Röportaj! CM Modelleri StartupValley Magazine Berlin’de

Pazartesi günü “Günaydın Basın” haftanın başlangıcını aydınlatıyor! Neyse ki bugün aybaşı ve Berlin dergisi StartupValley’deki yeni röportaj çıktı! Röportajda editör Sabine Elsässer ile Berlin ve Hamburg’un yanı sıra Paris ve Stockholm’de de giderek daha fazla ilgi gören model ajansımız CM Models hakkında konuşuyorum. giderek daha fazla dikkat çekiyor. Röportajda ajans ve model olma ve model olma hakkında birçok yeni cevap var. Online dergide çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi veriyorum ve tabii ki ekstra olarak genç girişimciler için ipuçları veriyorum!

 

“En önemli şey kendinize inanmaktır!”

Şimdi okuyun, Günder CM Models hakkında konuşuyor : Model Ajansı

Ne hakkında? Hepsi bir arada: Genç girişimciler, start-up’lar ve kurucular

Elbette, start-up’lara yönelik bir dergide, model konusuna ek olarak girişimcilik, yönetim, çevrimiçi pazarlama ve arama motoru optimizasyonuna da biraz odaklanıyoruz. Pek çok başarılı kurucu için olduğu gibi benim için de şu cümle geçerlidir: “Kendinize inanmalısınız”. Bu cümle StartupValley’deki röportajın başlığında da yer alıyor. Röportaj oldukça detaylı ve genç girişimcilere bir şirketin nasıl başarılı bir şekilde kurulacağı ve yapılandırılacağı konusunda da fikir veriyor.

Genç bir girişimci olarak kendinize inanmalısınız! Başlangıçta pek çok kişi fikrinizin iyi olmadığını, zaten var olduğunu, mantıklı olmadığını söyleyecektir. Ancak çaba gösterir, kendinizi ve “ürününüzü”, sadece şirketinizi değil medyanızı da sürekli olarak geliştirir ve optimize ederseniz, er ya da geç kalıcı bir başarı elde edersiniz. Bu röportaj ile genç girişimcilere kendi işlerini kurma yolunda biraz ruh vermek istiyorum!

Model ajansı hakkında röportaj – başarı hikayesi

Doğrudan röportaja gitmek için buraya tıklayın:

Interview im Startup Valley Magazin (Berlin) über CM Models

Röportaj için Sabine Elsässer ‘e (StartupValley News) çok teşekkürler!

 

 

MODEL KİTABI Amazon’da sadece 29.90’a!