L’ öneriyor: Chrome Tarayıcı için Momentum

Lukinski moderndir. Bu yüzden Lukinski’de ‘normal’ bir ofiste değil, Köln’deki Media Park’ta çalışıyoruz. Ortak çalışma alanı‘Startplatz‘da. Burada Köln’deki gerçek Silikon Vadisi atmosferini bulabilirsiniz. IT, medya ve online pazarlama ajanslarından birçok küçük, yeni dijital ajans. SEO & SEA, tasarım, içerik pazarlama, medya avukatları, programcılar ve çok daha fazlası.

Burada 10 Hızlı Parmak da dahil olmak üzere heyecan verici projeler bulacaksınız. 10+ milyon tekil ziyaret ve 50+ dilde hizmet yelpazesi ile dünyanın en popüler çevrimiçi yazım testi. Ve biz komşuyuz. Meselenin özü de bu. Çünkü her sabah kahve makinesinden masama giderken onun monitörlerini görüyorum.

 

 

Momentum, Latince mōmentum, “(bir) hareketin süresi” anlamına gelir.

 

line-luk-february

Momentum – Chrome Eklentisi

 

Monitörlerinden birinde her gün yeni, güzel bir atmosfer görüntüsü görüyorum. Değişiyor, ama sadece bazen, her gün değil. Bu çok güzel. Çok güzel. Ama nedir o? Artık biliyorum. İşte tasarımcılar, medya çalışanları, programcılar, pazarlama ve daha fazlası için gizli ipucum: Momentum!

Bireysel. Kişiselleştirilmiş. Momentum: Momentum ile Chrome Kontrol Panelinizi kişiselleştirilmiş bir görünümle değiştirebilirsiniz. Dijital çalışma alanınızı daha sakin hale getirmek için harika bir araç. Yine de görevlerinizden hiçbirini gözden kaçırmıyorsunuz. Günlük hedefinizi girdiğiniz harika bir özellik ” (resim 2) var! Sağ kenarda küçük bir yapılacaklar listesi daha var (resim 3).

 

    • Görevler ve organizasyon için yapılacaklar listesi
    • Bölgeden güncel hava durumu bilgileri
    • ‘Günün Hedefi’nizin peşinden gidin
    • Fotoğraftan ilham alan sade tasarım
    • “Uygulama” düğmesi hala tüm Chrome özelliklerini etkinleştiriyor

 

line-luk-february

 

Momentum – Ekran Görüntüleri

 

 

 

line-luk-february

 

Momentum – İndir