Preview 2014 | K1 Galerie Köln | Lukinski

L’Kultur: K1 – 27.06. – Şehir Merkezi Galerileri

Yaz, güneş, Köln ve sanat! Herkes için kendimize saklayamayacağımız içeriden bir ipucu! 27 Haziran’da Köln şehir merkezindeki tüm galeriler gece yarısına kadar açık olacak – hem de ücretsiz! Köln’deki 15 ‘ten fazla galeride sergiler, etkinlikler vb. yer almaktadır. Köln’deki L’Kultur: Lukinski en ilginç ve kışkırtıcı sanatçılara önceden bir göz attı. Köln’deki K1 için önerilerim!

Evet, sanatı seviyorum, özellikle de Köln şehir merkezindeki galerileri. Sanat her zaman yenidir. Moda gibi, sürekli değişiyor ve her zaman güncel. Neyse ki sanat galerilerinde durum farklı, onlar varlar ve kalıyorlar. Hatta bazıları temel kurumlar haline geliyor. Köln’de kaybolmamanız ve şehir merkezindeki en güzel galerilere bir bakışta ulaşabilmeniz için Köln şehir merkezindeki en önemli galerileri sizin için burada özetledik. Sanatla ilgileniyorsanız, Köln kesinlikle sizin için doğru yer. Harika müzelerimiz, genç bir sanatçı ortamımız ve aynı zamanda her sergi, vernissage ve sanat dünyasının diğer tüm önemli olayları için şık odalarımız var. Burada Köln şehir merkezindeki en önemli galerileri bulacaksınız:

Weiterlesen...Daha fazla bilgi için: www.k1-gallerien.de (2014 sonundan beri artık mevcut değil)

_____

15 En Ä°yi Galeriler Köln Şehir Merkezi

İlham mı geldi? Şehir merkezinde 15 galeri ve hepsi 24:00’e (27 Haziran) kadar açık! Galerilerde çeşitli sergiler ve sanatçılarla canlı etkinlikler düzenlenmektedir. İşte sıcak noktalar, bu ve diğer olayların gerçekleştiği yerler:

 

K1 PLANLAMA
15 Köln Galerisi – One City

Lageplan 2014 | K1 Galerie Köln | Lukinski

Peter Rudl şöyle der: “Sanat normalliğin doğal düşmanıdır!” O haklı! Yeni daha iyidir! Yeni sanat bir trend belirleyicidir. Sanattan medya ve moda için çok şey yorumlayabiliriz. Güncel trendleri toplumda ve aynı zamanda bireyde – sanatçı/tasarımcıda görüyoruz. Sanatçılar da tıpkı bizim gibi yeni bir şeyler yapmaya cesaret ediyor! İlham almak isteyenler birkaç gün içinde, 27.06.2014 tarihinde Köln’de bu şansa sahip olacaklar.

Weiterlesen...Daha fazla bilgi için: www.k1-gallerien.de

Weiterlesen...27.06.2014 tarihli K1 Sergileri (PDF)

 

_____

K1 OLMAZSA OLMAZLAR #1
Nathalie Pirottes tarafından “Tuval üzerine yağlıboya”

Nathalie Pirottes| K1 Galerie Köln | LukinskiNathalie Pirottes, aynı anda hem şehvetli hem de abartılı olan pinup kızlarını fotoğraflıyor. Nathalie, fotoğraflarının arka planlarını temel unsurlara indirgiyor. Bu, modellerini fotoğrafta çok mevcut kılıyor. Nathalie’nin uzmanlık alanı modele odaklanmasıdır. Dişi bir aslan, bir geyik olur ya da kabarık mavi bir tavşan maskesi takar.

#1. Nathalie Pirottes “Die Kunstgallerie”, 50667 Köln.
Önizleme etkinliği 28 Haziran 2014 tarihinde gerçekleştirilecek olan sergi Ağustos 2014’e kadar “Die Kunstgalerie”, St.-Apern-Straße 20, 50667 Köln adresinde görülebilir.

Bilgi ve iletişim için 0157 76657983 veya diekunstgalerie@gmx.de adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 

K1 OLMAZSA OLMAZLAR #2
“Courtesy Gallery by Hannes Norberts

Hannes Norberts| K1 Galerie Köln | LukinskiHannes Norbert’in üçüncü kişisel sergisi Nathalie Pirotte’ninki gibi, sadece Noberts kendini sadece resimle sınırlamıyor. Galerinin tamamı beyaz. Sadece beyaz. Tek renk izlenimi etkileyici resimlerinden geliyor. Mavi bir yüzme havuzu, suyun üzerinde bir dalış tahtası, mavi. Tüm tuvalleri dolduran yazı tipleri. Hannes Norberts size ilham verecek. Sergisi sizi ‘görmeye’ davet ediyor.

Hannes Norberts “Galerie Klaus Benden”, 50667 Köln.
Cuma günü saat 20:00’de Norbert’in kişisel rehberliğinde galeri turu. “Glalerie Klaus Benden”, Helenstraße 2, 50667 Köln adresinde bulunabilir.

Bilgi ve iletişim için 0221 2806858 veya info@galerie-klaus-benden.de adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Klaus Benden Gallery’nin web sitesi

 

K1 OLMAZSA OLMAZLAR #3
Marina Gadonneix tarafından “Görüntüden Sonra”

Marina Gadonneix| K1 Galerie Köln | LukinskiMarina Gadonneix’in eserleri sahnelenmiş mekânlardır. Evet, odalar! Moda dünyasına yapılan gönderme hemen göze çarpmıyor, ancak Marina’nın tüm mekânsal tasarımları kesinlikle göz alıcı. Odanın sınırlarının ziyaretçi için kaybolduğu saf, yoğun renk geçişlerinden monoton gölge duvarlara kadar. Marina görsel efektler konusunda profesyoneldir. Paris’te doğdu ve 2006 yılında Prix HSBC pour la Photographie ödülünü aldı. Üçüncü GÖRÜLMESİ GEREKENLER önerimiz 27 Haziran 2014 içindir.

Marina Gadonneixs “Galeri Kaune, Posnik, Spohr “da.
Sergiyi 16 Ağustos’a kadar Gereonskloster 12, 50670 Köln adresinde bulabilirsiniz.

Kaune, Posnik, Spohr’un web sitesi