Röportaj! Stephan Czaja CM Modelleri üzerine: “Dijital çağda kalite ve ağ oluşturma”.

Kölner Nachrichten’deki yeni röportaj model ajansımızın başarı öyküsü hakkında. Model ajansımız CM Models Büro, 2015 yılının başından bu yana heyecan yaratmaya devam ediyor. Her yeni günle birlikte yeni fırsatlar ortaya çıkıyor. Kölner Nachrichten yönetim faaliyetlerimizi özetledi. Kısacası bu, çevrimiçi pazarlama önlemlerimiz etrafında dönen başarının çeşitli yönleriyle ilgilidir. Ama aynı zamanda saf girişimcilikle de ilgili. Model ajansıyla ilgili röportajı buradan okuyabilirsiniz.

Model ajanı ve genç girişimci – Stephan Czaja ile röportaj

Serbest çalışan bir girişimci olarak, genellikle sekiz saatlik bir günden önce ofisten çıkmazsınız. Özellikle bir iş başlangıcında, her zaman sahada olmak önemlidir. Bu garanti, müşterilerin saygın acenteleri diğerlerinden ayırt etmelerini sağlar. Bu nedenle bir model ajansı olarak her zaman en iyilerden biri olma garantisine sahibiz. Sadece kariyerlerinin başında olan ve bizim tarafımızdan tanıtılan mükemmel genç modellerimiz yok. Son derece hızlı yönetim ve çok doğru ve hassas, zamanında organizasyon yoluyla müşterilerin değişmesi için çeşitli teşvikler de vardır.

  • Şimdi oku: Köln’deki Startup’lar: Çok yönlü hizmet sunan model ajansı

Bir modellik ajansında dijitalleşme ve kalite ile ilgili çeşitli soruların yanı sıra, CM Models’in reklam ve moda endüstrisindeki hızlı ve hızlı başarısı hakkında da konuşuldu. Bu röportaj kalite, ciddiyet ve girişimcilik ruhunu temsil ediyor. Bir girişimci olarak, özel ve profesyonel hayatı birleştirmek her zaman zorlu bir iştir. Ocak 2016’da gerçekleştirilen bu röportaj, şirketler ve pazarlamaları iyi tasarlandığında işlerin ne kadar hızlı ilerleyebileceğini gösteren ilk çalışmalardan biri.

Model ajansı ekibine çok teşekkürler

Bu noktada katkıda bulunanlara, model ajansı çevresindeki tüm ekibe de teşekkür etmek istiyorum. Buna moda fotoğrafçısı Oliver Rudolph’un yanı sıra başta Michelle Hamacher ve moda ve trendler konusundaki editoryal yetkinliğiyle her zaman ikna edici olan online moda dergisi FIV olmak üzere birçok serbest çalışan da dahil. Onlar ve diğerleri olmasaydı, bu kadar hızlı bir şekilde Almanya’nın en iyi model ajanslarından biri haline gelmek mümkün olmazdı. Röportaj ve CM Modelleri hakkındaki harika makale için Kölner Nachrichten’den Ralph Kruppa’ya (editör) çok teşekkürler.