Almanya’da Fotoğraf Stüdyoları ve Fotoğraf Çekimleri – Röportajda 11Fotoğrafçı

Mükemmel fotoğraf çekimi, en güzel fotoğraf stüdyoları – tüm bunlar artık Berlin, Münih, Köln ve Almanya’daki diğer 6 stüdyoda 11Photographers ‘da bulunabilir. Azim ve hırsla, stüdyo fotoğrafçılığı zincirinin ve yüksek kaliteli fotoğrafçılık etrafındaki modern konseptin yoluna eşlik ediyoruz. Nerede olursa olsun, 11Photographers ile Almanya’nın her yerinde mükemmel fotoğraflar elde edersiniz. Ä°ster Berlin, Hamburg veya Münih olsun – portre, çift, aile veya iş. Biraz daha bilgi edinmek istedik ve 11Photographers’ın iki kurucusu Tim Konetzki ve David Malek ile bir röportaj için bir araya geldik.

11Photographers’ın arkasındaki konsept nedir?

Satın alma sürecinden başlayarak, fotoğraf çekiminden önceki kişisel görüşmeye ve fotoğraf çekimi deneyimi sırasında bireysel ve tanıdık ilgiye kadar çok yoğun müşteri hizmetleri. Her bir müşteri talebini karşılamak için ürün yelpazemizle mümkün olduğunca spesifik olmaya çalışıyoruz. Zaman zaman sunduğumuz 44 farklı ürünümüz oluyor. Ve trend yükseliyor! Buna ek olarak, müşterilerimiz için özel olarak hazırlanmış benzersiz bir randevu rezervasyon hizmeti sunuyoruz. Rezervasyon portalımız, her müşterinin istediği yer için haftanın 7 günü 24 saat çevrimiçi randevu alabilmesi avantajına sahiptir. Herhangi bir üçüncü taraf çevrimiçi randevu rezervasyon çözümü kullanmıyoruz, ancak bu aracı kendi bünyemizde geliştirdik ve programladık. Müşterilerimiz, randevu rezervasyonuna kadar çevrimiçi satın alma sürecinin her adımı hakkında e-posta ile bilgilendirilir.

Sahada, müşteriyle üç çalışan tarafından kişisel ve bireysel olarak ilgilenilir. Bu, her müşterinin tam olarak istediği hizmeti / görüntüleri aldığı anlamına gelir. En yüksek hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Çünkü yalnızca bir hizmetten son derece memnun olan bir kişi deneyimlerini arkadaşlarına ve tanıdıklarına aktaracaktır. Makyaj sanatçılarımız ayrıca tanınmış TV yapımları, güzellik şovları vb. için de çalışmaktadır. Bu profesyonellik seviyesi, bizden fotoğraf çekimi deneyimi satın alan her müşteriye fayda sağlar. Müşteri için katma değer sadece güzel resimler değil, daha ziyade deneyim faktörüdür. Fotoğraf çekimi sırasında müşteri her zaman odak noktamızdır.

Aileler, çiftler ve bekarlar için fotoğraf çekimleri – teklif

Fotoğraf stüdyolarının yelpazesi, düğün fotoğrafçılığından iş adamları ve kadınlar için iş çekimlerine kadar çeşitli konu alanlarını içerir:

Bu fotoğraf stüdyosu projesi fikri nasıl ortaya çıktı?

Bunu açıklamak nispeten kolaydır. Güzel aile veya iş başvurusu fotoğrafları çektirmek için bir fotoğraf stüdyosuna gittiğimizde, genellikle sonrasında canımız sıkılmaktan daha fazlasını yapıyorduk. Kalite, özen ya da özellikle uygulama, arzulanandan biraz daha fazlasını bıraktı. En hafif tabiriyle bebeklik fotoğrafları bile bir felaketti. Bu güzel zamanı bir deneyim karakteriyle birlikte fotoğraflarda yakalamak bizim tutkumuz. Bu deneyimi genelleştirmek istemiyoruz, farklı sağlayıcılar arasındaki uçurum bunun için çok geniş. İşte tam da bu nedenle, ister Berlin’de, ister Hamburg’da, ister Münih’te veya Köln’de olsun, kaliteden ödün vermeyen bir hizmet sunmak istiyoruz. Bu deneyimden bir start-up doğdu.

11Photographers ismi nasıl ortaya çıktı?

