Fashion-Interview.com – Tasarımcılar, Kreasyonlar ve daha fazlası

Moda fuarlarında ve defilelerde, moda ve mankenlik ajanslarıyla yaptığımız günlük medya çalışmaları sayesinde birçok ilginç kişiyle tanışıyoruz – ve daha da heyecan verici hikayeler! Biz de reklam ajansımızda blog yazmayı çok sevdiğimiz için, birkaç arkadaşımızı, tanıdığımızı ve daha fazlasını bir web sitesinde tanıtmak istedik! Defilelerin sorunsuz geçmesini kim sağlıyor? Yeni trendler, koleksiyonlar, fikirler ve hikayeler. İşte şimdi FIV Magazine‘de bulacağınız şey bu!

Sahne arkasındaki tasarımcıları istiyoruz!

Yeni röportaj ağımızda, modanın tüm genişliğini keşfetmek ve perde arkasındaki tasarımcılarla tanışmak istedik. Yaratım, üretim, halkla ilişkiler veya pazarlama: FIV Magazine’de size günümüzün çılgın moda dünyasının küçük bir bölümünü gösteriyoruz! Defilelerin sorunsuz geçmesini kim sağlıyor? Kim ilham veriyor ve kim koleksiyonların günün sonunda dünya metropollerindeki giysi raflarına zamanında asılmasını sağlıyor? Moda dünyasını tanıyın

Önce mobil – yeraltı, şehir, kampüs, her yer

Berlin’de, Hamburg’da ya da Münih’te insanlar cep telefonlarına bakıyor. Zaman geçirmek için okuyorlar. İster işte ister üniversiteye giderken olsun – insanlar her zaman her yerde okuyor! Bu nedenle en başından beri sistemimizin özellikle mobil cihazlarla, yani akıllı telefonlar ve tabletlerle uyumlu olduğundan emin oldum: Mobile First. Bu şekilde, herkes her zaman ve her yerde en yeni koleksiyonlar ve tasarım parçaları hakkında bilgi edinmek için her yerden ve hareket halindeyken tasarımcı röportajlarına erişebilmelidir.

Alessandra Ambrosio Röportajı @FIV Magazine

Projenin en başından itibaren tam bir başarıya ulaşmasını sağlamak için ünlü ve moda editörü Michelle’i ekibimize dahil ettik. Bundan böyle Fashion-Interview.com’un baş editörü olarak görev yapacak. Erdbeerlounge gibi online dergilerde edindiği deneyimin yanı sıra yetkin görünümü, organizasyon yeteneği ve VOX TV kanalında aldığı eğitimle de öne çıkıyor. Orada diğer işlerinin yanı sıra “Prominent” yazı işleri departmanında çalıştı. Moda ve etkinliklere, eğitime, çalışmalara vb. güçlü ilgi. Bütün bunlar ona yeter! Onunla çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Daha fazla bilgi

Moda röportajlarını okumak istiyorsanız, şimdi ve burada www.fivmagazine.de adresinden yapabilirsiniz.