Almanya’nın yeni moda blogu – Minamia.de

Belki de Lukinski’nin moda yönünde giderek daha fazla geliştiğini zaten fark etmişsinizdir. Farklı modellik ve moda ajanslarındaki çeşitli görevlerin yanı sıra CM Models benim bebeğim – böyle yazabilir misiniz? Evet! Bu ortamda, doğal olarak medya teklifimizi kat kat genişletmek istiyoruz; bu nedenle, çeşitli çevrimiçi stratejilere ek olarak, özellikle bir tanesini, blog biçiminde multimedya içeriğini takip ettik.

Moda, Güzellik ve Yaşam Tarzı

Köln’deki Mediapark’ta birkaç yaratıcı oturumdan sonra konsepti yazdık: Blog dünyasını yeniden keşfetmeyeceğiz, burada onu yeniden tasarlamak istiyoruz! Bu nedenle Almanya’nın en iyi yeni moda blog yazarlarından biri olan Jasmin Kessler’i (Mina) ekibimize kattık. Jasmin Kessler moda blogculuğu alanında birçok farklı platform ve sosyal ağdan tanınıyor. Diğer şeylerin yanı sıra, yeni ürünler, yeni koleksiyonlar, yaşam tarzı trendleri ve tabii ki makyaj ve aksesuarlar hakkında rapor veriyor.

Medya Geçmişi, SEO ve daha fazlası

Medya arka planı, moda blogunun başarısı için belirleyici bir araçtır. Sadece yüksek kaliteli fotoğraflar, sağlam temellere dayanan görüşler ve makaleler gibi yüksek kaliteli içeriğe sahip bir moda blogu oluşturmakla kalmıyor, aynı zamanda dönüşüm optimizasyonu da dahil olmak üzere çeşitli çevrimiçi pazarlama yöntemleri de kullanıyoruz. Burada, ağırlıklı olarak moda sektöründe arama motoru optimizasyonu konusuna odaklanacağız, ancak çeşitli sosyal ağları da kullanacağız. Burada, sosyal medya ajansı olan ortak ajansımız Social Media One ile yakın bir şekilde çalışıyoruz. YouTube, Facebook ve Google Plus’ın yanı sıra Bloglovin aracılığıyla Twitter’dan Facebook’a kadar tüm önemli kanalları kullanıyoruz.

logo-02-web

 

Mobil de tabii ki

Elbette blogumuzu mobil cihazlar için de optimize ettik. İster iPhone ister en yeni Samsung akıllı telefonunuz olsun, bize istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. İster ofiste ister yeraltında olsun. Yeni moda blogumuzla, birçok insanın en iyi trendleri ve sektördeki profesyonellerden en son haberleri bulması için internette yeni bir yer yaratmak istiyoruz! Raporlarımız ve makalelerimiz objektif bir şekilde kaydedilmiş, kısa ve özdür.

 

Minamia.de - der neue Fashionblog!