Köln Showroom – Kolonaki & BSB ile özel defile

Medya ve model ajansı olarak çalıştığımız için Almanya ve Avrupa’da çok seyahat ediyoruz. Kıtadaki birçok şehirde moda ve yaşam tarzı söz konusu olduğunda her zaman canlı bir kültür vardır. Ama Köln? Otoyoldan Düsseldorf’a doğru birkaç kilometre gidin; burada moda ajansları birbiri ardına sıralanır, her ay birileri sizi bir showroom’a davet eder ve düzenli olarak sipariş günleri düzenlenir. Köln bu açıdan bir süredir eksikti. Son Berlin butik etkinliğinin ardından şimdi yeni sezon (ilkbahar/yaz) zamanı! Kolonaki Lifestyle Store ile birlikte Model Ajansı CM ilk Köln Showroom ‘una davet ettik. Üst sınıf bir ortamda, moda ve medya sektöründen davet edilen konuklarla.

Köln’ü bir moda metropolüne dönüştürüyoruz. Tıpkı milyonlarca nüfusu olan diğer şehirler gibi.

İlk Köln Showroom’u ile Köln’ün moda ve medya endüstrileri arasında düzenli bir alışverişin temelini atıyoruz. Belki de yeniden yeni ortak yaşamlar oluşturacak yeni işbirlikleri ve yeni ortaklıklar için bir temel taşı olarak. Bu nedenle dostlarımızı ve ortaklarımızı davet etmek bizim için gerçek bir zevkti. Doğru bir ortamda, en iyi zamanda, Cuma akşamı iş sonrası ve hafta sonu için bir ön hazırlık olarak. Tüm misafirlerimize geldikleri için çok teşekkür ediyoruz! Daha fazla bilgi için ajans sayfası > Defile & Showroom.

Köln’de butik defile

Haftalar süren hazırlıklardan sonra, zaman gelmişti. Mankenlerden hediye çantalarına kadar. İşte Michael Vanya‘nın en güzel izlenimleri.