Köln için şık reklam – Bauerntüte

Resmi lansmanı 24.11.2013 Pazar günü yapılacak olan www.bauerntüte.de için şu anda ilk el ilanlarını bastırmış bulunuyoruz. Orta hedef kitleye, çocuklu ailelere, az zamanı olan serbest meslek sahiplerine ve bölgesel/ekolojik farkındalığa sahip kişilere yönelik reklamlar. Basit iletişim için harika bir çizgi roman tasarımıyla: ‘Delicious’.

Çiftçi çantası ile Köln’ün seçkin çiftliklerinden yöresel yiyecekleri doğrudan evinize getiriyoruz. Sosisli, vejetaryen ve küçük tadımlık olmak üzere üç farklı torbada taze, lezzetli ve yöresel. Reklam, özellikle de broşürün tasarımı da geniş bir kitleyi hedefliyor, ancak reklam özellikle ailelere yönelik. Gelecek için çok fazla potansiyeli olan harika bir proje.

Bauerntüte | Lukinski Media Köln | Management & Design

Uzmanından şık reklamcılık

Şık reklamcılık söz konusu olduğunda, du Lukinski olarak biz uzmanız. Her projeye sevgiyle yaklaşıyor, medyayı müşteriler ve hedef gruplarla yakın temas halinde hayata geçiriyoruz. Hobimizi mesleğimize dönüştürdük ve Köln’deki (Mediapark) yaratıcı ofisimizde Hamburg, Düsseldorf, Berlin ve Hannover’den çok sayıda müşteri için harika reklam kampanyaları ve medyalar gerçekleştirmeyi seviyoruz.

Bu projeye çok fazla sevgi kattık: sonuçta ortaya şık bir reklam çıktı. Bizim için sadece “Bauerntüte” için bir tasarım “yapmak” değil, aynı zamanda Manuel Perera’nın (sahibi) bu çevrimiçi gıda mağazası projesine ne kadar sevgi ve bağlılık gösterdiğini ifade etmek de önemliydi. Bu, bölgesel gıda, çeşitlilik ve yerellik, bölgedeki çiftçilerle bağlantı ve müşteriler ve tüketiciler için gıda bilgisi ile ilgilidir. Bu nedenle Köln merkezli start-up Bauerntüte’yi şık bir reklamla desteklemek istedik. Logo, kartvizit, el ilanı, web sitesi, fuar standı ve online mağaza. İlk sonuçlar mükemmeldi: gıda fuarında el ilanlarını test ettik, en iyisi! Şu anda online mağazada altı aydan fazla veriye sahibiz ve istikrarlı büyümeden dolayı mutluyuz. Bauerntüte yakında Berlin’den Düsseldorf’a kadar tüm Almanya’da satışa sunulacak. Biz bundan memnunuz!

İletişim

Siz de güzel reklam materyalleri konusunda hevesliyseniz, lütfen bizi istediğiniz zaman arayın.

Şık reklamcılık söz konusu olduğunda biz profesyoneliz.