Almanya’da SEO, Sosyal Medya ve Co için Online Pazarlama Ajansı

Online Pazarlama Ajansı: Kendi markanızın dijital dönüşümü ve konumlandırılması için ortağınız. Tasarım, dijital strateji ve online pazarlama alanlarında uzmanlığa sahip tam hizmet online pazarlama ajansınız. Dijital ticaret sonsuz büyüklükte ve yeni başlayanlar için bazen kafa karıştırıcı: SEO, sosyal medya, vb. Asıl önemli olan, hedefe yönelik dijital reklam stratejisi ve doğru kanallara karar vermektir. Süreç içerik pazarlamasıyla başlar ve dijital dönüşümden kendi blogunuz için dijital kampanyalar ve SEO önlemleri konusunda tavsiyelere kadar devam eder.

Çevirimiçi pazarlama ajansı: SEO, reklamlar & Co.

Online Pazarlama Yöneticileri! B2B’de olduğu kadar B2C işinde de yeni müşteriler edinme ve çevrimiçi pazarlama planınızın geliştirilmesinde içgörüleriyle bir reklam ortağı olarak şirketinizin yanındayız. Dijital medya tüm yönleriyle tüm hedef kitlelerin hayatını değiştiriyor. Etkileyici sonuçlar için haber bültenleri, blog sistemleri, arama motoru optimizasyonu veya SEA ama SEM, kullanıcılarınız için katma değerli heyecan verici bloglar, A/B testi, içerik pazarlaması ve e-ticaret takibi ile medya oluşturuyoruz.

Lukinski: Dijital dönüşüm için reklam ajansı

Profesyonel pazarlama yöneticileri, otomotiv, gastronomi, moda, iletişim ve bilgi teknolojileri gibi farklı sektörlerin uzmanları olarak markanıza yardımcı olurlar. Kesin olan bir şey var: reklam yöneticileri için küçük farklılıklar hemen her yerde başarı ya da başarısızlık için belirleyicidir. Özellikle influencer marketing gibi sosyal medya pazarlaması, reklam konseptlerinde giderek daha önemli hale geliyor. Belirlenen hedeflerinizin karmaşık olmayan, planlanabilir ve hesaplanabilir bir şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı oluyoruz.

Pazarlama ✓ Danışmanlık ✓ SEO ✓ Sosyal Medya

SEO / arama motoru optimizasyonu gibi planlı önlemler sayesinde, çoğunlukla en önemlisi olan Almanya’daki Google için, çevrimiçi mağazanız arama portallarında artan organik erişim sayesinde uzun süreli başarı elde eder. Daha sonra, proje yöneticileriniz yeni ve eski pazarları birbirine bağlar, çevrimiçi ve çevrimdışı pazarlama karışımını entegre eder. Dijital reklam biçimleri, insanların erişilebilir tüm gündelik durumlarına ulaşmamaktadır. Diğerlerinin yanı sıra Almanya’da ve dünya çapında aşağıdaki şehirler için size tavsiyelerde bulunuyoruz.

KPI’lar veya izleme ile dijital kampanyaların elde ettiği ekonomik başarıyı kontrol ediyoruz. Markaları aktif olarak destekliyoruz, ancak aynı zamanda kongrelerde konuşmacı olarak ve çalışanlar ve ekipler için daha ileri eğitimlerde koçluk yapıyorlar. Satışları yalnızca Amazon sosyal ağları aracılığıyla değil, aynı zamanda doğrudan kendi platformunuzda da artırın. Dijital reklamcılık ve organik erişiminizi artırmak kârınızı artıracaktır.

Online pazarlamanın tanımı, proje yöneticilerini söz konusu dezavantaj ve avantajlara yönlendirmektedir. Pazarlama birçok şeyle ilgilidir, hizmetlerin pazarlanmasında var olan en önemli alt alanlara bir göz atıyoruz. Müşteriler genellikle konseptin ayrıntılarıyla çok yoğun bir şekilde ilgilenmezler. Müşteriler genellikle konseptlerinin ayrıntılarıyla çok fazla ilgilenmezler. Pazarlama ve PR ajanslarınız için müşteriyle yakın işbirliği önemlidir. Bilgi alışverişi, stratejileri daha yoğun ve hedeflere ulaşmada çok daha etkili hale getirir.

