Mainz’daki En İyi 7 İç Tasarım Mağazası

Mainz’da İç Tasarım – Doğru dekor parçaları bir evi gerçekten mükemmel kılar. İster vazolar, resimler, halılar veya bitkiler olsun, küçük detaylar her eve bir hava katar ve her odaya ayrı bir hava verir. Evinizi en güzel detaylarla tamamlamak için Mainz’daki en güzel iç tasarım mağazalarını öneriyoruz.

India House – Asya’dan gelen o kesin şey

Hindistan Evi ‘nde sadece Hindistan, Endonezya ve Çin’den seçilmiş harika dekoratif parçalar değil, aynı zamanda Asya’dan eşsiz mobilya parçaları da bulacaksınız. Egzotik bireysel parçaların yanı sıra, Hindistan tarzında kendi tasarladıkları mobilya ve dekorasyon da burada satılmaktadır.

Rheinallee 205, 55120 Mainz

https://www.instagram.com/p/BzupMBjItdQ/

Toscana – büyük markaların modern ve Minimaoist tasarımı

Toscana, tasarım sektöründe Vita ve Ekobo gibi önemli markaları temsil etmektedir. Modern parçalar ve seçkin ürün yelpazesi ile özellikle tasarım severler burada aradıklarını bulacaklardır.

Leichhofstraße 7-9, 55116 Mainz

https://www.instagram.com/p/Bff643VBOd-/

Fuchs & Bente – Özel bir yeteneğe sahip Ä°skandinav tasarımı

Fuchs & Bente güzel Ä°skandinav tasarımı sunar. Ev, dekorasyon, mobilya, tasarım ve sıra dışı tasarımlarla ilgili her şey Mainz’daki bu güzel mağazada yer alıyor. Burada harika dekorasyonlar ve yetenekli özel mobilyalar bulabilirsiniz.

Gaustraße 34, 55116 Mainz

https://www.instagram.com/p/Bz0c_uFJLOL/

W-Raum – Markalı mobilyalar ve bireysel parçalar

Wohnraum ‘da dünyanın dört bir yanından özel markalı mobilyalar, modern dekoratif öğeler ve sıra dışı bireysel parçalar bulacaksınız. Wohnraum, 15 yılı aşkın deneyimiyle sadece çok sayıda hizmet sunmakla kalmıyor, aynı zamanda iç tasarım için özel bir göz de sunuyor.

Hauptstraße 17-19, 55120 Mainz

https://www.instagram.com/p/Bnq3_CAHR-z/

Depot – her zevke uygun modern tasarım

Depot her zevke uygun bir şeyler sunmaktadır. Yaratıcı ve modern tasarımlarıyla dış mekan, dekorasyon, aydınlatma, mobilya ve hediyelik eşya alanlarındaki ürünler ikna edici ve herkes için bir şeyler içeriyor. Yaratıcı bir şekilde tasarlanmış sunumlarıyla mağazalar sizi bir gezintiye davet ediyor ve ilham için alan sağlıyor.

Adolf-Kolping Straße 2-4, 55116 Mainz

https://www.instagram.com/p/BzyWCZ3iWLk/

Nanu Nana – her zevke uygun çok yönlü ürün yelpazesi

Nanu Nana ‘nın birbirinden güzel mağazaları yaşam, dekorasyon, mutfak ve hediye fikirleri alanlarından harika parçalarla büyülüyor. Burada, geniş ve çeşitli ürün yelpazesiyle herkes kendi zevkine uygun bir şeyler bulacaktır.

Bahnhofsplatz 1a, 55116 Mainz

 

https://www.instagram.com/p/Bz0HSU8iYN3/

Wicky – göz atın ve keşfedin

Wicky geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Burada dekoratif eşyaların yanı sıra hediyelikler, ev eşyaları, posterler ve hatta mücevherler gibi birçok alan ele alınmaktadır. Göz atmak ve keşfetmek için harika bir mağaza.

Lotharstr. 1, 55116 Mainz