Bildmontage, Buch und Text-Dokument vom Buch "Social Media Marketing"

SMM! Kitap – Sadece birkaç gün kaldı

Beklenmedik talep nedeniyle, “Social Media Marketing für Modeunternehmen & -Label” kitabının yakında yayınlanacak olmasıyla ilgili bilgileri içeren küçük bir makaleyi burada bulabilirsiniz.

Ä°lkbaharda işe başladım. Önce çok fazla araştırma yapıldı – sosyal medya yönetimi, sosyal medya pazarlaması – uzmanlar ne diyor? Ä°kinci adımda, moda kavramını sosyolojik bir bakış açısıyla keşfetmek istedim, moda nedir ve nasıl işler? Burada Simmel’in 1905 yılındaki çalışmalarına çokça atıfta bulunuyorum. Göreceksiniz, Simmel’in moda felsefesi 1905 yılında da bugün olduğu kadar geçerliydi ve 2015 yılında da öyle olacak. Üçüncü adım, moda şirketlerinin sosyal ağlardaki günlük yaşamı hakkında bilgi edinmek için beni şirketlerdeki aktif yöneticilere götürdü. Dürüst yanıtlar alabilmek için kitapta alıntılanmayan uzmanlarla toplam dört derinlemesine görüşme gerçekleştirdim.luk-news-buch-social-media-marketing

Haziran ayının başında, yeni medya uzmanlığımla ilgili iki bilimsel temel ve dört uzman röportajı yaptım. Vay canına. Bir sürü metin. Bir sürü metin. Derlemek, değerlendirmek ve yazmak iki ayımı aldı. Ajans çalışmaları, online mağazalar, model ajansları, proje alımı, tasarımlar ve çok daha fazlasının yanı sıra, moda ve moda düşüncesi özelinde sosyal medya pazarlaması üzerine yaklaşık 100 sayfalık bu çalışma ortaya çıktı. Kitap, trendleri, düşünce biçimlerini ve aynı zamanda Alman ve uluslararası moda şirketlerinin küçük en iyi uygulama örneklerini ele alıyor. Önümüzdeki günleri ve haftaları dört gözle bekliyorum.

Bir alıntı, bölüm 1.3.3 – SMM’nin (Sosyal Medya Pazarlaması) farklılaştırılması:

Küçük alıntı, giriş

"Bu kitabın odak noktası, SMM'nin moda şirketleri, moda perakendecileri ve moda etiketleri için hedef gruplar ve içerik bağlamında uygunluğunu ve faydalı uygulamalarını bulmak, analiz etmek ve değerlendirmektir. Amaç, moda şirketleri için SMM'yi açıklamak ve araştırma görüşmelerine dayanarak sosyal ağlardaki etkileşim oranlarıyla ilgili olarak başarılı SMM için perspektifler göstermektir. Araştırma ve görüşmelerde çok kanallı yönetim, sosyal medya yönetimi, sosyal kampanya ve kitle kaynak kullanımı konuları ele alınmıştır. Sosyal ağın artan erişimi ile moda şirketleri, müşteri ve ilgili tarafları kazanmak ve onları marka hayranları olarak bağlamak için ilginç bir ek, sanal pazarlama ve iletişim kanalına sahiptir."

 

Başka bir yayın, ilk kitap kapağı tasarımları, güncellemeler ve bilgiler için www.lukinski.de/buecher adresini ziyaret edin