Bilet ön satışı: WebvideoCon 2015 – Video Pazarlama Konferansı

WebvideoCon 2015, Digital Cologne (IHK) kapsamında 24.03.2015 tarihinde gerçekleştirilecektir. Lukinski’den süslü bir etkinlik web sitesiyle. SEO-Day 2015, DigicomCamp ve diğer küçük projelere ek olarak, bu zaten sorumlu olduğumuz dördüncü büyük çevrimiçi pazarlama etkinliği! Bu nedenle, bize duyduğunuz güven için size çok teşekkür ederiz. Üst sınıf konuşmacılar (Google, YouTube dahil) ve konferanslar katılımcıları bekliyor(biletler kesinlikle sınırlıdır).

Video Pazarlama Konferansı

Video Pazarlama Konferansı bu yılki Digital Cologne 2015’in bir parçası olarak gerçekleşecek (daha fazlası aşağıda). OM etkinliği netspirits (online pazarlama ajansı) tarafından düzenlenmektedir. Google (Jan Wiecers, Ürün Başkanı) ve Youtube (Michael Complojer, Marka Başkanı) katılımcılar arasında yer alıyor.

“Şirketiniz için başarılı video pazarlamayı nasıl kullanabileceğinizi doğrudan yaratıcılardan öğreneceksiniz. Online video pazarlamanın potansiyeli ve artan önemi hakkında daha fazla bilgi edinin. WebvideoCon 2015, hareketli görüntülerle çevrimiçi iletişim konusunda pratik bilgiler, ipuçları ve yasal konulara odaklanıyor. Sektörden uzmanlarla doğrudan konuşun ve sorularınızı sorun.”

Konuşmacı seçimi mükemmel ve sadece isimlerle bile parlıyor. Etkinlik, Digital Cologne’un desteğiyle ünlü online pazarlama şirketi netspirits tarafından sunulmaktadır. Konferanslar diğerlerinin yanı sıra şu kişiler tarafından verilecektir:

 

Yer: IHK Köln

 

Dijital Köln

Digital Cologne, çevrimiçi pazarda dijitalleşmenin sunduğu fırsatları gösteriyor. Çeşitli sektörler, ajanslar, şirketler ve eğitim ve profesyonel dünya için. Köln Ticaret ve Sanayi Odası’nın girişimi Köln bölgesindeki fırsatları ortaya koyuyor. Digital Cologne 2015’in amacı güçleri birleştirmek ve dijital geleceğe doğru kararlı bir şekilde ilerlemektir.

[vc_tweetmeme type=”horizontal”]

 

Özel – 1 Numaralı Tweet

– Lukinski (@LukinskiPower) 21 Şubat 2015

 

Diğer bağlantılar