Sıcak Şeyler: CM Modelleri

Model ajansı henüz resmi olarak piyasada olmasa da, CM Models zaten hayatta ve tekmeliyor. CM Modelleri, Ren Nehri kıyısındaki metropolde medya dünyasını başka hiçbir şeye benzemeyen bir şekilde kutuplaştırıyor. Daha fazlasını okumak isterseniz, Fashion-Interview.com’da başarı hikayesi hakkında büyük bir röportaj var : CM Models. Ayrıca Stylight’ta model olmakla ilgili bir röportaj da bulabilirsiniz.

HABERLER > 2015 yılında kurulan CM Models 2016 yılında en iyi model ajanslarından biri seçildi! 2017 yılında Bravo & Bravo Girl de CM Models’i Almanya’daki en iyi 10 model ajansından biri olarak seçti!

Modeller

CM Modelleri, Berlin’den Hamburg’a

Çalışmalarımıza yaklaşık dört ay önce başladık: İnşaat. Ajanstaki günlük medya çalışmalarımızın yanı sıra, elbette bunun finanse edilmesi gerekiyor. Pazara hızlı bir giriş yapma riskini almak istemedik, bunun yerine 2014 yazında hayal ettiğimiz yeni, yüksek kaliteli, multimedya varlığına sahip bir ajans istedik. Kutuplaştırıcı isimleri ve parlak modelleri olan bir model ajansı. Keşiften oyuncu seçimine ve rezervasyona kadar profesyonel ekibimizi de unutmamak gerekir. Modern satış ve pazarlama kanallarımız, web’den sosyal medyaya kadar güçlü medya ortaklarımız var. Bugün portföyümüzde zaten güçlü ve talepkâr moda modellerimiz var. Dosya doluyor: 30 profesyonel model, deneyim ve esprit ile.

Medya & basın ilişkileri, ajans & TV görünümü

Ya şimdi? Medya ve basın çalışmaları, çok sayıda medya ve basın çalışması. Moda ajansları, moda markaları, tasarımcılar ve hatta cast ajansları ile klasik iletişim kanallarına ek olarak, bir model ajansı olarak doğal olarak dijital medyaya yüksek bir talebimiz var. Güçlü medya ortaklarımız sayesinde sosyal medya alanında yüksek puanlar alabiliyoruz. Facebook hayran sayfamızda şimdiden 1000’in üzerinde hayranımız var (teşekkürler!). Ve devam ediyor, sosyal medyada iletişim için tabanımızı genişleteceğiz. Ayrıca, güçlü medya bağlantılarımız var, daha sonra 2015 yılında kapsamlı bir raporlama ve ilk iki röportaj ile bir TV formatında yer alacağız. Ayrıca CM Models ile daha fazla medya ortağının ilgilenmesini sağlamak için de çalışıyoruz.

Şimdi Noel geliyor ve ben gerçekten tatile gitmek istiyorum (sadece bir kez). Ancak bu iptal edildi, çünkü genişliyoruz! 2015’in başında medya varlığımızı tamamen yenilemek, iç yapılarımızı geliştirmek ve model portföyümüzü özellikle güçlü karakterlere sahip erkek modelleri ekleyerek biraz daha genişletmek istiyoruz. Buna ek olarak, personelimizi yeniden yapılandıracak ve profesyonelleştireceğiz. Her şeyi kapsayan bir sürü kelime, bir sürü iş. Ancak bu şekilde önümüzdeki yıl CM Modellerinin Almanya çapında tanınmasını sağlamak için iyi hazırlanmış olacağız.

Daha fazla bilgi

Bizi YouTube ve Instagram gibi diğer sosyal ağlarda, sosyal ağdaki model ajansı hesaplarımızda da ziyaret edebilirsiniz: özel görüntüler, sahne arkası çekimleri ve yeni sedcardlar. Basın soruları ve daha fazlası için lütfen istediğiniz zaman benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.