Daire sat Köln-Lövenich: Emlak, Emlak, İş akışı

Köln-Lövenich’te daire satmak – Köln ‘ün kenarındaki Lövenich bölgesinde dairenizi satmakla ilgili bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz. Değerlemeden teşhire ve özel satışa kadar, ipuçlarımızla iyi hazırlandınız! Ayrıca: En popüler caddeler ve metrekare başına güncel fiyatlar – Köln-Lövenich’e hoş geldiniz! Geri dön: Köln’de mülk satışı.

Köln-Lövenich’de Satılık Daire

Sakin Lövenich, metropol havasını banliyö cennetiyle birleştiriyor. Lövenich’te, hareketli şehir merkezine toplu taşıma araçlarıyla sadece birkaç dakika uzaklıkta olduğuna inanmak zordur. Lövenich özellikle çok sayıda tarihi pub’ı ve lezzetli restoranlarıyla tanınmaktadır. SoccerWorld-Köln şehrin en büyük kapalı futbol tesisidir, şehir sınırlarını aşan bir üne sahip olan Alte Schmiede (Eski Demirhane) sizi ziyafete davet eder ve çok sayıda tarihi bina hem yeni gelenleri hem de uzun süredir Köln’de yaşayanları memnun eder.

Tüm adımları buradan öğrenin: Mülk satmak

Bu nedenle Lövenich’te hızlı bir daire satışına güvenebilirsiniz:

 • Çekici şehir manzarası
 • Çok iyi bağlantı
 • Sessiz konum
 • Çeşitli Restoranlar ve Barlar
 • Çeşitli boş zaman etkinlikleri

Widdersdorf ve Müngersdorf arasında: Çok iyi konum

Lövenich ilçesi Lindenthal bölgesinde yer alır ve Ren Nehri’nin batısında uzanır. Kuzeyde büyüleyici Widdersdorf, doğuda ise romantik Müngersdorf yer almaktadır. Komşu şehir Frechen de otobüs, tren ve araba ile Lövenich’ten çok uzakta değildir.

Şimdi Lövenich’in mezolajına bir göz atalım:

Ahrstraße’den Gerd Baukhage Kemeri’ne

Lövenich’teki en iyi adresler arasında An der Rönne, Ahrstraße ve kuzeybatıdaki üst Lahnstraße yer almaktadır. Kuzeydoğuda, Malteserstraße, Georg-Meistermann-Straße ve Gerd-Baukhage-Bogen çevresinde daireler özellikle popülerdir. Diğer ilçelerle karşılaştırıldığında Lövenich’te şaşırtıcı derecede çok sayıda tarım işçisi evi ve eski çiftlik binası bulunmaktadır. Metrekare başına kesin fiyatlar hakkında daha fazla bilgi için birazdan.

İşte gayrimenkul satışı için ipuçlarımız:

Köln’ün dış mahallelerinde yüksek emlak fiyatları

Özellikle Lövenich’in kuzeyinde metrekare başına fiyatlar yüksektir. Dairenin türüne, yapım yılına ve durumuna bağlı olarak, metrekare başına 4.150 Euro’nun üzerinde ödeme yapmayı bekleyebilirsiniz. Kesin satış fiyatını belirlemek için birkaç faktöre bağlıdır. Bu nedenle güvendiğiniz bir emlakçıyla iletişime geçmenizi öneririz. Birazdan daire satmanın temelleri hakkında daha fazla bilgi vereceğiz.

Şimdiden, işte rehberlerimiz:

Lövenich’in şehir manzarası tarihi ve çeşitliliği ile ilham vermektedir:

Giebelhäuser im Zentrum von Lövenich in rot, gelb und weiß mit rotem Dach vor blauem Himmel

Temel bilgiler: Özel satış, planlama ve işleme

Köln-Lövenich’teki apartman dairelerine olan talep sürekli artmaktadır. Talep halihazırda arzı belirgin şekilde aşmakta ve kârlı bir satış için en iyi koşulları sağlamaktadır. Mülk sahiplerinin, eski bir binadaki miras kalan dairelerini, ev sahibi tarafından kullanılan eski maisonette ‘lerini veya yatırım amaçlı lüks çatı katlarını satma konusunda çok farklı nedenleri vardır. Satış fikrinin altında finansal ve profesyonel nedenlerin yanı sıra yaşamda değişiklik arzusu gibi özel nedenler de yatabilir. Satış yaparken aceleci bir karar vermemeniz ve maliyetli hatalar yapmamanız artık önemlidir.