11Photographers, Almanya genelinde 11 şehre yayılmış, sektördeki profesyonellerden oluşan ülke çapında bir topluluktur. Kendimizi bir fotoğraf stüdyoları zinciri olarak görmüyoruz. İşbirliği anlayışımızın marka ismine de yansıması bizim için önemliydi. Çünkü ekipteki her bir kişi 11Photographers’ı oluşturuyor. Kısacası, logomuz gibi yuvarlak olmalı.

Müşteriler için hangi paketler mevcut? Hangi fotoğrafçılık veya çekim stilleri sunuluyor?

Halihazırda ne tür hizmetler sunduğumuzu kabaca göstermek amacıyla müşterilerimiz için çeşitli ürün kategorileri oluşturduk. Unutmamak gerekir ki, her isteğin mümkün olduğunca yerine getirilebilmesi için her müşterimizle çok kişisel ve bireysel olarak çalışıyoruz.

Berlin, Hamburg, Münih… Hangi şehirlerde çalışıyorsunuz?

Bizi şu anda Berlin, Hamburg, Münih, Köln, Hannover ve Stuttgart’ta bulabilirsiniz. Frankfurt am Main, Leipzig, Dresden ve Nürnberg gibi başka lokasyonların açılması için şimdiden titizlikle çalışıyoruz. Bununla birlikte, sağlıklı bir şekilde büyümemiz ve böylece kendimiz için belirlediğimiz yüksek kalite standartlarını her zaman korumamız bizim için önemlidir.

Müşterinin bakış açısından: 11Photographers nasıl çalışıyor, bir çekim seçiminden çekime giden yolu açıklayabilir misiniz?

Bir müşteri web sitemizi ziyaret eder: www.11Photographers.com ve ürünlerimiz hakkında genel bir bilgi edinir ve tercih ettiği fotoğraf çekim deneyimini seçer ve kendisine en uygun pakete karar verir ve alışveriş sepetine koyar.

Burada müşterilerimize özel bir hizmet sunuyoruz. Sitemiz SSL şifrelemesine sahip olduğundan, müşterilerimize çevrimiçi ödeme işlemlerinde mümkün olan en yüksek veri güvenliğini garanti ediyoruz. Buna ek olarak, sektörde “online nakit ödeme” sunan ilk şirketiz. Bu, yukarıda açıklandığı gibi bir ürün satın aldığınız ve e-posta veya SMS ile bir ödeme fişi aldığınız ve daha sonra çevrenizdeki herhangi bir ödeme noktasında bununla ödeme yapabileceğiniz anlamına gelir. (Örneğin, DM. Real, Telekom Store, Penny, Mobilcom Debitel Store ve çok daha fazlası).

Fotoğraf çekimi için ödeme yaptıktan sonra, bir sipariş onayının yanı sıra randevu için bir kod ve ücretsiz bir PDF kuponu alacaksınız. Bunu bir hediye fikri olarak, aşk için, bir doğum günü için veya sadece bir teşekkür olarak kullanabilirsiniz. Bu kodla, şehrinizde istediğiniz bir tarihi kolayca ve rahatça seçebilir ve web sitemizden 7/24 bağlayıcı bir rezervasyon yapabilirsiniz. Uygun bir tarih bulamazsanız, ilgili şehir için tek bir tıklamayla girebileceğiniz bir bekleme listemiz var. Yeni tarihler belirlenir belirlenmez, e-posta ve telefon yoluyla ilk bilgilendirilen siz olacaksınız. İstediğiniz tarih rezerve edilmişse, size ipuçları ve öneriler vermek için fotoğraf çekimi deneyiminizden 1-2 gün önce sizinle telefonla iletişime geçeceğiz.

Fotoğraf stüdyosuna girdikten sonra, müşteri süpervizörümüz tarafından karşılanır ve bir karşılama içeceği (köpüklü şarap, kahve, su, alkolsüz içecekler) verilir. Kısa bir ön görüşmeden sonra, makyözümüz müşterinin isteğine göre makyajı uygulayacak ve saçı şekillendirecektir. Bunu, fotoğraflarda en iyi etkiyi yaratacak kıyafetler ve aksesuarlar konusunda kişisel bir tip danışmanlığı izler. Sonunda kapsamlı bir geri bildirim tartışması yer almaktadır.

11Photographers için gelecek planları nelerdir?

Gelecek planlarımız 2016 yılı sonuna kadar Almanya’da nüfusu 400.000’in üzerindeki her şehirde bir lokasyonla temsil edilmektir.

Şimdiye kadar zincirin fotoğraf stüdyoları aşağıdaki Alman şehirlerinde temsil edilmektedir:

11Photographers’da fotoğraf çekimleri ve fotoğraf stüdyoları hakkında daha fazla bilgi: