Mealmates – Lezzetli yemek siparişi, Köln için teslimat hizmeti öneriniz

Köln’de yeni iş modeli, Mealmates. Köln start-up’ta öğle ve akşam yemeği için yemek siparişi verebilirsiniz. Web sitelerinde sadece birkaç tıklama ile: teslimat hizmeti. Teslimatlar çevre dostu elektrikli scooterlar ile dar bir zaman aralığında gerçekleştiriliyor. Teslimat alanı Köln’ün tüm yoğun bölgelerini kapsar – Mediapark, Innenstadt, Ehrenfeld ve daha fazlası. Günlük değişen yemekler, etli ve vegan. Tatlılar da tabii ki. Ofislerde, ajanslarda çalışanlar için mükemmel hizmet. Bugün de o günlerden biriydi. Masa işlerle dolu ve takvimde bir randevu daha var. Açlık büyüyor! Bu yüzden öğle yemeğimi halletmeden önce yapmam gereken küçük bir içerik atölyesi vardı. Bir buçuk saat sonra işim bitmişti… ve acıkmıştım, yemeğe hazırdım! Şimdi de salata mı?

  • Menü: Sezar salatası 8,50 €
  • Marine edilmiş tavuk göğsü ile
  • Kurutulmuş domates
  • Zeytinler
  • Krutonlar
  • Ekstra ekmek ve sos

 

Online Sipariş – Mealmates Paket Servisinden Ceaser Salata

Bugün Mealmates teslimat hizmetinden ilk siparişimi aldım, doğrudan ofise. Sezar salata €8.50 marine edilmiş tavuk göğsü, kurutulmuş domates, zeytin ve kruton ile. Teslimat servisindeki arkadaşlar paketleme için zaten çok çaba sarf ettiler. Salata, ekmek, sos, her şey ayrı ayrı paketlenmiş ve çevreye duyarlı, kağıt içinde. Salata, gevrek, çeşitli ve her şeyden önce taze! Yanında küçük, lezzetli bir dip sos ve iki dilim kıtır ekmek vardı. Sonuçtan da görebileceğiniz gibi – çok lezzetli! %100 tamam ve dolu.

 

Kanıt! Mealmates ile online yemek siparişi lezzetli olabilir

essen-bestellen-lieferservice-koeln-italienisch-sushi-lebensmittel-online-ceasar-salad-buero-design

 

Google’daki incelemeler de sürekli olarak olumlu! Mealmates ile ilgili tüm değerlendirmeleri burada bulabilirsiniz.

“Lezzetli bir öğle yemeği için günlük arayışlara gerçek bir alternatif.”
“Kaydolmak ve sipariş vermek 5 dakikadan uzun sürmedi.”
“Günde sadece iki yemek var ama gerçekten çok iyiler”.

 

essen-bestellen-lieferservice-koeln-italienisch-sushi-lebensmittel-online-ceasar-salat

 

Online sipariş verin – Köln semtinden lezzetli yemekler

www.mealmates.de adresinden sadece birkaç tıklama ile öğle veya akşam yemeğinizi evinize veya ofisinize sipariş edin. Çevre dostu elektrikli scooterlar ile dar bir zaman aralığında kapınıza kadar teslim. Günlük menüm bu şekildeydi:

 

lieferservice-online-essen-bestellen-koeln-italienisch-sushi-lebensmittel-test

 

Cologne için diğer öneriler – Yemek dağıtım hizmeti

Kırsal kesimden evinize sağlıklı yiyecekler sipariş etmek isterseniz, hepsini Bauerntüte’de bulabilirsiniz. Gıda start-up‘ı hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.