Hazırlık: Değerleme ve Belgeler

Lövenich’te asla bir değerleme yapmadan satış yapmayın ve mülkünüzün piyasa değer inin tahmin edilebileceğini varsaymayın. İşin içine duygular girdiğinde, içgüdüleriniz sizi yanlış yönlendirebilir ve aşırı değer biçmeye ya da çok düşük bir teklif fiyatına teşvik edebilir. Aynı şekilde, bir ev veya daire satışının çok sayıda belge içerdiğini bilmelisiniz. Ancak belgeleri eksiksiz bir şekilde temin eder ve muhtemel alıcıya sunarsanız satış fiyatınız haklı çıkacaktır.

Hazırlamanız gereken önemli belgelerden bazıları:

 • Enerji sertifikası
 • Kat planı
 • Gayrimenkul değerleme
 • Noterden girişler
 • Yüksek kaliteli fotoğraflar

Mülkü özel olarak satmak: Ä°puçları

Bir emlak acentesinin tüm avantajlarına rağmen özel satış yapmak istiyorsanız, kendinizi zaman alıcı ve zorlu bir göreve hazırlıyorsunuz demektir. Pazarlık becerileri ve görüntüleme için esnek programlama, yakın gelecekte yoğun olarak uğraşmanız gereken şeylerden ikisi. Potansiyel alıcılar telefonla ulaşılabilir olmanızı ve form sorgularına derhal yanıt vermenizi bekleyecektir.

Gayrimenkul satarken pazarlık becerileri ve uzmanlık önemlidir

Lövenich’te çok sayıda yarı ahşap ev de bulunmaktadır:

Mehrere Fachwerkshäuser im Zentrum des Stadtteils mit einem kleinen Markt davor und vielen Menschen, die am Wochenende die Sonne genießen

Prosedür: Değerlemeden satın alma sözleşmesine

Ä°ster özel olarak ister bir emlakçı ile satış yapmak isteyin – her mülk satışı için prosedür her zaman aynıdır. Örneğin, satış, serginin oluşturulması ve resimlerin yayınlanmasıyla başlayabilir. Emlak portallarındaki ilanlar ücrete tabidir ve optimizasyon konusunda bilgi sahibi olmanızı ve bu şekilde ilanınızı listelerde ilk 10’a sokmanızı gerektirir.

İşte bir mülkün satış sürecinin özeti:

 1. Belgeleri hazırlayın
 2. Bir mülke değer biçme
 3. İfşa oluşturun
 4. Emlak pazarlama
 5. Emlak turu
 6. Satış görüşmeleri
 7. Satın alma sözleşmesi oluşturma
 8. Noter randevusu
 9. Sertifikasyon
 10. İmza
 11. Tapu siciline kayıt
 12. Satın alma bedelinin ödenmesi

Tüm noter ve emlakçı ücretlerini ödedikten sonra, Lövenich’teki mülk satışınız tamamlanmış olur.

Medya metropolünde satış: XL rehber kitabı

Ren Nehri kıyısındaki bu medya metropolü, 1 milyonu aşkın nüfusuyla sadece Kuzey Ren Vestfalya’nın değil, Almanya‘nın da merkezlerinden biri. Almanya’nın batısında yer alan şehir, Düsseldorf ve Bonn gibi diğer şehirlerle sınır komşusudur. Doğrudan Ren Nehri üzerinde yer alan medya kenti farklı bölümlere ve ilçelere ayrılabilir. Komşu şehirler arasında Düsseldorf, Bonn ve Leverkusen bulunmaktadır. Köln, Almanya’da başka hiçbir kentte olmadığı kadar medya, televizyon ve basını temsil ediyor. Bu nedenle Ren Nehri üzerindeki metropol sürekli büyümektedir. Südstadt, Altstadt, Ringe, Ehrenfeld veya Sülz, yaşamak için en iyi yer neresi?

İşte özel rehberlerimiz: