahip uygun bir bahçe merkezi arıyorsanız, burası sizin için doğru yer olabilir.

Dehner Bahçe Merkezi

Dehner bahçe merkezi zincirinin merkezi de elbette Hamburg’da bulunuyor ve burası 4,3 yıldızla derecelendirildi. Şaşılacak bir şey yok, çünkü burada iyi kaliteyle birleştirilmiş geniş bir ürün yelpazesi bulacaksınız. Bahçeniz için aynı anda birkaç ürün satın almak istiyorsanız, bu bahçe merkezinde her şeyi bulma şansınız yüksektir. En yakın bahçe merkezine gitmek istemeseniz bile, birçok ürünü internetten sipariş edebilirsiniz.

Eggert Bulucu

Değerlendirme: 4.4 / 5.0

Onur Bahçesi

Değerlendirme: 4.3 / 5.0

Bitki taneleri

Değerlendirme: 4.4 / 5.0

Growmart – Growshop

Değerlendirme: 4,6 / 5,0

Piepereit Fidanlığı

Değerlendirme: 4.7 / 5.0

Gudewer – Bahçe tesisatçıları

Değerlendirme: 4.1 / 5.0

Klintworth Bahçe Merkezi

Değerlendirme: 4.5 / 5.0

TUCANO TİCARET

Değerlendirme: 4.4 / 5.0

Growland

Değerlendirme: 4.6 / 5.0

Yol tarifi için Hamburg şehir haritası

Bahçe Fikirleri: Tasarım, dikim ve kazma

Bir bahçeniz var, ancak onu çok az kullanıyorsunuz ve şimdi bir şeyleri değiştirmek için yeterli zamanınız ve motivasyonunuz mu var? Bu iyi bir fikir, çünkü şimdi çalışmaya başlarsanız, harika bir yaz için tatile gitmek zorunda kalmazsınız, aynı zamanda bahçenizde zamanın tadını çıkarabilirsiniz. İster bir gölet, ister bir yürüyüş yolu, ister ekim veya sadece dekorasyon olsun, kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Bahçe için yaz dekorasyonu

Yavaş ama emin adımlarla yaz geliyor. Bahçeyi buna göre hazırlamanın ve süslemenin zamanı geldi. Bu sadece bahçe şezlongunu çıkarmak anlamına gelmiyor, aynı zamanda çiçek tarhlarını hazırlamak ve uygun şekilde dekore etmek anlamına da geliyor. Doğru dekorasyonu bulmak herkes için kolay değildir, çünkü burada çok fazla yaratıcılık gerekir. Bahçeniz için hala doğru dekorasyon fikrini bulamadıysanız, bu video size ilham verebilir veya daha fazla yardımcı olabilir.

Bahçe veya balkon bitkilendirmesi – yaban hayatı dikkate alınarak

Bahçenize veya balkonunuza bitki dikmek istiyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken pek çok şey vardır. Bu video sadece bitkilerin iyi gelişmesi için nelere dikkat etmeniz gerektiğini değil, aynı zamanda her şeyi nasıl arı dostu yapabileceğinizi de açıklıyor. Sonunda, sadece bahçenizi veya balkonunuzu görsel olarak zenginleştirmekle kalmayacak, aynı zamanda yaban hayatı için de bir şeyler yapmış olacaksınız.

Ev Eşyalarından Bahçe Dekorasyon Fikirleri

Bu videoda ev eşyalarından yaratılmış birçok farklı dekorasyon fikri göreceksiniz. Benzer bir ev eşyasına sahip olmasanız bile, bu resimler size ilham verebilir ve kendi fikirlerinizi oluşturmanızı sağlayabilir. Bu fikirler hakkında olumlu olan şey: Aksi takdirde muhtemelen çöpe atılacak olan eşyalar yeniden kullanılıyor ve yeni olağanüstü dekorasyona dönüştürülüyor.