Sosyal medya pazarlama danışmanlığı ile online kampanyalar

Bugün marka hayranları oluşturun ve erişiminizi artırmak için Facebook’un yeniden hedefleme pikselleri gibi yaratıcı araçlarını kullanın. Hayranlarınıza hikayenizi anlatın ve markanız için uzun yıllar boyunca hayranlar kazanın. Medya kullanımı sosyal ağlara kayma eğilimindedir. Hedef grup ne kadar kesin olursa, hayranlarınızın kullanıcı etkileşimi de o kadar yüksek olur. Sadece en büyük sosyal ağ olan Facebook’ta, her üç Alman vatandaşından birinden biraz daha azı kendi profiline kayıtlı ve sosyal medya yöneticilerinin istedikleri zaman hedefleyebilecekleri potansiyel müşteriler. Pazar lideri Facebook’un Graph Search gibi işlevleri sayesinde elinizin altında harika araçlar var. Sadece hayranlarınızı tanımanıza yardımcı olmak için değil. Bu şekilde sizin için kesin kampanya konseptleri oluşturuyoruz. Kayıpları tam hedef gruba yayarak düşük yatırıma yatırım yapın.

Hedef gruplar için influencer pazarlaması

Influencer pazarlaması, çok spesifik konular için talep gören ve iyi isimleriyle yeni ürünleri temsil eden çarpanları kazanmakla ilgilidir. Facebook’un ticari olarak devralınması sayesinde, şirketiniz burada da aynı reklam seçeneklerine sahiptir ve ilgilenen tarafları reklamlarla çok hassas bir şekilde bulabilir. Çok sayıda pazarlama departmanı, Instagram sosyal ağını yeni potansiyel müşteriler oluşturmak için yüksek erişimli bir kanal olarak görmüyor. Instagram’ın gençlerden oluşan bireysel kullanıcıları aracılığıyla, Instagram’daki tanıtım faaliyetlerinde çok az israfla doğal olarak satışları hesaplayabilirsiniz. Örneğin, influencer’lar ürünlerin, hizmetlerin, markaların, şirketlerin veya işverenlerin derecelendirilmesini, tavsiye edilmesini ve değerlendirilmesini etkileyebilir.

İpucu! Sosyal Medya Ajansımızda bu konu hakkında daha fazla bilgi edinin:

Adwords yardımıyla Google’da ve sayfalarda reklam verirsiniz

Doğrudan arama maskesinde veya bahsedilen ilginç portallar ve siteler gibi reklam ortaklarındaki reklam grafikleri aracılığıyla, normal bloglar gibi satış ortaklığı ile ek para da kazanabilirsiniz. Arama motoru, satın alma olasılığı en yüksek olan kesin bir hedef kitleye metin ve reklamlar görüntüler. Çevrimiçi pazarlamada popüler olan elbette arama motorları ve özellikle Google ve işlevleri ile Google’ın Adwords ve Görüntülü Reklamları gibi müşteri projeleridir.

Mağazanızın güçlü performansı için arama motoru optimizasyonu ve analizleri

SEO, sizinle ilgili arama portallarında doğal olarak yüksek görünürlük için sistematik, hedefli sayfa oluşturma ile ilgilenir. Erişimin uzun kuyruk, işgal edilmiş anahtar kelimeler veya portallardan ve blog yazarlarından bağlantı veya geri bağlantı satın alma yoluyla elde edilip edilmediğine bakılmaksızın, dijital pazarın hedeflenen şekilde paraya dönüştürülmesi şirketlere somut tavsiyemizdir. Yönetimde, arama motoru optimizasyonu yüksek bir değere sahiptir, çünkü başarılar çok sürdürülebilirdir ve böylece markalar yıllarca çevrimiçi olarak kar elde eder. Bu nedenle, mağazanız sadece çevrimiçi pazarlama konseptleri ve sürekli arama motoru optimizasyonu (SEO) sayesinde çok daha fazla yüksek kaliteli tıklama alacaktır. Bu, bireysel sayfalarınızın piyasadaki birçok rakip üründen çok daha yüksek, çok daha kârlı bir şekilde listelenmesini sağlayacaktır.

Online Pazarlama Uzmanları için Rezervasyon Yapın

Çeşitli markalar ve şirketler, kendi yöneticilerini en son teknolojiye uygun hale getirmek istediklerinde bize koçluk yapmamız için başvuruyorlar. Tam bağlılıkla ve yöneticilerle yakın işbirliği içinde, kişiye özel konseptler, yöntemler ve stratejiler geliştiriyoruz. Konuşmalarımızın çoğu, dijital pazarlarda daha yüksek satışlar için projeleri için çevrimiçi pazarlamayı daha iyi anlamak isteyen satış yöneticileri veya sahipleri gibi uzman olmayan kitlelere verilmektedir. Prestijli bir etkinlikte konuşmacı ya da hatta açılış konuşmacısı olarak, konuşma için ayrıntılı hazırlık çok önemlidir. Bir eğitmen olarak, sizin için mümkün olan en iyi sonucu elde etmek ve satışları sürdürülebilir bir şekilde artırmak için birkaç gün boyunca yöneticilerle birlikte kalırsınız.

Huniler için Online Mağaza Bülteni

Web mağazaları, kendi haber bülteni pazarlamanız için yeni adresler edinmeniz için mükemmel bir yoldur, ardından bireysel abonelik huniniz aracılığıyla çok hedefli bir şekilde tekrar tanıtılır. Ziyaretçilerinize katma değer sunun. Hedeflenen öneri ve satış sürecinizi bülten ve huni pazarlamasına yönlendirin. Bülten pazarlamasında açılma oranı son derece yüksektir ve bu nedenle pazarlama için önemlidir.

Farklı satış kanallarını izleyerek KPI ve ROI hesaplayın

İzleme, Facebook Business Manager veya Google Analytics gibi ağ içi yazılımlar veya yerleştirmeler için web yöneticisi araçları veya XOVI gibi daha uzmanlaşmış yazılımlar tarafından gerçekleştirilir. Ağların ve platformların topladığı içgörülü kullanım ve kullanıcı verileri aracılığıyla marka hayranlarınızın tercihlerini ve isteklerini bilirsiniz. Mevcut tüm verilerin ayrıntılı analizi ve değerlendirilmesi sayesinde, çalışanlarınız hangi kanalların ve içeriklerin iyi performans gösterdiğini de görebilir ve kendi medyalarınızın kullanılabilirliğini artırmak kolaydır.

Markalar ve ajanslar için online pazarlama danışmanı

Bir Çevirimiçi Pazarlama ajansı olarak danışmanlarımız, personelinizin hedefe yönelik stratejiler geliştirmesine yardımcı olur. Tüm yöneticilerimiz, bir sosyal medya ajansı ve kuruluşu olarak müşterilerinin potansiyel müşterileri için her zaman benzersiz sonuçlar yaratmalarına yardımcı olur. Amacınız için mükemmel yöneticiyi mi arıyorsunuz? Yöneticiler ve danışmanlar, kamera önünde ve arkasında sorunsuz proje süreçleri ve yüksek kaliteli sonuçlar sağlar. Modern altyapılar, hızlı yanıt süreleri konsept sunumu ile tüm fikirlerimiz hızlı bir şekilde kullanımınıza sunuluyor.

Influencer pazarlaması, pazarlama için geniş kapsamlı bir topluluğa sahip blog yazarlarının hedefli kullanımını içerir. Medya projeniz için Berlin’deki mükemmel yöneticiyi bulun. Dijital medya ajansımız, tüm prodüksiyon yönetiminde size ve projenize eşlik eder. Almanya’daki profesyonel fotoğrafçılar ve ortaklarla. her zaman bireysel olarak uyarlanmıştır.