Logo-Banner des Cologne Fashion Days 2014

CFD – Köln Moda Günleri 2014

CFD – Köln Moda Günleri 2014: Moda günleri ilk kez Köln’de gerçekleşecek. Üç günlük moda fuarı, diğer şeylerin yanı sıra, yüksek kaliteli (aynı zamanda uygun fiyatlı) moda, çeşitli üst düzey etiketler ve genç couture sunuyor.

İlk seferini asla unutmazsın, öyle demezler mi? Evet, gerçekten de Köln limanındaki ilk Köln Moda Günleri 2014’ü asla unutmayacağımı düşünüyorum. CFD ilk kez Köln, Almanya ve çok özel bir ortak ülke olan Hollanda’dan 40’ın üzerinde farklı katılımcıyla gerçekleşti! Köln Moda Günleri 2014’te en yaratıcı stantlar Hollandalılarındı; genç tasarımcıların çok klasik, minimalist siyah-beyaz desenli moda parçalarından, stantlarını renkli, saykodelik 90’lar desenlerinde tutan moda sahnesinin çok yaratıcı kuşlarına kadar.

CFD 2014’ün teaser’ı ve ilk TV yayını

Sahada sadece RTL gibi özel yayıncılar yoktu. Köln’deki CFD 2014 hakkında ilk haber yapan Westdeutscher Rundfunk (WDR) oldu.

[Video nicht mehr verfügbar]

Yer: Dock.One / The New Yorker Cologne

Bu yılki Köln Moda Günleri Dock.One ‘da, daha doğrusu Ren Nehri’nin sağ tarafında Mülheim bölgesinde (Hafenstraße 1) The New Yorker’ın desteğiyle gerçekleşti. Eski fabrikalar ve çok duygusal, atmosferik rıhtımlarla çevrilidir. Çeşitli stantlar sade, modern ve net bir şekilde düzenlenmişti. Böylece hızlı bir şekilde genel bir bakış elde etmek de mümkün oldu. Devasa beyaz deponun üst katında, beyaz sandalyeler ve kanepeler üzerinde bir alan bulundu – rahatlayın. Köln Moda Günleri 2014 benim ve markalarım için çok ilham verici oldu. Çeşitli küçük moda stantlarının yanı sıra, elbette kapuçino, Kölsch ve küçük kekler şeklinde bol miktarda içecek de vardı. Her model etkinliği için önemli bir ayrıntı, sonuçta biz de acıkıyoruz.

CFD – Köln Moda Günleri 2014’ün Sonucu

“Küçük ama güçlü” diyebilir miyiz? İlk CFD harikaydı, güzel insanlar, renkli seyirciler, yüksek kaliteli gerçekleştirme. Küçük sergi alanları şapkalar, elbiseler ve aynı zamanda Lady Gaga’nın süslü ayakkabılarıyla doluydu. Dock.One’daki temiz beyaz mobilyalar odağı tam olarak koleksiyonlara çekti. Bir noktada biraz daha eğlence iyi olabilirdi, örneğin doğrudan sergilerin bulunduğu stantta birkaç canlı çekim. Üzerinde uzun elbiseli bir model olan büyük bir salıncağa ne dersiniz? Ancak: Yüksek düzeyde şikayet etmek istemiyorum, çünkü harikaydı! Ve eminim Köln Moda Günleri 2015’te her şey daha da görkemli olacak.