En İyi 11 Mobilya Mağazası – Frankfurt am Main

Frankfurt am Main’deki mobilya mağazaları – Mobilya bir mülke hayat verir. Ä°ster bir ev ister bir apartman dairesi olsun, mobilyalar insanların karakterini, tarzını ve kendilerini iyi hissettikleri alanı temsil eder. Yeni bir eve taşınırken doğru mobilyayı bulmak her zaman kolay değildir. Eviniz için en iyi mobilya ve eşyaları bulmanıza yardımcı olmak için Frankfurt bölgesindeki en iyi mobilya mağazalarını seçtik. Ayrıca Frankfurt’taki en iyi 9 mutfak stüdyosu hakkında bilgi edinin! Genel bakışa geri dön: Emlak Frankfurt.

Lambert Home – Frankfurt’taki amiral gemisi mağaza

Lambert Home, yüksek kaliteli mobilyalara, özel aksesuarlara ve kişinin kendi eviyle mükemmel bir şekilde özdeşleşmesine odaklanır. Lambert çalışanları 40 yılı aşkın bir süredir hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. Frankfurt am Main’daki amiral mağazada kendi eviniz için çok sayıda ilham kaynağı ve harika fikirler bulacaksınız.

Bethmannstrasse 56, 60311 Frankfurt

https://www.instagram.com/p/Bwtbm7ah7dT/

Ikarus – özel tasarımcılar tek bir mağazada

Ikarus, özel tasarımcıları, harika markaları ve en son trendler için özel bir duyguyu bir araya getiriyor. Hem online mağazada hem de Frankfurt am Main’deki mağazada modern mobilya parçaları, ev aksesuarları ve çok sayıda ilham kaynağı müşterileri bekliyor.

Hanauer Landstraße 136, 60314 Frankfurt am Main

https://www.instagram.com/p/Bw5AJSPAyoy/

BoConcept – Frankfurt’ta Danimarka tasarımı

BoConcept ‘te Danimarka tasarımı 1952’den beri var. Burada müşteri memnuniyeti en önemli önceliktir ve bu yüksek kaliteli malzemeler, Ä°skandinav tasarımları ve her zaman yeni fikirlerle sağlanır. Frankfurt’taki mağazada özel mobilya parçalarının yanı sıra seçkin aksesuarlar da bulacaksınız.

Stephanstraße 1-5, 60313 Frankfurt

https://www.instagram.com/p/Bw4hvn0oLFG/

Leptien3 – uluslararası tasarım tek bir mağazada birleşti

Leptien3, uluslararası tasarım koleksiyonlarına, bireysel tavsiyelere ve bütünsel bir konsepte odaklanmaktadır. Sadece harika mobilyalar değil, lambalar, dış mekan mobilyaları ve aksesuarlar da en yüksek kalite standartlarıyla burada yer buluyor.

Große Friedberger Straße 29-31, 60313 Frankfurt

https://www.instagram.com/p/BhyfH0FHi_U/

Bretz – karakter sahibi sıra dışı tasarımlar

Geleneksel bir şirket olan Bretz, 120 yılı aşkın bir süredir güçlü karakteri ve sıra dışı tasarımları temsil etmektedir. Renk ve özgün kumaşlarla bezenmiş özel kanepe tasarımlarıyla ünlüdürler. Frankfurt’taki mağazada kanepelerin yanı sıra yataklar, halılar, yan sehpalar ve çok daha fazlası da bulunuyor.

Schäfergasse 33, 60311 Frankfurt

https://www.instagram.com/p/Bui2adrg9Er/

Ligne Roset – Fransız, zarif tasarım

Fransız markası Ligne Roset, koleksiyonlarındaki modern parçaları 1960 yılından bu yana Fransa’da üretiyor ve tasarlıyor. Her parçada gerçek işçilik ve çok fazla deneyim vardır. Marka, zarif bir yaşam tarzını ve modern bir yaşam tarzını temsil ediyor. Tasarımlar açısından yataklardan dış mekan mobilyalarına kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyorlar.

Hanauer Landstraße 135, 60314 Frankfurt

https://www.instagram.com/p/BwmjCLrBH7-/

Hästens – Nesiller boyu kalite

Kökleri bir saraç işletmesine dayanan Hästens ‘in geçmişi altı kuşak öncesine uzanıyor. Aile şirketi, en yüksek kalite ve tasarım tutkusuyla ayakta duruyor. Frankfurt’taki mağazada birçok farklı versiyon ve tasarımda yatak bulabilirsiniz.

Hanauer Landstraße 135 – 137, 60314 Frankfurt

https://www.instagram.com/p/BwoCHRbBPF4/

Roche Bobois – Sanatçılar ve mimarlar tarafından tasarlanan mobilyalar

Roche Bobois ‘in her koleksiyonu tasarımcılar, mimarlar ve sanatçılarla işbirliği içinde oluşturulmaktadır. Bu süreç, tasarımların her zaman farklı ve her zaman modern olmasını sağlar. Roche Bobois’in arkasındaki fikir, tasarımı hayata geçirmektir. Bu fikir Frankfurt’taki mağazada da başarıyla uygulanmıştır.

Hanauer Landstraße 186, 60314 Frankfurt

https://www.instagram.com/p/Bwu3JGCIr9Z/

Kontrast – altı kat ilham kaynağı

Kontrast, müşterilerinize altı geniş katta sofistike ve çeşitli bir yaşam kültürü sunuyor. Mobilyadan aydınlatmaya ve harika aksesuarlara kadar, burada hiçbir dilek yerine getirilmemiş değildir ve ilham almak için bolca yer vardır.

Hanauer Landstraße 297, 60314 Frankfurt am Main

https://www.instagram.com/p/BwWkDb_gQs2/

Heide Einrichtungshaus – mükemmel sonuç için kişisel danışmanlık

Einrichtungshaus Heide ‘de danışmanlık en önemli önceliktir. İşletme sahibi müşterilerle bizzat ilgilenir ve tüm isteklerin eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesini sağlar. Mağaza, birçok farklı tasarım yaklaşımını ve fikrini temsil ediyor ve müşterilere harika fikirler bulmaları için ilham veriyor.

Alt-Fechenheim 103-105, 60386 Frankfurt

https://www.instagram.com/p/Buy2_Wmhyjv/

Who’s Perfect – hem çevrimiçi hem de mağazada çeşitlilik

Who’s Perfect ‘te sadece çevrimiçi mağazada değil, aynı zamanda çok sayıda mağazada da keşfedilecek çok şey var. Marka, geniş bir seçki ve çeşitli modern tasarımlarla karakterize edilir. Mobilyaların yanı sıra burada harika ev aksesuarları da bulabilirsiniz.

Mainzer Landstraße 193, 60326 Frankfurt am Main

https://www.instagram.com/p/Bwyq831AzOB/