Model ajansı web sitesi: Uluslararası görünüm

Her zaman elinizin altında iyi bir örnek olması iyidir! Bugün: Çok dilli bir web sitesi, özellikle uluslararası sektörlerde kendi ziyaretçi akışınızı artırır! Şirketin kendi web sitesinin uluslararasılaştırılmasıyla sağlanan bu trafik artışının harika bir örneği, model ajansı CM Models tarafından sunuluyor. Piyasada sadece birkaç ay kaldıktan sonra, acenteyi Google arama motoru sonuçlarında 1. sayfaya yerleştirmeyi başardık. Köln’den yeni gelen ajans için iki ana anahtar kelime olan “model ajansı” ve “model endeksi” için mükemmel bir sıralama elde etmek bizim için özellikle önemliydi. Ne kadar çabuk söylenirse o kadar çabuk yapılır: https://goo.gl/FQcAi7 (“model ajansı” için arama sonuçları).

Mükemmel içerik stratejisi ile

Burada özellikle üzerinde durduğumuz husus, aynı zamanda bir start-up’ın bütçesinin çerçeve koşullarıydı. Bu yüzden sonunda bir içerik stratejisinde karar kıldık. Sonuç olarak, ajansla birlikte konuyla ilgili içeriklerden oluşan anlamlı bir portföy araştırdık. Anahtar kelimelerin listesi daha sonra bir içerik stratejisinde özetlendi ve son birkaç hafta içinde hayata geçirildi. Kendi oluşturduğumuz metinlerden ve sektörden profesyonellerle birlikte, sektördeki gelecek vaat eden modeller için en önemli terimleri tanımlayan eksiksiz bir model sözlüğü gibi bazı ilginç kataloglar (moda, modellik alanında) oluşturmayı başardık! Ayrıca Almanya’nın en büyük 10 şehri (Berlin, Hamburg, Münih, …) için ayrıntılı alışveriş rehberleri içeren harika listeler. Model ajansının güçlü medya çalışmalarıyla birlikte, sadece birkaç hafta içinde Almanya’daki en iyi model ajanslarından birini yaratmayı başardık – neredeyse tüm arama sorgularında arama motorlarında 1. sayfada alaka gösterdik. Tebrik ederim.

Çoklu dil ile web sitenizin trafiğini son derece artırırsınız!

Çok dilli bir web sitesi gerçekleştirmek, temele bağlı olarak az ya da çok karmaşıktır. Uygulama için ihtiyacınız olan en önemli şeyler, çok dillilik için bir uzman, metin tasarımı için (iyi bir reklam) metin yazarı ve yeterli bütçedir (bkz. temel). Uzmanlar veya bir reklam ajansı olarak biz, ilgili tüm noktaların planlanması ve uygulanmasıyla ilgileniyoruz. İçeriğin planlanması (her zaman tüm metinlere ihtiyaç duyulmaz, bu da çabayı azaltır) veya İngilizce, Rusça vb. yeni menü navigasyonu olsun, bununla ilgileneceğiz. Dil. Özellikle belirgin olan, kişinin kendi web sitesinin artan önemi.

Çok dillilik sayesinde şirketinizin web sitesini ziyaret ederek özel bir katma değer sunabileceğiniz birçok faktör var. Bir yanda müşterileriniz var. Artık birçok yeni kullanıcıya kendi ana dillerinde bilgi sunuyorsunuz. Sonuç olarak, ziyaretçiler web sitenizde daha uzun süre kalacak ve ilgili taraf ve müşteri çemberinizi genişletebileceksiniz. İkinci olarak, arama motorlarındaki alaka düzeyiniz artar. Sitenizin büyüdüğünün ve diğer diller için de içerik sağladığının farkındadırlar. Bu şekilde, doğal olarak Almanca ana sayfanızın değerini de artırmış olursunuz. O halde klasik halkla ilişkiler ve klasik pazarlamayı unutmayın. Bu faktörler, boyut aracılığıyla varlık gösterme söz konusu olduğunda medya varlığınızda da rol oynar. Uluslararası odaklı bir web sitesi, doğal olarak her ziyaretçiye yalnızca tek bir dilde mevcut olan bir web sitesinden daha ‘uluslararası’ bir şirket vaat eder. Bu, rakiplerinize ve tabii ki müşterilerinize sektörde belirli bir varlık gösterebileceğiniz anlamına gelir. Kendi markalarının değeri ilk tıklamadan itibaren artar. Harika.