Yeni! Köln Model Ajansı

Çarpıcı, sıra dışı, gürültülü ve ticari. Haziran 2014’te zamanı geldi, yeni bir model ajansı kuruluyor! Yeni ajansımızla Köln’de var olan bir sektörel boşluğu doldurmak istiyoruz. Hiçbir ajans vahşi, gürültülü ve abartılı değildir. Olacağız! Sedcard seçimimiz karakterli modellere adanacaktır. Yaşlarına, dövmelerine veya farklı yüzlerine göre – zorlu projeler için model yönetimimiz. Köln’de Berlin’den bir parça!

“Köln TV ve reklam ajanslarına sunabileceğimiz ilginç bir alternatifimiz var.”

Modeller

Model Medya Ajansı

Bugüne kadar tüm model yönetimi projelerimiz Google sıralamalarında üst sıralarda temsil edildi. Çocuk model ajansımız Modelkids(www.modelkids.de) Köln’de bile 1. sayfa 2. sırada yer alıyor. Sadece bir yıl içinde model rezervasyonları için harika bir platform oluşturduk. TI Models (www.ti-models.de) da ilk yılın ardından kendi ayakları üzerinde duruyor – dökümler, katalog çekimleri, çok sayıda B2B (toptan satış). Oldukça sıradan iki ajans, şimdi yaratıcı müşteriler için abartılı bir alternatifle genişletiyoruz.

CM Models ModelagenturModern bir model medya ajansı, mobil medyanız için vazgeçilmezdir. Klasik bir reklam ajansının pazarlama ve halkla ilişkilerini yeni zeitgeist ve dijital, mobil medya ile birleştiriyoruz. Model medyanın önemi artıyor, ancak web tabanlı ve mobil web siteleri arasındaki işlem, hem ajanstaki proje yönetimi hem de iletişim için her zaman ek bir çaba gerektiriyor. Bu noktada cevaplayamayacağımız birçok soru ortaya çıkıyor: “Önce Mobil”, “Her Zaman Açık”, vb. Model medya ajansımız Köln model ajansı için mobil ve sabit görünümün akıllı bir kombinasyonunu tasarladı. Bazıları için full HD yüksek çözünürlüklü görüntüler, diğerleri için hızlı yükleme süreleri ve optimize edilmiş yollar (kullanılabilirlik). Bu, akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar gibi mobil cihazlar için ajansın kendi web siteleri ve internetteki kurumsal varlığı için bir zorunluluktur.

Medya ve web tasarımı, içerik ve sayfa yapısı, aynı zamanda kullanılabilirliğin tüm yönleri ve elbette müşterilerimizle tüm iletişim için çok çaba harcıyoruz – model medya bir çabadır, ancak buna değer! Yeni Fitness & Tattoo model ajansı için modeller ve rezervasyon yapanlar için modern, mobil bir çevrimiçi varlık oluşturmayı başardık. Gördüğünüz gibi, 2015’te medya eskisinden daha ayrıntılı – yine de yanınızda doğru model medya ajansı ile on binlerce okuyucuya çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Lukinski’deki model medya uzmanlarıyla iletişime geçin.

Oliver Wasko ve Guido Meisenheimer etrafındaki model ajansının tüm ekibine harika işbirliği için teşekkürler!

 

Model ajansı: Google’da 1. sayfa

Model ajanslarının bu tür yapılandırılmış çevrimiçi varlıklarının ne kadar verimli olduğunu Google’da“model ajansı Köln” için basit bir arama sorgusu ile görebilirsiniz.

 

Kontakt Button zu Model Media Agentur Experte Stephan M. Czaja

 

 

2015: Yeni gelenler ve top modeller için model ajansı

Yeni model ajansı CM Models yakında Almanya’nın moda dünyasının önde gelen casting ve rezervasyon ajanslarından biri olarak kendini kanıtlayacak. Ajans halihazırda sadece Köln’de değil, Hamburg ve Berlin’de de faaliyet gösteriyor. Modern medya, arka planda reklam ajansı ve güçlü bir model ajansı ekibi ile. Önemli her şeyi çevrimiçi olarak www.cmmodels.com adresinde bulabilirsiniz ! Bireysel fitness ve dövme modellerinin çeşitli sedcard indirmeleri – yüksek kalite standartlarında – veya özel olarak tasarlanmış resim materyali ile etkili başlangıç sayfası. CM Models’in yanı sıra Köln ve çevresinde VIA Modelmanagement veya Infamous Models gibi çok iyi ve saygın başka ajanslar da var. Moda ve model ajanslarıyla çalışmaktan her zaman mutluluk duyuyorum ve gelecekte bu harika büyük, küçük dünyanın küçük bir parçası olmayı umuyorum.

Moda ve modellik hakkında sorularınız varsa, CM Models tarafından hazırlanan ayrıntılı Model Terimleri Sözlüğüne göz atın. Burada sadece mankenler için mankenlik veya oyuncu seçmelerine nasıl başvuracaklarına dair değerli ipuçları bulmakla kalmayacaksınız. Yaratıcı yönetmenler ve ortakları gibi model arayanlar için de ilginç konular var. Burada acente komisyonları ve rezervasyon süreçleri hakkında ilginç bilgiler bulacaksınız.

_____

Basın iletişim

İletişim adreslerini burada bulabilirsiniz.