Köln’deki En İyi 7 İç Tasarım Mağazası

Köln’de Ä°ç Tasarım – Ä°ç tasarım muhtemelen iç tasarımdaki en önemli unsurlardan biridir. Küçük detaylar odaya belirli bir şey katar ve odaya kişisel bir dokunuş getirir. Siz de kendi dört duvarınızı daha da güzelleştirebilin diye Düsseldorf’taki en iyi iç tasarım mekanlarını sizin için seçtik. Genel bakışa geri dön: Köln Emlak.

Sostrene Grene – Bir aile şirketinde İskandinav tasarımı

Sostrene Grene özel Ä°skandinav tasarımı sunar. Bu durum özellikle dekorasyon, kırtasiye ve küçük mobilya parçaları için geçerlidir. Ä°skandinavyalı aile şirketi, en yüksek kalite ve tasarımın yanı sıra şirketin ekolojik ayak izine ve çevre üzerindeki etkisine de özel önem veriyor.

Aachener Str. 1253, 50858 Köln

https://www.instagram.com/p/BzUrXexJmJW/

Bolia – minimalist İskandinav tasarımı

Bolia, birkaç tasarımcıyı tek bir markada birleştiriyor ve sadece güzel ev aksesuarları değil, aynı zamanda benzersiz ve minimalist mobilya parçaları da yaratıyor. Bolia sizi hem mağazada hem de çevrimiçi olarak gezinmeye ve harika hazineler keşfetmeye davet ediyor.

Brückenstraße 2, 50667 Köln

https://www.instagram.com/p/Bz2S4JDJt76/

Kontrast – altı kat ilham kaynağı

Kontrast, müşterilerinize altı geniş katta sofistike ve çeşitli bir yaşam kültürü sunuyor. Mobilyadan aydınlatmaya ve harika aksesuarlara kadar, burada hiçbir dilek yerine getirilmemiş değildir ve ilham almak için bolca yer vardır.

Große Brinkgasse 21-25, 50672 Köln

https://www.instagram.com/p/BzptFrtAJ3p/

BoConcept – Köln’de Danimarka tasarımı

BoConcept ‘te Danimarka tasarımı 1952’den beri var. Burada müşteri memnuniyeti en önemli önceliktir ve bu yüksek kaliteli malzemeler, Ä°skandinav tasarımları ve her zaman yeni fikirlerle sağlanır. Frankfurt’taki mağazada özel mobilya parçalarının yanı sıra seçkin aksesuarlar da bulacaksınız.

Hohenstaufenring 44-46, 50674 Köln

https://www.instagram.com/p/Bzso4SsF_gk/

Who’s Perfect – hem çevrimiçi hem de mağazada çeşitlilik

Who’s Perfect ‘te sadece çevrimiçi mağazada değil, aynı zamanda çok sayıda mağazada da keşfedilecek çok şey var. Marka, geniş bir seçki ve çeşitli modern tasarımlarla karakterize edilir. Mobilyaların yanı sıra burada harika ev aksesuarları da bulabilirsiniz.

Hohenstaufenring 34-40, 50674 Köln

https://www.instagram.com/p/B0BDH6XgTUH/

Uşaklar – Kendi evinizde kendinizi iyi hissettiğiniz an

Butlers kendini tamamen kendi evinizde kendinizi iyi hissettiğiniz anlara adamıştır. Bu nedenle dekorasyon alanında gönlünüzden geçen her şeyi bulabilirsiniz. Ayrıca harika hediye fikirleri, kırtasiye malzemeleri veya küçük mobilya parçaları da burada bulunabilir. Butlers’da kendi dört duvarınızı güzelleştirmek için her zevke uygun bir şeyler var.

Hohenzollernring 16-18, 50672 Köln

https://www.instagram.com/p/B0A5mGrAJ75/

Depot – her zevke uygun modern tasarım

Depot her zevke uygun bir şeyler sunmaktadır. Yaratıcı ve modern tasarımlarıyla dış mekan, dekorasyon, aydınlatma, mobilya ve hediyelik eşya alanlarındaki ürünler ikna edici ve herkes için bir şeyler içeriyor. Yaratıcı bir şekilde tasarlanmış sunumlarıyla mağazalar sizi bir gezintiye davet ediyor ve ilham için alan sağlıyor.

Neumarkt 8-10, 50667 Köln

https://www.instagram.com/p/B0DDu_OA99c/