Bornheim satılık emlak: arsa, daire & çok aileli ev

Bornheim’da mülk satışı – Bornheim’daki dairenizi, apartmanınızı veya arsanızı satmak mı istiyorsunuz? Başarılı bir mülk satışı için bilmeniz gereken her şeyi rehberimizde bulabilirsiniz. Ayrıca: emlakçılar hakkında ipuçları, mülk değerleme & Co. Bornheim’a hoş geldiniz! Genel bakışa geri dönmek için buraya tıklayın: Mülk satışı.

Bornheim’da mülk satmak

Rheinland’daki Bornheim, yüksek bir yaşam standardı, çok iyi gelişmiş bir altyapı ve pitoresk manzaralar anlamına gelir. Tarihi binalar ve turistik yerler kasabaya tarihi bir hava katarken, yerel yeşil alanlar ve göller sizi dinlenmeye davet ediyor. Rösberg Kalesi, Hemmerich Kalesi kalıntıları ve Kitzburg Su Kalesi de şehir sınırlarının ötesinde bilinmektedir. Komşu Niederkassel’in muhteşem manzarasıyla Ren Nehri’nin güzel kıyılarını da unutmamak gerekir.

Bornheim’daki mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz? Tüm adımları buradan öğrenin.

Bornheim’ın konumu hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın:

Bornheim: Harita ve Konum

Bornheim, Kuzey Ren-Vestfalya’da zarif Bonn ile medya metropolü Köln arasında yer alır ve Alster, Wesseling, Brühl ve Niederkassel ile sınır komşusudur. Hürth, Rheinbach ve Euskirchen şehirleri de arabayla çok uzakta değildir.

İşte Bornheim’ın mezolajı:

Satış başarısı için emlak serginizde profesyonel fotoğraflarla:

Modernisiertes Esszimmer mit Kronleuchter, Glastisch und bezogenen Sesseln

Büyüleyici Bornheim, Ren Nehri’nin yakınında yer almaktadır:

Blick auf das Rheinufer mit seinen kleinen Wasserfällen und charmanten Häusern im typischen Rheinland Stil am Ufer

Daha fazlası yakında burada!