Lukinski Masterclass çevrimiçi! İçerik Pazarlama, SEO ve İş Dünyasını Öğrenin – My Knowledge

Masterclass’ımıza hoş geldiniz! Yılın başından beri YouTube kanalımda düzenli olarak yeni videolar ve Online Pazarlama Masterclass‘ımda daha da özel videolar yayınlıyorum.

Masterclass’ı neden kurdum?

2015 yılından beri sadece kendi markalarıma odaklanıyorum. Bir yatırımcı olmadan, her şey kendi kendine yapılır. Bundan önce, e-ticaret, emlak portalları, gıda, moda, sosyal pazarlama ve çok daha fazlası için birçok farklı şirket için “reklam ajansı” olarak çalıştım. Başarıya bağlı olarak elbette çalışan sayısı da artıyor. İçerik pazarlaması o kadar karmaşık ki atölye çalışmalarını kaydetmeye başladım. Bu şekilde, çalışanlarım bilgiye istedikleri zaman erişebilirler. Masterclass ile bilgi veritabanının büyük bir bölümünü sizin için çevrimiçi hale getiriyorum.

Masterclass’ın açıklaması: Çalışanlar, Üyeler ve Müşteriler

Ä°pucu! Bilgilerimin %80’i tamamen ücretsiz olarak verilmektedir! Çalışmalarıma destek olmak istiyorsanız, YouTube kanalımı takip edin ve videolar için bir iki beğeni bırakın. Daha ister misin? Gel:

Ben kimim?

Benim adım Stefan M. Czaja. Tabiri caizse bulaşıkçılıktan kendi çabalarımla yükseldim. Ortaokula gittim, mesleki eğitimimi tamamladım (iş adamı olarak), sonra mesleki bakaloryamı aldım, okumaya başladım, tekrar bıraktım, bir reklam ajansı kurdum. O zaman tüm yumurtalarımı tek bir sepete koymak istedim. 2015 yılından beri kendi markalarımı oluşturuyorum. Yüzlerce projeden edindiğim bilgileri şimdi çalışanlarıma aktarıyorum. Masterclass’ta tam olarak aynı becerileri öğrenebilirsiniz!

Ä°çerik pazarlaması ile ne elde ediyorsunuz?

Şu anda ayda yaklaşık 220.000 ziyaretçiye ulaşıyoruz, bu da yılda neredeyse 2,8 milyon ziyaretçi anlamına geliyor. Pahalı reklamlarla değil, organik, iyi içerikle bir milyondan fazla kişiye ulaşırsanız, bir daha asla yeni müşteriler konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Kendi başlarına kaydolacaklar! İçerik pazarlamasının büyüsü ve ruhu budur.

Youtube’da neredeyse %80 ücretsiz

Youtube’daki girişimci kanalımı takip edin!

Masterclass’a şimdi başlayın

Ä°pucu! Bilgilerimin %80’i tamamen ücretsiz olarak verilmektedir! Çalışmalarıma destek olmak istiyorsanız Youtube’daki girişimci kanalımı takip edin ve videolara bir iki beğeni bırakın. Daha ister misin? Yenisine katıl: