VIP’ler, yıldızlar ve ünlüler için bireysel reklam ajansı web siteleri

Reklam ajansları genellikle projeler üzerinden çalışır. Bir müşteri bir sonraki müşteridir ve bir sonraki müşteri de sadece bir diğeridir. Ancak bir reklam ajansı kamuya mal olmuş kişiler, yani ünlüler ve VIP’ler için çalıştığında, standart bir üretim akışından çok daha fazlasını göz önünde bulundurmak gerekir. Ünlüleri doğru ışık altında sunmak büyük ölçüde güven ve anlayış gerektirir. İnsanlar tüzel kişilikler değildir, özel ihtiyaçları ve talepleri vardır ve bunların hepsi de haklıdır. Şirketlerdeki yöneticilerin aksine, yıldızlar ve ünlüler kendileriyle ve hayatlarıyla var olan kişilerdir. Dolayısıyla her saldırı, her damgalama anonim bir şirkete değil, kişiye yöneliktir. Bu nedenle reklam ajansları ve ünlüler arasındaki işbirliği için koruma, güven ve anlayış şarttır.

Look & Feel – Reklam ajansı ile hayranlara nasıl ulaşılır

İster ünlüler ister yıldızlar olsun, kamuya mal olmuş kişiler için medya üzerinde çalışırken, (yukarıda da belirtildiği gibi) bireysel bir görünüm ve his bulmak özellikle önemlidir. Tanınmış şahsiyetler sadece bir markayı değil, kendilerini de temsil ederler. Bu, bir kişi olarak her zaman ilgi odağı oldukları anlamına gelir. Kendi kişilikleri ön plandadır ve insanların zihninde olduğu kadar medyada da mevcuttur. Kulağa ayrıntı gibi gelse de, özellikle kamu görevlilerinin mahremiyetinin korunması özel bir değerdir. Özellikle bir medya yöneticisi ve sosyal medya yöneticisi olarak, yani güven duyulan bir kişi olarak bu korunmalıdır. Yani tıpkı kendi markanız gibi, halkın gözünde her zaman bir kişi vardır. Marka ve kişinin doğru karışımı başarının özüdür. Bu nedenle tutarlı bir görünüm ve his, medya üretiminde bir kalite işareti olarak kabul edilir.

Tasarım, düzen ve kullanılabilirlik – hayranların ilgisi nasıl çekilir

Kendi web sitenizin veya internet sayfanızın görünümünün ve hissinin doğru olmasını sağlamak için, tutarlı bir tasarıma sahip olmak özellikle önemlidir. Bir tasarım sadece görüntü ve grafiklerden daha fazlasını, ziyaretçilere fikir, konsept ve ilham vermelidir. Dijital medya çağında, medya tasarımlarının özel gereksinimleri vardır. Özellikle ünlülerin ve yıldızların yer aldığı yaşam tarzı ve trend sektöründe web sitelerine hareket halindeyken erişiliyor. Bu nedenle, kendi web sitenizi tasarlatmak istiyorsanız, geliştirmeye her zaman mobil cihazları da dahil ettiğinizden emin olmalısınız.

Etkinliklerde erişim: Mobil web siteleri

Kullanıcılar bilgiye akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlar üzerinden erişmeyi seviyor. Bu, verilerin genellikle mobil ağdan alındığı anlamına gelir. Bu nedenle, öne çıkan web sitesine erişirken veri hacimleri ve miktarları genellikle sınırlıdır.

Ünlülerin web sitelerine günlük yaşamda, ancak özellikle etkinliklerde ve etkinlikler sırasında erişilmektedir. Etkinlikler, bir film galasından bir gala etkinliğine kadar çok çeşitli olabilir. Bu tür etkinlikler sırasında, uluslararası yıldızların sosyal medya kanallarının da gösterdiği gibi, internet kullanıcıları yıldızların sosyal medya kanallarına ve web sitelerine çok daha sık erişmektedir. Yeni ajans web sitenizin bundan korunmasını sağlamak için sadece tasarımı değil sistemleri de göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Özellikle ziyaretçi sayısının yüksek olduğu zamanlarda, kendi web sitenizin çökmemesi gerekir.

Referanslar aracılığıyla pazarlama – Stars’da video/görüntü portföyü

Bir ajans olarak medya geliştirmenin tüm değişkenlerini kontrol ettikten sonra, ünlülerin medya ve referans portföyleri aracılığıyla genellikle büyük hacimli verilerle karşı karşıya kalıyoruz. Görseller ve fotoğraflar genellikle bir düzine kadardır. Metin içeriği gibi önemli kısımlar ise genellikle yetersiz kalıyor. Ancak her yıldız için kendi referanslarını sunmak önemlidir. Web’de sadece hayranlar değil, aynı zamanda potansiyel müşteriler ve acenteler de var. İlk izlenimi onlar yaratır ve bu nedenle her zaman kusursuz bir portföy görmelidirler. Özellikle şunlar için önemlidir:

  • Modeller ve fotografik modeller
  • Aktörler
  • Kamu ve medya hayatındaki kişiler
  • Stilistler / Makyaj Sanatçıları
  • Uvm.

Videolar – Sosyal medya kanalları ve web sitesinin çapraz medya bağlantısı

Bu nedenle (mobil cihazları hatırlayın) veri hacimlerini mümkün olduğunca düşük tutmak çok önemlidir. Bu nedenle bir reklam ajansı olarak her zaman stratejik planlama yapıyor ve tüm fotoğraf setlerini en başından itibaren sıkıştırıyoruz. Video kayıtları ve film referansları için ajans olarak her zaman Youtube, Vimeo & Co. gibi mevcut sistemleri kullanmanızı öneririz. Bir yandan, bu sistemler zaten web sitesinin kendi bant genişliğini çok fazla kısıtlamayan sofistike akış teknikleri sağlıyor. Öte yandan, farklı medya ve sosyal medya kanallarını çok modern bir şekilde bir ağa bağlayabilirsiniz. Farklı platformların bu kombinasyonunun sinerjisi, kullanıcıların kanallar arasında geçiş yapmasına olanak tanır ve genel erişimi her zaman artırır.

Sonuç – Deneyim ve referanslara sahip reklam ajansı

Bu küçük, özlü kılavuzla, bir reklam ajansı olarak yıldızların, VIP’lerin ve ünlülerin hikayesini dijital biçimde paketliyoruz: Web siteleri, portföy web siteleri ve daha fazlası. Müşterilerimiz televizyonda, sosyal medyada ve dergilerde güçlü bir medya varlığına sahiptir. Özellikle moda ve yaşam tarzı sektöründe çalışıyoruz, bu nedenle makyaj sanatçılarına, modellere ve moda fotoğrafçılarına eşlik ediyoruz. Ama aynı zamanda sanatçılar ve aktörler için yüksek kaliteli web siteleri ve medya görünümleri de oluşturuyoruz. İnsanlara becerileriyle ilham veriyoruz – şık ve akıllıca paketlenmiş.